» »

Zmodaj vse kar vidiš

Zmodaj vse kar vidiš

Dami ::

Temule tipu je to očitno moto. Ker imava zlo podobno opremo, se bom mogoče še sam lotu česa takega. Vsekakor pa drži, tip je car:D
Link

Aja, upam da znate nemško:8)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.
  • spremenil: Dami ()

Neo32 ::

Sicer ne znem nemsko, ampak so slike dost zgovorne tko da je tipcek res dobr vse skupej naredu. Sam se tudi drzim nacela zmodificiraj vse kar vidis. Trenutno sm si naredu en window mod za 5,25 rezo, pa se eno ledico sm notr fuknu, in morm rect da kr dobr zgleda!
Neo32 (c)

||_^_|| ::

a je kdo od vas že naredu HDD window?

Neo32 ::

||_^_||: am bi su to nardit ampak se mi zdi skoda diska, ce bi se slucajno mu kej nardil. Imu sm pa narjen to na enmu 200 MB disku pa sem ga pol enmu dal, ker ni blo not nic zanimivga za vidt, ker se ga ni dal prklopt na IDE kabl, pa se je sam vrtel, pa se to se je kmal ustavl vs skup.
Neo32 (c)

Yuk-0 ::

Tip je res zmešan:D . Hja... če bi mel jaz tako orodje, bi marsikaj več naredil.

jRk0 ::

Cloveku se trga:) mene samo zanima od kje mu cas za to, hehe:)
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

Jst bi tut to naredu, sam nimam dost jajc:)) Kako sploh nrdiš da nepride noben prah not?

Neo32 ::

Enkrat je bla razprava na forumu da se more disk vrtet kao da ne pride noben prah notr al pa da ga pokrijes z antistaticno vrecko, sam k sm jest to za mojga delov nism nic prekrival ker mi je blo itq vseen ce bo se delov al ne vec :)
Neo32 (c)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

the_unborn ::

Hudo ni kej. Ze hodim po njegovih stopinjah, zdele sm zmodal tipkovnico, naslednja postaja pa je glodalec, ki je enak kot njegov. Samo nekej me zanima, a dam notr navadno plavo ledico al ultra bright? Po moje je navadna, ker je notr povecevano steklo in una rdeca sama ne sveti mocno.

A.J. ::

Kakor imam jaz izkušnje z ledicami v podgani, nisem opazil velike razlike me 14mcd in 1000mcd modrimi diodami. Če sem pa pricinil rdečo 2.6 cd diodo pa je matična nehala dovajat elektriko podgani, ki seveda potem ni delala.

CHAOS ::

Nemscina mi ravno ne lezi zato... Kaj je tip naredil tam, da je nekaj zamenjal pri LCDju, da je potem svetil plavo? Lahko to malo razlozi...:D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Dami ::

Neki me pri tej miši zanima kr mam čist isto. A se da tud one ledice zamenjat k že zej rdeče svetijo? Nekje sem že gledal en članek, kjer so jih. A to kej vpliva na natančnost miške?
Mam čist enak LCD k on. Da je plavo dobu je mislim da eno plast nevemčesa dal vmes.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

the_unborn ::

Ledice se da zamenjat, so pa 5mm. Po mojem je vseeno kaksna barva sveti, no unmu modelu je verjetno delalo, k je to naredu z modrimi.

||_^_|| ::

No jst sm dons tipkovnico preštimu, sm dau modre ledice not.
Pol sm se pa še nad miško spravu, in glej ga zlomka! Stvar z modro ledico ni delala!! Zgleda da je prešvoh. Sm dal pol tastaro (prozorno) nazaj.

A mi kdo ve svetovar, katera dioda od tuki bi bla primerna?

