» »

Slo-Techovi Hardware Oskarji 2000

Slo-Techovi Hardware Oskarji 2000

Jaz - Ok, z rahlo zamudo (toda vseeno precej pravočasno ) se je začelo izbiranje komponent za Slo-Techove Hardware Oskarje 2000. Torej namesto, da bi podali svoja lastna mnenja o najboljših komponentah v letu 2000, smo to možnost dali vam. Vse skupaj je tako dobilo podobo velike ankete, v kateri izbirate svoje lastne favorite med kandidati, ki smo jih pripravili mi. Toda pazite: izbirajte pozorno, saj lahko svoj glas oddate le enkrat!
Čez točno en mesec bomo prešteli vse glasove in vašo izbiro objavili in pokomentirali v posebnem članku. Zdaj pa veselo na delo!

11 komentarjev

noogy2noogy ::

Ideja je odlična in kot taka čisto nič prepozna. Leto 2000 je še skoraj tu... (sam moram prav paziti, da pravilno zapišem datum 2001 ).

Imam pa takoj en predlog in sicer: pri glsovanju ni možnosti, da ne oddaš glas v kateri od kategorij, kjer mogoče zadeve ne poznaš dobro oziroma se ne moreš odločiti. Tako sem recimo sam oddal glas za neko zvočno kartico, katere niti od blizu nisem videl, kaj šele slišal...

Saj sem kje prebral kak članek o tej ali oni zadevi, pa vendar ne bi hotel 'napačno' oddati svoj glas.

Sicer pa še enkrat pozdravljam to zamisel in želim še veliko podobnih idej!

NoUse4AName ::

vas bodo americani tozli ker uporabljate besedo oskar >:D

twosocks ::

..sam a ni 1 mesec mal dolga? Če bi bli dons rezlutati, bi blo pozen...nkol ne veš, mrbit pa čez 1 mesec ne bo aktualno, k bom dons mem udaro pa slabo stvar kupu....

Bajo1 ::

Kar niti ne bi bilo slabo- v primeru dobljene tozbe seveda,>:D saj bi slotech v hipu postal svetovno znana stran.

luni ::

twosocks hmja sej to ni misljeno kot neki vodic pri nakupu ampak zbiranje mnenj o tem, kaj se folku zdi dobra komponenta v prejsnjem letu... in verjemi da med kandidati zagotovo NI slabih stvari...

drugace pa glede oskarja... hmja [:] nisem si mogo zmislit boljsega imena :(

NiggerBob ::

namesto Oskarji -> Slo-Tech Luniji
Nekako tako: .....in ta XYZ komponenta je dobila Slo-Tech Lunija v kategoriji..:D

||_^_|| ::

glasove lohka oddaš poljubnokrat..sm že luniju mejlu, drgač je pa kul zadeva:)

edit...super orba bi loh še natlačl not:)

Primoz ::

Glasoval si že večkrat, glasoval...
Ampak sistem je upošteval le prvi glas, ostale pa brez opozorila požru...:D

bluehacker ::

Lepa ideja in jaz vam morem rect da ni nic prepozno. svoj glas sem oddal, a vprasanje ki se postavlja, je kaksne nagrade bodo prijeli nagrajenci?[:]

miranpozar ::

Zakaj se ne da oddat glasov samo za določene izdelke, ampak si prisiljen glasovati v vsaki rubriki? Napaka!
Kje so Iiyama monitorji? ;(

Elemen_T ::

Dobro ste to spedenal...sam se mi zdi da rezultati ful ne bodo realni...jaz namreč ne poznam nekaj modelov in sem kar nekaj oznčiv...verjemite da je še kar nekaj takih [:]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iranci razkrinkali agente CIE s pomočjo ... Googlovega iskalnika

Oddelek: Novice / NWO
279177 (5840) AštiriL
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11010742 (8141) Yossarian
»

Prenova bolhe

Oddelek: Omrežja in internet
171389 (1389) suntrace1
»

Moški "parfum" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528331 (6245) >>><<<
»

LAME odreze visje frekvence? HAH!

Oddelek: Zvok in slika
191703 (1412) TheJack

Več podobnih tem