» »

ABIT KT7A in Multiplier Factor

ABIT KT7A in Multiplier Factor

rc-car ::

Imam ABIT KT7A + Duron 800 (odklenjen) + 2x128MB PC 133 rama.
Problem je v tem da se multiplier factor spremeniti samo na cela števila, recimo: ce izbereš 8.5, bo delalo na 8.0. Je problem v BIOSu ali sami plati?

Trenutno mi dela na 7x133 prez problema, na 8x133 pa zmrzne, tako da bi rad probal na 7.5x133.

Hvala za odgovore!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

jakinj ::

Jaz mam isto plato sam mam atlona gor pa lahko tudi 7.5 al pa 8.5 zberem.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

OldSkul ::

Ker bios pa maš ker ga boš moral sigurno flashat!

rc-car ::

BIOS je YH
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

OldSkul ::

Najnovejšega gor vrži!

rc-car ::

Sem dal gor BIOS ZT in stvar še zmeraj ne deluje...
Kje je torej problem?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Kriko ::

8x133=1064 kar je mogoče za tvoj procesor preko meje. (dva Durona 800 nikoli nista enaka) zato raje imej nižji multiplikator in zvečal FSB!!

OldSkul ::

Kriko problem je v tem da mu v biosu ne prikaže 7.5 faktorja!

rc-car ::

Ima še kdo drug kak predlog?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Kriko ::

Zakaj nebi probal 7x? (kolko gre) in dobil čim višjo vrednost?
Drugače pa boš moral menjat bios!!

rc-car ::

kriko: jest sem že dal nov bios gor, rad pa bi navil proc na 7.5x133=1000 Mhz
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

PRiMoZ- ::

Če imaš pine pobarvane s svinčnikom, ti priporočam, da še enkrat in bolj močno, meni se je na Athlonu 800 dogajalo isto, mi ni šlo vseh faktorjev izbrat, potem pa sm fajn prebarvu pa je vse šibalo.:)

rc-car ::

Primoz bom poskusil, ko bom dajal proc spet kdaj dol...
Drugače mi pa zdej z novim biosom modem prekinja povezavo, a lahko naložim stari bios čez novega?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

JLP ::

Ja lahk daš stari BIOS prek novga. Ni problemov.
Live long and prosper!

Slide ::

Verjetno je problem v samem BUS, zdi se mi da malce preveč zahtevaš od bogega Durona. Si pomislil da ti zmrzuje zaradi voltaže ki ja lahko max 1.85. Zmanjšaj BUS in daj na 7.5 multi...
forever 200 MPH ...

rc-car ::

Slide: nisi me razumel! Meni vedno in kakorkoli naštimam ne dela na 7.5, tudi če imam FSB na 100 in je v tem primeru proc. pod default hitrostjo, zato je najbrž problem, da mostički niso dovolj pobarvani in zato nekateri factorji ne delajo...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141083 (869) franci
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684556 (3597) rc-car
»

Procesor ne laufa ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
13854 (707) malinavc
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704865 (4187) AtaStrumf
»

tb 1000 na 133

Oddelek: Navijanje
221710 (1567) VASkO

Več podobnih tem