Tomi ::

Dobro, ni kaj..
Tip ima očitno veliko časa. Meni do sedaj recimo ni uspelo narediti več kot fanbus in pa zamenjati ledice v tipkovnici. Samo je sedaj tipkovnica strupena.
metrodusa.blogspot.com

Dami ::

||_^_||: Ni ti delal kr niso ble prave ledice. Tule je mal bl nazorno pokazan kak se zamenjajo.
Link
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

the_unborn ::

hum hum, 3000mcd a jih majo v ICju ali v HTEju?

the_unborn ::

zmodaj vse kar vidis...hah lucke na monitorju pa ni zamenjal:D
ucer sem napadel se svoj kabel modem, pa sem ugotovil, da so noter une kvadratne mikro ledice k jih komej viidm;(

_pobesneli_ ::

se mi zdi da pri lcd ni dal led diod ampak je zadaj dal svelečo folijo ki se sveti ce jo prikjucimo na napetost Dobite jo v conradu

Neo32 ::

Ja sam ta folija pa dela na 60V-110V, kje pa bos to dobu v kompu, ce mas LCD prkloplen v komp?
Neo32 (c)

stromar ::

Kaj odkrivate toplo vodo. Jaz imam mod diska že 1 leto. Jutri prilepil poskenirano staro verzijo (sem skenmiral pri prijatelju pred enim letom-jo moram poiskat), nova verzija je boljša, saj je bolj natančno izdelana in ima noter modre led diode. Nisem imel orodja in sem čez napel prozorno folijo in jo oblepil z izolirnim trakom:D . Itak ni razlike med folijo in pleksi steklom, ker je disk nameščen tako da se ga lepo vidi skozi okno v stranici8-) in izgleda kot da nebi imel pokrova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

_pobesneli_ ::

neo32 v condradu prodajojo tudi pretvornike ki pasajo na to folijo.Potem moras imeti sam malo domislije za dat to v comp.:))

||_^_|| ::

A mi kdo loh pove kje dobit tele modre ULTRA badass svetleče diode?

stromar ::

Ne najdem slike diska, bom moral še enkrat poskenirat;( . Take led diode dobiš v conradu, HTE........V vsaki trgovini z elektroniko

Neo32 ::

_pobesneli_: sama folija te pride 2,5k pretvornik vrjetno tud okol 2k ce ne se vec, kar skupno pride od 4-5k tolarjev kar pa znasa en 2*16 lcd screen z osvetlitvijo. Tko sej ne recem da je napacna zadeva, ampak mal predrago, vsaj zame.
Neo32 (c)

the_unborn ::

Zdele sm iz ICja prnesu ultra bright (3500mcd) modre diode za 1000 SIT ENA !!!!
Se bom kr spravu nad glodalca, o (ne)delovanju porocam kasneje.

||_^_|| ::

1000 sit?!?!?!uaua...dobr da rabm sam 1:))

Tic ::

Jest sm šu w ic, pa sm hotu kupt ultrabrightke. Pa mi je hotu že računat, pa sm uprašow kok so, je reku ceno mal pod jurija. Sm se zasmejal in kupil za 300 sit (namreč sem jih kupu 8).
Hm... mam jih prkloplene na 5v in delajo, svetijo k utrgane.... :)))
Eno mam v miši
persona civitas ;>

the_unborn ::

super!! stvar ne deluje dobro, klicneve diode svetijo premalo in opazno manj kot rdece;((
a se komu sanja kje dobit svetlejse od 3500mcd??

||_^_|| ::

Un|verse: enako težavo imam jaz, pa očitno nihče neve kaj storiti.

the_unborn ::

vsi vemo: se eno bolj jako rabmo, recmo da 4000mcd
nevem kako je unmu laufal a 2500

the_unborn ::

pa u conradu pravjo, da nimajo svetlih modrih

A.J. ::

Po mojih izkušnjah v podgani nekako ni dovolj toka da bi ledica zasvetila s polno močjo. Poskusi ledico priklopit na 12v skupaj s primernim uporom in bo zagotovo bolj svetila kot v glodalcu.

Tic ::

hmmm...
jest mam tu posoben problem. Namreč v cd rom-u. Mi ultrabrightke noče zasvetit. Pol sm se pa spomnu da bom dal stalmo +5 in se bo samo 0 spreminjala (kadar blenda pa to), vendar je v cdromu 0 stalna, +?v pa se spreminja.... zajebanu. Skratka, nevem točn kaj bom naredu... Vrjetno ene 3 različne modre (različno močne) diode, pa bomo probal kej narest.:D
persona civitas ;>

stromar ::

V miš pride 10mA toka :D . Moraš pri com konektorju od miške žico ki gre v miš priklopit na napajalnik.
Tic; za to se uporabi tranzistor8-) , ki ojača tok. Eno nogico priključiš na +5V drugo na + izhod od prejšnje ledice in 3. priključek na led diodo - prej daj upor od 200ohmov za vsak slučaj. Če rabiš shemo povej, bom narisal.

