» »

Ergo podloge za miške in tipkovnice

Ergo podloge za miške in tipkovnice

neboben ::

zapestje me boli in mislm, da bi tole bla rešitev
je kdo tu tele dodatke že kupu in jih uporablja
kak nasvet ?




Tac20 ::

Za boleče zapestje zarad bilo česa si mogoče omisl raje powerball

b4ngbr0 ::

lahko pa probaš kaj takega: klik:D

neboben ::

:)

Kekec ::

In kako imaš postavljeno miša oz tipkovnico? Ali imas vse skupaj na mizi ali imas tisto polico ki jo potegnes izpod mize ... ali imas oboje na isti višini?

neboben ::

oboje na isti višini

roli ::

Ta podlaga za miš, ki ima tisti del za zapestje je nekaj najbolj neudobnega kar sem kdaj videl. Moj bratranec jo ima in je po mojem občutku tisto mučenje. Mene boli zapestje takrat, ko imam deset minut roko na tistem. Zdaj sem se na sreči navadil, da jo obrnem drugače, ko pridem k njemu. Tako, da kaj takega res ne priporočam.
http://www.r00li.com

Kekec ::

Mene je tudi bolelo zapestje in sem si kupil nekaj takega kot je na zadnji sliki, problem je bil da je bila tista povrsinja enostavno premajhna za moje premikanje miša in sem potem dal stran. Sem pa ugotovil da me je bolelo zapestej ker sem imel neko zasilno mizo ki ni imel dovolj prostora in se miš ganjal tako da da je bil v bistvu roka malo višje od tipkovnice in sem ves čas roko držal v "zraku" in ko sem zamenjal so bolečine izginile. Nevem če je pri tebi kaj podobnega ampak pravilna drža in miza tudi dosti pripomorejo k temu da bolečine izginejo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vertikalna miška (se da probat?)

Oddelek: Kaj kupiti
368093 (4425) valdo
»

pištola za beljenje ?

Oddelek: Loža
3112019 (11281) 111111111111
»

bolečina v komolcu

Oddelek: Loža
103392 (3076) Marc`
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813085 (12393) Rippy
»

SATA+ATA133 PCI kartica

Oddelek: Strojna oprema
71017 (950) Pyr0Beast

Več podobnih tem