» »

Novi SuSE 9.2

Novi SuSE 9.2

Slashdot - Novell je izdal novo različico distribucije SuSE Linux 9.2. Nova različica se ponaša z jedrom 2.6 in namizjema KDE 3.3 ter GNOME 2.6. Izboljšali so tudi podporo brezžičnim omrežjem, vključili pa tudi Evolution 2.0, ki se je sposoben povezati z Groupwiseom in Exchangom. Dodan je tudi WYSIWYG-urejevalnik spletnih strani nvu ter nekaj druge, celo plačljive programske opreme. Prodajne različice distribucije bi se po napovedih naj pojavile na policah trgovin v novembru. Več o tem.

6 komentarjev

gfhr- ::

"SUSE LINUX Professional 9.2 will be available for purchase in early November, 2004. Click here to pre-order the product, which will be shipped to you once it becomes available."

MitjaP ::

Mene bolj zanima, kdaj bom lahko usposobil Svoj Belkin 54Mbps Wireless PCI vmesnik, ko je Belkin izjavil, da Linux gonilnikov še dolgo ne bo. Ko najdem to, potem grem takoj na Linux. Žal izjave v obliki: kupi raje drugega - ne pridejo v poštev, ker ga že imam. Zdi se mi neumno - tale podpora hardware-u na linuxu je dokaj slaba.

A mogoče kdo ve, kako bi se dalo to nastavit?
Fedora Core 2 ne najde te naprave.

l0wc4 ::

Si probal z ndiswrapper gonilniki?

http://ndiswrapper.sourceforge.net/

Meni delajo vsepovsod na Broadcomovih karticah, samo pozorno si preberi navodila za namestitev. Če te zanima kaj več pa me mailaj na lowcrash (AT) d-mashina (DOT) net.

LP,

D.

minmax ::

mitjap: imamo eno, ki je se nismo usposabljali. ampak po prebrani dokumentaciji gre z ndiswrapperjem vse skozi.

MasterMind ::

Če že ma posnet sistem.. Sej ga lahk nadgradiš ne? :D.
Gentoo, KDE uporabnik.

MitjaP ::

Hvala vsem za odgovore. Sem po tem, ko sem napisal sporočilo, šel mal pobrskat po netu in odkril isto rešitev, kot ste mi jo prijazno navedlo tudi vi. Bom poskusil in držim pesti, da ni preveč zakomplicirano :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosniki HP z Linuxom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
242739 (2739) kilergas
»

SuSE Linux 9.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222746 (2746) PhotoBlaz
»

Novell objavil SuSE Linux 9.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52437 (2437) BigWhale
»

SUSE LINUX 9.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
624601 (3589) Gandalfar
»

SuSE Linux 9.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
112595 (2595) Avalonis

Več podobnih tem