» »

se spača pekača s hitrostjo 16

se spača pekača s hitrostjo 16

frik ::

se splača pekača( recimo teaca 16) mi do delu tak hit in bo presnel naprimer musko z dobro kakaovostjo tako da se bo dal normaln poslušat al bo posnel z motnjami in bom mogu pol jst recimo na 8x snemat
kaj je to
:\

Dalmatinc ::

Nevem če se ti splača; jst kopujem pekača z 1x hitrostjo ali max dvakratno......in meni bi to zadostovalo če bi ga le dobil zelo zelo poceni; kar se pa tebe tiče pa ne vem !>:D

ChiefThunder ::

kokr sem jz vidu je razlika med 12* in 16* 1-2 jurja. kup pol slednjega, čeprav ni velikih razlik, vsaj pomoje...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

krucymucy ::

Po moje bi prislo pri snemanju muske na 16x hitrosti do kar precejsnjih motenj!!!
Za sebe snemam z 2x hitrostjom, ker je pri vec ze vse neki cudn!!! Za druge seveda z vec :D

Liker ::

Mislim da ne bi smelo prihajati do napak pri peki glasbe, vsaj uradno ne.
Drugače pa se izjemno pozna kvaliteta plošč. Po mojih izkušnjah se zelo dobro obnesejo traxdata plošče. Sm probu tud velik drugih (noname, fuji, maxtor, tdk,...) pa se ni obneslo (beri: šumi pri predvajanju glasbe). Drugače pa pečem glasbo pri 10x hitrosti s pekačem plextor 12/10/32 ATAPI. Še odgovor zakaj z 10x in ne z 12x : Ker nimam 12x CD-jev:D!
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hitrost in peka cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
323864 (3422) frenk
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978424 (6670) Zheegec
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515197 (4510) wilecoyot
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526669 (5583) City
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605575 (4568) ender

Več podobnih tem