» »

Microsoft: bodi priden in daj kodo!

Microsoft: bodi priden in daj kodo!

The Register - Da velikan blazno povezanost spletnega brskalnika s samimi okni jako izkorišča, mi verjetno ni treba pisat. So pa tožniki v zadevi proti MSju -- teh je sicer nemalo, a se osredotočam na ono, nam najbolj znano -- zahtevali, po mojem mnenju, nekaj rahlo absurdnega: naj jim preda izvorno kodo, da jo bodo neodvisni strokovnjaki 'pregledali' ter se na podlagi tega odločili, ali je Internet Explorer res neločljivo povezan s samim operacijskim sistemom. Jojmene!

4 komentarji

[BISI] ::

Mislim, da je pregled kode nepotreben... >:D

Zmaitz ::

MIslim (nisem pa pa preprican), da so deli Internet Explorerja potrebni za normalno izvajanje nekaterih
programov ki so narejeni v Visual Basic-u. Ker vcasih moras imeti instaliran Internet Explore št. x da t idela program y.

BigFoot ::

either way je ta zahteva res neki zlo neumnega

Jeebs ::

Heh, men se zdi pa ideja čist cool, ker opažam, da so nekatere stvari res preveč 'zlepljene' z IE. Kot privzeti brkljalnik imam namreč nastavljen Netscape 6.2. ampak zmeri k v Outlook Express gledam pošto in kliknem na kak link (na primer obvestilo o novi objavi v Forumu) se mi le-ta stran vedno odpre v IE. Ne vem v čem je tle fora, ampak jst bi imel 100x rajši, da bi se v Netscape-u. Vsaj Slo-Tech dela normalno v njem!;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekordni enosed Solar Impulse prizemljen do prihodnjega leta

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
117306 (5834) cegu
»

kateri disk za shranjevanje filmov,slik itd...

Oddelek: Kaj kupiti
121421 (1280) mitja73
»

Težave z mišjo

Oddelek: Strojna oprema
51229 (1055) enadvatri
»

http://predlagam.vladi.si/

Oddelek: Problemi človeštva
71020 (917) NorK
»

PHP OOP

Oddelek: Izdelava spletišč
162127 (1598) Pegaz

Več podobnih tem