» »

Težave z mišjo

Težave z mišjo

enadvatri ::

Moja miš ob kliku na desni gumb ali zataji ali ob enem kliku sproži dvoklik. Sumim na umazanijo.

Imam Logitech Wave tipkovnico in miš. Je že kdo odpiral to reč, imel podobne izkušnje z njo ali druge pasme mišjo?

Hvala.

Cold1 ::

Po vsej verjetnosti je okvarjeno stikalo pod gumbom --> kupi novo miško.

Izi ::

enadvatri je izjavil:

Moja miš ob kliku na desni gumb ali zataji ali ob enem kliku sproži dvoklik. Sumim na umazanijo.
Na žalost, sem skoraj siguren, da ni kriva umazanija. Sem namreč razdrl kar nekaj mišk starih med 5 do 10 let in vse so bile znotraj popolnoma čiste. Nobenega prahu in umazanije.
Tista stikala notri pač niso večna. Povprečno miška zdrži nekje med 3 in 10 let, odvisno koliko jo uporabljaš.
Tipkovnice so pa tako rekoč večne, zato je treba računati, da bo treba pri kombotih tipkovnice in miška sčasoma kupiti miško posebej.
Tvoja je najverjetneje Wireless Mouse M510, ki se prodaja tudi posebej in stane okoli 35 EUR.
Tukaj imaš najcenejšo iz naših trgovin: Miška Logitech M510 Wireless - 33,25 EUR

enadvatri ::

Izi, zelo sem ti hvaležen za tak angažma! Bom pa kupil novo ... :)

Miš je stara 1 leto, pol leta sem uporabljal levi gumb, nato sem pričel uporabljati desnega, ker sem miš premestil iz desne v levo roko. Torej so ta stikala slabe kakovosti. Bi se pa strinjal, da ne morejo biti večna, sploh pri igračkarjih. :))

twom ::

Lahko pa zamenjaš tipko (oziroma obe). Gre za (99.9%) mikro stikalo, stane 0.4€ (ic-elektronika, just, hte; v LJ koncu)

Jaz sem čustveno navezan na mojo (službeno - 8 ur na dan) Logitech Bluetooth miško V270 (nobenih donglov, lahka, deluje s samo eno baterijo (to je na 1.2 V), ergonomsko mi ustreza, ...) in sem po petih letih zamenjal obe tipki, s tem da sta nestandardne velikosti (manjša in s samo dvema pinoma) in sem ju zelo težko dobil.

Lp,
Peter

enadvatri ::

twom je izjavil:

Lahko pa zamenjaš tipko (oziroma obe). Gre za (99.9%) mikro stikalo, stane 0.4€ (ic-elektronika, just, hte; v LJ koncu)

Jaz sem čustveno navezan na mojo (službeno - 8 ur na dan) Logitech Bluetooth miško V270 (nobenih donglov, lahka, deluje s samo eno baterijo (to je na 1.2 V), ergonomsko mi ustreza, ...) in sem po petih letih zamenjal obe tipki, s tem da sta nestandardne velikosti (manjša in s samo dvema pinoma) in sem ju zelo težko dobil.

Lp,
Peter


Nov izziv je pred vrati. Razstavil sem jo že, ker mi ni dalo miru. 4 vijaki in nekaj zatičev, vodil ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028294 (9901) Kayzon
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321864 (18060) mancini
»

Katera bluetooth miška?

Oddelek: Kaj kupiti
61512 (1415) maticm
»

Bluetooth miška za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
61373 (1259) zee
»

Bluetooth miška za prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
53000 (2798) jackorsen88

Več podobnih tem