» »

kater DLP projektor

kater DLP projektor

nofcking ::

Zdravo

Kateri DLP projektor mi svetujete? Jaz sam imam v mislih BenQ PB6100 (v Avstriji okoli 900€) ali pa InFocus SP4805 (okoli 390K SIT) .Povejte, če sta ta dva dobra naložba(kvaliteta slike....)
Kdo jih poseduje naj mi prosim pove svoja mnenja.Projektror bi imel predvsem za gledanje filmov in igranje Xboxa.Zanima me tudi kje jih bi dobil najceneje (pri nas ali tujina-za pelugo in Majdiča vem).Prosim za čim več odgovorov.

;)
LP Nofcking

VS ::

Kateri DLP projektor mi svetujete? Jaz sam imam v mislih BenQ PB6100 (v Avstriji okoli 900€) ali pa InFocus SP4805 (okoli 390K SIT) .Povejte, če sta ta dva dobra naložba(kvaliteta slike....)

Oba sta zelo dobra nalozba. IF SP4805 je novejsi in ima boljso sliko kot BenQ PB6100. BenQ PB6200 je primerljiv z najmanjsim InFocusom, ima mocnejso zarnico (1700 ANSI lumnov, nasproti IF 750) ampak tega vecinoma ne bos zares opazil, razen ce uporabljas projektor sredi belega dneva v nezatemnjeni sobi. Preden kupis kateregakoli od nastetih modelov ti priporocam, da jih sam preveris in se odlocis za tistega, ki ti je bolj povseci. Ko jih preverjas, glej vsaj pol ure sliko na zaslonu. Ce pri tem dobis sibki glavobol ali podoben obcutek nelagodja, potem DLP najverjetneje ni zate -- t.i. 'mavricni efekt' je za nekatere zelo motec, moja malenkost vsteta. Sicer so novejsi DLP projektorji dosti boljsi, kot so bili pred casom, ampak jaz osebno sem imel se vedno tezave pri obeh SP4805 in PB6200 po dobri uri gledanja.

LP,
Saso
--
Povsem nekompetentna oseba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369525 (2414) matobeli
»

3D DLP projektor

Oddelek: Kaj kupiti
82200 (1135) franckranc
»

Projektor za občasno nadomeščanje TV-ja

Oddelek: Zvok in slika
111497 (966) settler
»

Kateri projektor za gledanje tekem SPja

Oddelek: Kaj kupiti
172259 (1839) Opkow
»

Projektor: Pomoč pri Namestitevi - potrebni kabli in mnenje!!

Oddelek: Zvok in slika
73236 (3070) zile

Več podobnih tem