» »

Lepljenje pleksija

Lepljenje pleksija

Tomi ::

Sicer verjamem, da je tema že bila, samo kaj, ko še ni searcha.
Torej, sedaj sem se dokončno dokopal do uporabne oblike, ki sem jo naredil s pleksijem, in sedaj ga moram samo še zlepiti. s čim se ga da najučinkovitejše in trajno?
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

Enkrat dolgo nazaj sem to temo bral pa se baje v Baumaxu al neki dobi posebno mravljično lepilo al nekaj takšnega. Vgavnem naretu je na osnovi mravljične kisline. Drugače pa gre s sekundnim tud vredi
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Sekundno s časoma spusti oziroma odstop. Najbolš je z mravljično kislino. Sam zadevo najprej probi ene parkrat na odpadnih kosih da ne boš popacov celo ohišje k bo pol vidt k da je kup prozornga dreka na njem

Opkow ::

In ce limas pleksi steklo z mravljicno kislino tako, da bos imel eno posodo, ki bo bila polna vode... Je 100% vodotesno al ne?

Tomi ::

Saj ne delam celega ohišja, samo moram narediti novo stranico spredaj pri režah, ker imam eno vezje, pa en ventilator, par diod in še nekaj stikal za ostale ventilatorje, in ker sem moral pleksi ukriviti, je sedaj treba prilepiti dela, ki gresta proti ohišju..
Sicer pa, kje je kupi metanojska kislina?
metrodusa.blogspot.com

G-Lab ::

hja metanojsko kislino boš teško kupu.
drgač v keri kemijski štacunik, li jih je fulllllll v Slo.
poznam eno v Mariboru
pa eno v LJ (žal je propadla).
drgač pa probi v chemoto pa pozanimi se če jo lohk naročijo.:D


p.s.:bolj bo če kupš lepilo iz te kisline
Lenoba je huda pošast, še posebno, če večkrat napade.

Tomi ::

No, saj to sem mislil, samo je bila v prejšnih postih zamenjava kisline in lepila.
Še vedno pa velja vprašanje za lepilo..
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Pejt v bauhaus al kako tako trgovino pa si dobi UHU HART. Zadeva lepi plexi trdno. Preizkušeno vodotesno.
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pleksi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182801 (1942) Tomi
»

kje do mravljinčne kisline

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
389806 (8262) Jackal
»

Kje bi dobil material za kadi oziroma kadi za jedkanje tiskanin v vertikalnem položaj

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111620 (1451) Brane2
»

Pleksi ohisje-mravljicna kislina

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141697 (1490) Rott-von-weiler
»

Plexi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
266790 (4558) IR Babun

Več podobnih tem