» »

Powerball

Powerball

1 2 3
4
»

LordTado ::

Kteri poa so najmočnejši?
Črni?

PINki ::

350hz

MajaM ::

Jaz bi pa vprašala koliko je to težko držati v roki? Želim jo podariti bratrancu za rojstni dan, ki je izgubil dva prsta in veliko uporablja različne žogice za okrepitev dlani. Je možno uporabljati žogico brez pol prstanca in mezinca? Ne bi rada da izpade čudno in da je ne bo mogel uporabljati.

WarpedGone ::

Če lahko drži v roki teniško žogo, bo lahko tudi powerball. Sila, ki deluje na dlan, je odvisna od moči v roki, ker moraš z lastnimi gibi reč poganjat. Problematičen bi lahko bil štart a ma še eno roko, bo pač z njo štartal, če ne bo šlo s "prizadeto". Kr pogumno.
Zbogom in hvala za vse ribe

MajaM ::

Ok, hvala :) Ni pa tako da bi mu lahko zletela iz dlani zaradi tega vrtenja pa upora ali kak pač :) Si ne predstavljam kakšen občutek to točno je pri tej žogici.

d0rK ::

Dobis poleg se varnostni trakec ki gre okoli zapestja.

WarpedGone ::

Ja, res je ... čist podabu na trakec, ker ga nism nikol monitral gor.

Občutek je približno tak kot da bi hotu vrtet/poganjat kako ročko, ki bi se vrtenju mal upirala. Razlika je le da ma ročka "fiksno zabetonirano" os vrtenja, tuki pa os vrtenja definira sila, ki jo čutiš. Bol ko krožiš okrog "prave osi" bol se upira, bol ko "mimo nje", manjša je kontra-sila.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

biokill ::

danes sem dobil powerball s števcem neon green za 25 EUR iz amazona.....

Pa mi ga nekako ne rata zavrteti, navodila sem prebral....Potegnem vrvico, probam počas vrtet, ampak se potem po 15 sekundah ustavi.

Kakšen nasvet?

L.P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: biokill ()

biokill ::

sem pogruntal :D

Kako pa se ga pravilno ustavi?

martincek1 ::

Prej se ti je po 15 sekundah ustavila in je nisi znal pognati naprej, sedaj pa sprašuješ kako se jo ustavi? :D

WarpedGone ::

Najbolš da jo nehaš poganjat al pa jo poskusiš poganjat v kontra smer.
Ne jo z 8000 RPM pritiskat ob hlače al pa roko...
Zbogom in hvala za vse ribe

biokill ::

Aha, thx :D
Še nekaj, kako pogledaš obrate, ker mi jih ne pokaže, četudi pritisnem gumb.

nodrim ::

preberi navodila :)

r00k ::

Js imam bolečine v zapestju (dokaj pogoste) in me zanima če bi mi powerball pomagal pri tem ?
Boli me ko zapestje obrnem v bilokatero smer,najbolj me boli ko ga prepognem navzdol, takrat tudi izstopi taka bulica in ce jo pritisnem me zaboli tam (ce je roka sproscena me pritisk na bulico ne boli).
Skratka, je kdo imel take ali podobne težave ?

Dajarra ::

Ali priporočate nakup Powerballa z ali brez števca?
Števec kaže koliko obratov narediš? Ali je razen tega, da pogledaš kako hitro lahko vrtiš sploh uporabno, ker cena je skoraj enkrat višja.

Hvala

Apple ::

Dajarra je izjavil:

Ali priporočate nakup Powerballa z ali brez števca?
Števec kaže koliko obratov narediš? Ali je razen tega, da pogledaš kako hitro lahko vrtiš sploh uporabno, ker cena je skoraj enkrat višja.

Hvala



Kkšno leto nazaj je bila razlika cca 10 EUR... Powerball brez števca je stal cca 25 EUR, s števcem pa cca 35 EUR... Katera trgovina ti pa prodaja po skoraj enkrat višji ceni?
LP, Apple

Dajarra ::

Ok, razen primerjanja rezultatov, pa itak delaš vaje kakor tebi paše in ne gledaš na števec, ali?

Pa tudi če je cena 10-15 evrov višja se mi zdi nesmiselno dat ta denar, če je stvar neuporabna oziroma se samo zdi zanimiva, praktična pa ni ne vem kaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dajarra ()

Apple ::

Dajarra je izjavil:

Ok, razen primerjanja rezultatov, pa itak delaš vaje kakor tebi paše in ne gledaš na števec, ali?

Pa tudi če je cena 10-15 evrov višja se mi zdi nesmiselno dat ta denar, če je stvar neuporabna oziroma se samo zdi zanimiva, praktična pa ni ne vem kaj..


Za kakšno "tekmovanje" med sodelavci, kdo bolj zavrti powerball, prav pride... :D .

En sodelavec je kupil brez števca... Pri njemu lahko samo ugibamo, koliko je zavrtel :D
LP, Apple

Apple ::

Negativ...
LP, Apple

mulc007 ::

Kupujem kroglo in izbiram med
Powerball https://powerballs.com/applications/ten...
in
Gyrotwister http://www.gtk.si/GT_Izbira_in_nakup.htm

Je imel kdo že obe in katera se je bolje obnesla?

hunter01 ::

A se da powerball pri nas se kje dobit? Vcasih so jih imeli na mimovrste. Kaj pa katera izmed trgovin (hervis, intersport, itd)?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za zapestje

Oddelek: Loža
164826 (4432) MTB
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813379 (12687) Rippy
»

Power Ball

Oddelek: Kaj kupiti
61763 (1580) KruceFix
»

Ergo podloge za miške in tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
71255 (1084) Kekec
»

Powerball

Oddelek: Loža
51691 (1624) barracuda

Več podobnih tem