» »

Gonilniki Genie TV Zoltrix

Gonilniki Genie TV Zoltrix

blue96 ::

Že kar nekaj casa mam beta goniliče za to reč tv card, pa so za en drek, na zoltrix.com pa so novi. za windows me. ampak meni napise dead link directory. ce ma kdo te gonilnike mi naj jih prosim poslje na email. lepo vas prosim za pomoč, ker sam najnovejših gonilinikov ne morem downloadat.
HVALA
MULC
.

OldSkul ::

Dej mi povej ker program uporabljaš za gledanje TV.
Jaz borga pa imam Kartico v 3 pci slotu ter IRQ JE 5.Pa mi kurac sploh noče poiskat programov!!!!;((
Pa mi je pred parim meseci delal sam tuner sem imel na 4 pci slotu!
Pa še za pci slote mi povej kako maš ti pa to!?!

Kriko ::

Jaz imam identično kartico in tudi nove gonilnike za winME. Če jih še nisi dobil se mi javi na mail!

OldSkul ::

Kriko a teb dela dej povej kako maš ti nastavljen po pci slotih pa kaj uporabljaš ta zgledanje tv!!!
Prosim odgovori ker men ne dela!

Pa še nekaj kere gonilnike uporabljaš!

blue96 ::

bom jest zdej zgodbo povedal. iz zoltrix.com mi je sosed downloadal gonilice vxd za w2k, me... potem smo po disketah vlacili stvar na moj cmp...
vse skupaj ni nic delalo, potem sem pa tv card dal na pci slot 1, na tistega pod agp, sicer se graficna in tv card dotikatta ampak sem vmes dal malo gume da ne bo kurcšlusa , ker nočem imet požar v računalu. nastavite obvezno na vxd, ker mi vdm ne dela sicer pa mi nekaj nagaja video in in menjanje programov, pa tudi ttx ne dela, a vsaj normalno se da gledat televizijo.
ce se kaj potrebujete kar vprasajte, jest sm zdej vsaj zacasno zadovoljen, ceprav bi blo lahko bolje.
p.s.: neki mi ne delajo nemski programi, dsf, rtl, sat1, a ve kdo finto da se to popravi
LP
MULC
.

Kriko ::

Moram vas malo "razočarat", ker meni TV Genie služi odlično. Do pred letom dni sem živel v bloku, kjer smo najprej imeli satelitsko nato še kabelsko in v obeh primerih je delovala dobro. Zdaj pa živim v hiši in zaenkrat v mojih krajih ni še kabelske povezave satelitsko anteno pa sem prodal, tako da zdaj uporabljam kartico v kombinaciji z navadno anteno!! Imam WinME ampak novi driverji ki sem jih download-av z neta so uoprabni tako za Win98 kot WinME! Paket ki sem ga download-av vsebuje driverje 4.1.8.6-2 ter tudi program, original za TV Genie kartico torej TV GENIE 1.40.03 !! Edino program za teletext sem instaliral z original cd-ja in tudi on deluje brez problemov. Zip datoteka ki sem jo download-av pa je GTV_WIN9X_140.166.zip. Edino kar mi dela probleme je to, da mi ne lovi kanalov od 10-20 med katerimi imamo na obali POPTV (10 in kanal 20) in RAI1. Delno je to tudi razumljivo, ker v zahodno-evropskem frekvenčnem standardu (ki ga uporablja tudi Slovenija) kanalov od 12-20 sploh ni! Ne razumem pa zakaj je pri moji kartici problem tudi kanal 10-12! Zanima me, če mi lahko kdo pove program, kateri bi znal "prečesat" celotno frekvenco, torej od 00 do 99!!
Pri prvi instalaciji kartice sem tudi jaz imel probleme z IRQ-ji, ampak sem menjal PCI slot in ni bilo več problemov. V original cd-ju pa je tudi precej velika datoteka (PDF), z komplet navodili od inštalacije same kartice, driver-jev in programske opreme, med katerimi je opisano tudi kako se lahko ročno reši problem IRQ-jev z to kartico!!
Če bi radi še kaj vprašali lahko tudi na mail!

OldSkul ::

Teh gonilnikov pa še nisem sprobal.Namreč zato ker njihova stran dela počasi!

Če ne bo delal se bom fental!

Kriko ::

Kateri program uporabljaš za TV! S te strani jaz download-am driverje. "Zoltrix". Danes so neke težave z mednarodnim vodom tako d probaj proti večeru ali jutri!

OldSkul ::

Mi dela samo sem mogel prestavit TTUNER na 4 pci slot prej sem ga imel na tretjem slotu.
Uporabljam pa tis program ki ga dobiš zraven gonilnika.

Kriko ::

Zanima me še če uporabljaš navadno anteno ali kaj drugega?

OldSkul ::

Kabel uporabljam sam mi ful mal programov pokaže še POP TV-ja ne čeprav mi vse to na televiziji pokaže!

Sem popravu!

Kriko ::

Tvojega odgovora ne razumem. No, jaz sem te mislu nekaj vprašat, če bi slučajno imel obično anteno.
Dokler sem imel kabelsko je naš operater bil kar v redu in res smo imeli obilo programoa, z kartico pa se je vidlo točno vse kar tudi na televiziji!

matevzm ::

Odvrzite origianl programe, driverje pa gor katerekoli. Toliko da dScaler ugotovi, da je kartica. Potem bo nalozil svoje driverje. Zoltrixa podpira, samo izbrati ga je potrebno. In verjetno je to program z najboljso sliko.
Za driverje pa lahko pogledate na (jaz nisem poskusal) se z univerzalnimi iz strani http://www.iulab.com/index.shtm?bt8x8/a...

blue96 ::

jest sm končno lahko priključil kamero digitalno na tv card....
hvala vam ku*be ztoltrixove, da vam ej vsaj pri prjatlu stran delala...
.

Kriko ::

Matevzm!
prosim če si bolj natančen ker ne razumem prav, keri ke zdaj ta program za gledanje TV!

matevzm ::

dScaler. Ali je bil se kaksen drug omenjen v sporocilu?
http://deinterlace.sourceforge.net/

OldSkul ::

Ga mam tud sam ga še nisem šel uporabljat!

Kriko ::

Kaj mogoče poznate kak drugi site kjer bi lahko download-av njihov program za TV, ker na njihovi strani že dva dni ne gre in ne gre. Pa mogoče še to. Če poznate še kak drugi program katerega bi lahko uporabljav z TV Genie!

OldSkul ::

Ja!! BORGTV

Kriko ::

Slabo sem napisal. Iz site od BORG-a ne gre. A je mogoče še kak drugi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV KARTICA - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
302543 (1706) AngelOfDeath
»

Softwear za Genie TV

Oddelek: Sedem umetnosti
171329 (1168) daSKAn
»

Video capture ???

Oddelek: Sedem umetnosti
151236 (926) Bx
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292554 (1782) Predator
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277865 (7003) mojsterpeter

Več podobnih tem