» »

Brazilija: Prisegamo zvestobo Pingvinu

1
2
»

hruske ::

Priznam, moja napaka. Namesto "intelektualna lastnina" bi bilo bolje reči "patenti na intelektualno lastnino". :\
Rad imam tole državico. <3

Exilian ::

Poldi112: je; samo canonovi printerji so zakon pa se kaktuše so poceni.. ne wem zakaj bi se jaz mogu prilagajat os-ju..
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Poldi112 ::

Ce kupujes neoriginalne kartuse so vse poceni.
Samo za to da ce das raje precej denarja za win kot da kupis sw za printanje v linux-u, ki je cenejsi (moja predpostavka), tukaj ekonomija ne stima.
Drugace pa meni digitalec od canona super dela v Linux-u.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Exilian: canon ma čist lepo linux podporo... ampak če hočeš bit trmast pa bodi.
Life is as complicated as we make it...

Exilian ::

Poldi: ja ampak, plus tega da moram dati za sw printanje moram kupiti tudi novo zvočno kartico (moja onboard ni uradno podprta in dela bolj tako--samo 2 zvočnika, ipd.)..
pa sploh povejte že enkrat kaj vs tok moti pri microsoftu, ker jaz si modernega računalništva ne znam predstavljat brez njega.. (microsoftova .net je celo tako dober da ga portajo na linux -- mono project, izdajalci a ne??)
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Exilian ::

Pithilt: ne bodi neumen.. daj mi link z zastonj driverji..(pa te razglasim za jezusa, sebe pa za budalo...)
evo ti moj link do gentoo foruma rabu sm 2s da sm najdu post
http://forums.gentoo.org/viewtopic.php?...
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Exilian ::

pa k si že glih moj osebni svetovalec, mi prosim povej kako vklopit sw mixer v alsi za sound kartico "C-Media CMI9739/A"(hw mixerja nima, tako za info...), pol lahko pa še poustaš na kšn linux forum.. Lastniki (ene par 10 tisoč) te kartice ti bomo hvaležni. Aja pa še kako naj vklopim zadnja dva zvočnika na tej kartici :).. Evo pa si dobr za par tednov heckanja alse...
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

hruske ::

Software miksanje zvoka samo z also, brez kakršnega koli drugega userspace daemona.
Rad imam tole državico. <3

Exilian ::

aha sorry, nism mislu mixing (aka dmix), amapak volume manager moja napaka
obrazložitev: moja zvočna nima hw pcm manager-ja, alsa pa tudi nima sw manager-ja (in ga tudi ne planira)...
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

Pithlit ::

Exilian: torej mi nočeš dat maila... fine by me (btw CMI9739/A u linuxu dela... brez kakršnega koli hekanja kernela)
Life is as complicated as we make it...

Exilian ::

pithlit:
1. kakšen mail [edit]: vidu kakšen mail
2. nism reku da ne dela (pejt še enkrat brat).. ne dela pa volume manager (samo pcm mute in unmute), in ne delajo zadnji zvočniki... sm probu že vse...
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

MrStein ::

Exilian , to tudi ?

http://www.linuxquestions.org/hcl/showproduct.php?product=1408

Piše o utility, ki vklopi 4 ali 6 zvočnikov.

Driver in utility pa sta tu : http://www.cmedia.com.tw/download/e_UDA9738_linux.htm

Features:
1. South Bridge: Intel ICH2/ICH4/ICH5, SiS 7012/7018, VIA 8233/82686, ALI 5451, nVidia nForce, AMD 8111.
2. Full-duplex and multiple applications playback and recording.
4. 16 bits 2/4/6 channels mono/stereo playback.
5. 16 bits stereo recording.
6. Support phone jacks configuration.
7. PCM SPDIF IN/OUT (CMI9739 only, recording only support 48 KHz).
8. Support AC3 S/PDIF out ((CMI9739 only).
9. Support analog hardware copy to rear channel.
10.Support xear mode to swap front and surround speakers output.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pikachu004 ::

Microsoft ima prav. je ze v redu da napisete novice ampak ce jih ze pisete jih pisite nepristransko. mislim da ni potrebno da je v sakem clanu videt kako zelo in zelo sovrazite microsoft. sploh pa ne vem, ce vam je linux tako vsec, kaj imate sploh za omenjat microsoft zraven. a je on kriv za vse nepotrebne ure ki jih zgubite s kompajlanjem in nevem kaj.. lepo vas prosim
ce smo ze pri tem, mislim da imajo linuxasi veliko vec za povedat proti microsoftu kot obrato. se razume, boljsi je vedno idiot za slabsega.
sploh pa.. ma pizda kaj vam je microsoft naredu slabega?? a imaste kaj slabge od njega?? a te kdo sili da mores kupit win al pa office?? na kurac mi ze greste neki kao linuxasi, vsak pa ima doma vsaj se eno win masino kr mu na linuxu itak pol kurca nic ne dela dej dej mone
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playstation 3 degradiran, bo Sony to preživel?

Oddelek: Novice / Konzole
395898 (4571) tiborrr
»

Stanley, Zmagovalec letošnjega DARPA Challenge

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
204238 (3520) Roadkill
»

"Ubijalec Linuxa"

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
92411 (2411) BigWhale
»

Zgodovina 'Bill Gatesove' poštne prevare

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
62367 (2367) nsignific
»

Kraljeva vrnitev - fotorealizem

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
152128 (2128) zile

Več podobnih tem