» »

Svetleča podloga za miško

Svetleča podloga za miško

Metku.net - Navkljub moji izrecni obljubi, da danes zagotovo ne bom pisal novic zaradi izjemne izčrpanosti le-mene (ter hkrati LordaNinje, Mateja, DrSergioDJa ter Slainea - vsi maturantje), vas nisem mogel pustiti na cedilu. Joj, kam to pelje :D. Kakorkoli - ste že od vedno na omrežnih žurkah hoteli biti glavna atrakcija ter biti najbolj kul, a vam igranje igric zaradi zmanjšanih motoričnih sposobnosti, za katere ste krivili brezžično optično miš, ni in ni šlo? Potem je tale članek navodilo za vas, saj vam pove, kako narediti svetlečo se podlogo za miško. Zadeva izgleda res kul... Mogoče jo bom celo naredil, saj mi igranje RTCW ter Q3 podobnih igric - nikakor ne gre.

3 komentarji

sonyboy ::

Ej Sergio ta članek je pa že kar star. To imam jst v planu naredit Ti bom slike poslal.

fictionel ::

kuko bi pa naredu, da bi mu sam pleksi za optično? al pa kj lepga za nalept? tko da bi fajn miska drsela pa tko...

CaqKa ::

na takšen način sem jaz mislil "neonko" naredit... še imam doma en tak kos palice plexija, bi moral samo na vsaki strani zvrtat luknje za ledice :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odnos družbe do iger (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18035765 (31172) m0LN4r
»

Doping testi tudi za igralce računalniških iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9530836 (23647) Superboyy
»

Settlers 7: Paths to a Kingdom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
868268 (3994) zerdoner
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21215009 (9045) FireSnake
»

Prijave na NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte so odprte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
967506 (4593) Road Runner

Več podobnih tem