» »

125ccm motor in elektrika le tega

125ccm motor in elektrika le tega

DimmniBurek ::

V kratkem bom kupu 125-ko, športno verzijo-verjetno kakega Mitota.
Torej elektrika je 12V, sam zanima me če je ta nmapetost stabilna al kej niha, če niha kako bi se jo dalo uravnat....
Rabu bi recimo za dve neonki naštimat eno pod sedež eno pa pod mašino, ker so mi dve "odveč" od compa
A dolžina kablov kej vpliva na neonke, ker bi jih blo treba kr fejst podalšat!
There Is No Stronger Drug Than Reality

Azrael ::

Idej ti ne zmanjka...

Prvo take lučke so med vožnjo prepovedane, razen v NFS Underground 1 in 2, tako da boš stvar lahko razkazoval samo na kakšnem parkplacu...

Če ima ta stroj akumulator, potem je napetost stabilna, drugače ne. Kable pa lahko podaljšaš, tiste luči za svetit pod avtomobilom imajo ~5m dolge kable, gre pa za isto tehnologijo.
Nekoč je bil Slo-tech.

ShowDown ::

Kot je že povedal. Če ima akumolator prilopis direkt gor pa stikalo pa dela. Testirano:
eno leto sem mel neonko+vent na skuterju priklopljeno pa je delalo brez problema0:)

DimmniBurek ::

@azrael :D:D:D:D Ja morad pa res da mi idej ne zmanka, sam sm biu na enmu motozboru pa je meu en na ninji, zeleno neonko čist pod mašino, pa je hudo zgledalo
@Shoedown A si prklopu kr direkt na baterijo? Pa kako si jo zaščitu pred kamenčki... jest sm razmišlju o mrežici
There Is No Stronger Drug Than Reality

ShowDown ::

ja direkt na baterijo. Ja jaz nisem mel zaščitene neonke pa ni blo panike. Sem tudi sam razmišljal o mrežici ampak sem vido da spodaj sploh ne meče tako kamnov. Meni se v 1 letu extremne uporabe ni zlomla. (dež-beri nalivi, offroad, makedam.....):D

smilyxx ::

Pa kuko mors tak lepo motor uskrnt pa ga spremenit u bozicno jelko? Sem se peljal z Mitotom pa je res vse kar hocs od 125 motorja :D. Aja pa upaj da ce bos kupu rabljenga da bo mel 11kW napisan u knjizci.
Save water.
drink beer.

DimmniBurek ::

Sej ga ne oskrunš:D Sam neonke so hude na motorjih, pa še če bi zvezal na štop stikalo in bi meu eno pod sedežem... Pa Mitota verjetno za 400kne bom dubu, so dražji ponavadi alpa razfršolani
There Is No Stronger Drug Than Reality

strictom ::

of thuh topic.

kolk te vse skupi pride ena rabljena 125ka(v mislih imam Cagiva mito) pa izpit pa čelada? okvirna cena? cca?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

DimmniBurek ::

JA odvisnok, motor recimo ene 400-500k, čelada od 30-200k, ma pomoje je ena za 30k že zadost za 125, pol rabš hlače-recimo ene 20k, jakna ene 30k, rokavice10k, izpit pa okrog 100k, zdej pa seštej:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Jok3r ::

Na koncu pa prides do tega ce avto kupis si na bolsem :D

DimmniBurek ::

Ja v bistvu ja, sam lej, jest mam 400k našparanga za motor, prodam ta starga(APN6S) za recimo 50-60k in si stem dnarjem kupim jakno, hlače in rokavice, čelado mam od prej, izpit pa bom šel itak poleti delat in bom zaslužu za izpit pa še kej bo morda ostalo
There Is No Stronger Drug Than Reality

smilyxx ::

ufff 6ke so zakon prde. Drgač bos pa Mitota težko dobu za 400k, računi bl na 500-600 če hočš tazga k je u redu ohranjen. Glede oblek pa tko, mam frenda k na 600 kubični Ninji ukol straši v kratkih hlačah pa majci :D Izpit te pride 140-150k
Save water.
drink beer.

DimmniBurek ::

No en je enkrat spraševal kje bi se dobilo luč ki je bla razdeljena na dve, obe sta svetili rdeče, pol pa ko si dal žmigavc je ena polovica še svetla, druga pa je utripala rumeno, in mu ni rablo met tistih štrlečih žmigavcev...
Sej to naj nebi blo preveč zajebano za doma narest, rabu bi sam dvobarvne LEDice, in priklop direkt na avtomat od žmigacev, pa še rele da bi pol se ob vklopu rumene barve rdeča sklopla al kej tazga?
Mal pomagite, sam da povem tipu
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit Za Motor (A) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6016235 (7794) Twixz
»

Predelava tomos racing

Oddelek: Na cesti
407189 (4331) greeenmaster
»

kako modificirati avtomatika

Oddelek: Loža
303653 (2490) TekO
»

Neonki za v avto?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
506492 (5081) __Devil__
»

neonka v avtu - kaj pa ob zaganjanju motorja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222384 (1932) Klemenn

Več podobnih tem