Da se ne bo kdo pameten delal, pisal sem tako, da sem bolj razumljiv tistim, ki niso ravno profesionalci v elektroniki

the_unborn ::

Na com port?? jst mam mis na usb:D
Ja kako pa uspeva rdeci bolj svetit kot modri, tudi na navadnih baterijah?

stromar ::

Jaz jo imam na com portu - navadno z repom, lahko pa narediš podobno če imaš na drugačne konektorje.

Tic ::

stromar: a kakršn koli tranzistor, al more met kšne posebne specifikacije(oznako)? Hm.... Tle sm bl newbie :D

Hmmm, pa še to: Ojača tok, zmanjša napetost? Is that correct?
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

stromar ::

Kupi npr. bc 108 (cena je med 10 in 100SIT), povej v katerem ohišju si ga dobil(plastično ali kovinsko) potem ti bom povedal kako ga priklopiš. Ta teden verjetno ne, ker grem k stricu narest mehanikarijo za cnc stroj. Tranzistor deluje podobo kot rele(:D )-dovolj dober odgovor za začetnike

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

stromar ::

Nisem šel k stricu, bom šel drug teden, ker ima zdaj veliko dela.
Tic, si kupil tranzistor???

the_unborn ::

A se akrilni sprej, ki ga imam za ohisje prime tudi na plastiko? A so potrebne se kaksne druge procedure?

kuglvinkl ::

Ravno danes sem štrihu disketnik. Sprej je znamke MOTIP, obnese se več kot odlično.

Namreč, sem šel pred časom na Trubarjevo v neko spec. štacuno. In mi rečejo, da takega spreja, ki bi se prijel na platiko in se gor tudi obdržal enostavno ni. Svetvali so mi, naj si kupim barvo za štrihanje modelčkov avtomobilov... Pa se doma enkrat usedem in štrihnem pokrov od 5,25 baya. Kot klop ti rečem!
Your focus determines your reallity

the_unborn ::

Jap tisti za barvat plasticne karoserije se hudo dobro primejo vem. A bi se ta sprej tudi na kovino prijel?

kuglvinkl ::

Ne vem, še! Bom pa v naslednjih dneh poiskusil tudi s štrihanjem ohišja. Predlaga kdo kakšen drug sprej?
Your focus determines your reallity

HardwareMaster ::

Jst sm v Merkurju ( Ferum - ime Merkurja) kupu dva črna spreja in pofarbu comp. Izpadl je prov lepo!!! Sm iz enakim sprejem štrihu plastiko in pleh!

Tic ::

Stromar: se nisem
Nisem iz lj v domačem kraju nimajo...
Tko da.... Al pa če mi poveš kako naredt če dobim kovinskega/plastičnega že zdej :8)
persona civitas ;>

pine ::

Sprej se na plastiko prime najbol sploh!!!
glih pred dvem dnevm sm špricov spredn del(sama plastika) pa nism mu problemov, pol sm še neki s selotejpi čarov de sm mal tm neki z modro pobarvu pa sm mal zajebov, sam ni blo problema k itaq z WD-40 gre u izi dol čez eno uro tista k je pa že bl stara pa ne gre tko u izi!!!!

drgač sm si pa barvo ubavu u chemotu za 900 batov...

zj me pa bl skrbi kuko bo šlo s kuvinskmu delam ohišja sam tapru morm še lukne vn zrezat...:\
>>>Srečno Kekec, triglavski mornar!<<<

stromar ::

tic; bom narisal jutri, danes se mi ne ljubi

krucymucy ::

Moj največji mod ... kishta iz nič - ogordje je že stranice delam pa že pol leta! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644818 (3725) profii
»

modra dioda na miski

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201579 (1142) pro2c
»

Diode v ohišju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191852 (1565) TESKAn
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231569 (1096) EX-B

Več podobnih tem