» »

mrezna

mrezna

Neo32 ::

Fantje hud problem :) , zanima me ce je to kaj narobe namrec ko sem prestavil LED diode od mrezne na sprednjo stran racunalnika sem namesto prejsnjih 10mA dal 20mA. A luhko kej skurm???

msmiha ::

Ne kaj boš skuro. edino tak močno ti ne bojo svetla
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Neo32 ::

Ja pol pa sploh ni panike, ker svetjo cist lepo tko da mislm da bo vse u redu, no ja upam ce mi bo pa hisa pogorela pa j**i ga, se zgodi.:D:D:D

MadMax ::

Orenk bos moral hladit, pa se kaj zmodificirat, pa bo:D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Neo32 ::

Sej sm glih razmislov da bi nastimov vodn hlajenje al pa kej podobnga gor:D

SkIDiver ::

Enkrat sem nekje bral en članek o zunanjih in notranjih modemih. Pa je tist k je članek napisu na konc članka dodav: izbira je vaša. Ali se odločite za dražjo varianto in kupite notranji modem ali se odločite za cenejšo in kupite zunanji modem in imate pri tem celo letališče na mizi zraven računalnika.

Na letališče je seveda mislu na ledice k gorijo. Al se je uštev. Dons bol k se svet bol je, razn če se jz motm:D

Neo32 ::

HaHa, to je res bl se svet bol je in to sm tud mislu nardit an, modem mam zunanji gor je pa 5 ledic in sem jih jest dal se iz mrezne kartice gune dve tko da se se bl svet an, tko da...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615437 (10228) T0RN4D0
»

KJe bi dobil kakovostno namizno lečo z vdelano svetilko ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
344788 (4283) Brane2
»

LED verižica :)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
352516 (1935) OwcA
»

Diode & Upori

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
282541 (2086) T0RN4D0
»

Zmodaj vse kar vidiš

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482118 (1212) krucymucy

Več podobnih tem