» »

DETONATOR DESTROYER !!!

DETONATOR DESTROYER !!!

Kriko ::

Ali mogoče poznate DETONATOR DESTROYER!! Danes sem hotel instalirat nove detonatorje in imel cel kup problemov zaradi file-ov ki so ostali od prejšnjih (12.41). Potem sem šel na en Italijanski site kjer ponavadi download-am detonatorje in hotel download-at še enkrat ker sem mislu da je kaj narobe in slučajno najdem DETONATOR DESTROYER ki naj bi bili narejeni prav za take primere oziroma naj bi pred menjavo detonatorjev (driverjev) obvezno počistili ostanek file-ov ki se ne izbrišejo z navadnim uninstalom ampak ostanejo v registrih in lahko kasneje delajo težave!!
Na kratko bom opisal postopek za tiste ki imajo problem z angleškim jezikom!!
1) Odstrani driverje v Konrolni plošči po običajnem postopku!
2) Zaženi DETONATOR DESTROYER!
3) Klikni na UNINSTAL!
4) Klikni na RESTART za ponovni zagon windowsev ali zapri program in takoj zatem restartaj računalnik!
5) Ko bo računalnik restartan (ponovno zagnan, instaliraj driver "STANDARD VGA"!
6) Ponovno restartaj po namestitvi "STANDARD VGA" driver-ja!
7) Instaliraj nove driverje za tvojo grafično kartico ali nove Detonator-je!
8) Restartaj (ponovno zaženi)
Da ne pozabim to je link za download-at DETONATOR DESTROYER:
klikni tukaj!
  • spremenil: Kriko ()

Kriko ::

Nobeden nič ne pove glede Detonator Destoyer-ja. Je kdo probal, Ste pri nameščanju novih driverjev imeli probleme z starimi,....

MTB ::

Sem ga že nekajkrat uporabil in je kar OK. Je pa res, da tudi prej nisem imel težav pri odstranjevanju starih detonatorjev.

RS

R@C@ ::

Detonator destroyer je že kar nekaj časa zunaj, če maš težave z jezikom (IT), ga pojdi iskat na www.guru3d.com

yjj ::

Jaz driverje brez težav odstranim v "Dodaj/Odstrani Programe"

Kriko ::

Saj sem jih tudi jaz odstranil v Dodaj/Odstrani oziroma jih moraš tam odstranit, ampk ko sem namestil nove sem imel probleme z enimi file-i ki ostanejo v registrih!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preprečit samodejno naložitev gonilnikov, po odstranitvi naprave?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8736 (641) Mavrik
»

Novi driverji - stare odstranit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9818 (712) root987
»

Kako popolnoma odstranit detonatorje?

Oddelek: Programska oprema
7749 (611) Aspirinix
»

Počasno inštaliranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101005 (743) TheJack
»

Grafika-pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5890 (824) Kriko

Več podobnih tem