» »

DVD sekcija

DVD sekcija

Jaz - To je presenečenje, o katerem sem vam govoril. S pigeonom smo se menili in domenili za testiranje DVD filmov. Tako od sedaj naprej vidite v levem meniju sekcijo DVD recenzije, ki ji bo kmalu sledil še Seznam vseh filmov (trenutno sta dva filma opisana, ta funkcija se bo pojavila pri petih filmih). Na desni imate tudi povezavo na zadnje recenzirane filme. Trenutno sta to Up Close & Personal (Zelo Osebno) ter The Cell (Celica). Ker je to šele začetek, bodo notri sigurno kakšne začetniške napake. Odpustite nam, smo samo ljudje. Filme pa v recenzijo daje podjetje Kos Računalniki. V prihodnosti nas torej čaka poleg kvalitetnih novic še grma opisanih filmov na DVD. A smo carji al smo carji?

12 komentarjev

TheHijacker ::

Carji ste!!!:D

V-i-p ::

Že navse zgodaj? Ja, carji ste...:)) Ampak, sergio, drugič še malce podremaj...|O

hahaha ::

SEVEDA DA STE CARJI!
ZGODOVINA PRAVI DA SO VELIK CARJEV OBGLAVLI PA TUDI VAS BODO.
ZIVELI CARJI ZIVELA GILJOTINA!
>:D

Rott-von-weiler ::

uf glej ga gnoj že spet piše

xopy ::

A mi navadni smetniki lahko tudi napisemo kak opis DVDja in posljemo? mislim da bi tako se hitreje rastu opis DVD-filmov/risank/...

Marjan ::

Še bol carsko bi blo, če bi dodali zraven še možnost glasovanja- nas ljudekov na Slo-techu!! Tako bi dobil bolj natančne ocene!
Saj, če jih ocenjuje le en, potem se ve da niso preveč objektivne, ampak so to osebne ocene...
To bi moglo bit ja....torej, bo al ne bo??

(pa res...spet je gnoj prsou srat....ja vidte to je pa anarhija, ki jo nekateri tolk zagovarjate!)

Rott-von-weiler ::

pa jaz bi da ta prvemu in ta drugemu filmu po eno pa pol zvezdico manj zaradi podnapisov ni slovenskih pa ne da ne razumem angleško ampak iz principa že tak in tak smo mali pa se še kar naprej prodajamo POLOMIJA

kuntek ::

Ravno pravi čas ste izbrali za DVD sekcijo. Jaz sem ravno nabavil DVD. Vsaka vam čast. SLO-TECH rules.:D:D:D:D:D

Reycis ::

Zakaj nebi dali na voljo tudi filme (DivX format)? Tko bi lahko skupaj pogledali in na koncu napisali oceno :-) In na koncu bi lahko glasovali se uporabniki.

Sergio ::

evo tkole: za lastno ocenjevanje se bomo potrudli, divxov res ne bi dajal gor, razn če nočte težav z zakonom, danes bo pa tudi recenzija filma s tem, da bodo priloženi še stillshoti. Slovenski podnapisi, hmm... problem je, da je to regija 1 in da pač na ameriških filmih tega ni.

Bibi ::

HI!

No ja ne vem zakaj tako navdusenje. Med DVD in DivXmm4 skoraj ni razlike. Cell sucks anyway.
No ce ze mate dvdje potem zripajte podnapise da lahko mi normali ljudje pogledamo divx z podnapisi. Aja ne pozabite jih dat na stran ali pa mi jih poslat:)

McHregec ::

a zato ste pol rabil tiste slike ...............


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvobozhdenie 1969

Oddelek: Sedem umetnosti
6547 (496) Yohan del Sud
»

animeji

Oddelek: Sedem umetnosti
112210 (1855) jizzer
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924025 (11101) Alessio983
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778604 (6179) trdoreh
»

Kaj bi radi videli recenzirano? (DVD)

Oddelek: Sedem umetnosti
111181 (982) DoloresJane

Več podobnih tem