» »

Dvesto tisoč

1
2
»

undefined ::

No zdaj pa še kaj novic napište. :D

Tomi ::

Hm, kaj ni konec koncev važno, kaj imamo uporabniki od Slo-techa, ne pa, koliko ljudi ga obišče[:]..
Drugače pa, nadaljujte s dobrim delom:D

zetko ::

Carji ste svaka vam čast:D
Keep up the good work!8-)

Rott-von-weiler ::

nem na široko in dolgo piso kr tak mislim kot vsi ostali pozitivno misleči:O

fictionel ::

Na zacetku meseca, ko pride posta od telekoma, si dostikrat zazelim, da ne bi bilo Slo-Techa :-D:D:D:D:D

Ne zamert... :-D to je mislen kot hvalnica :-D

Sergio ::

No the point: 100% se strinjam z lunijem, saj smo do danes še vsako kritiko SPREJELI ter probali stvar izboljšati. Če pa že kritizirate (to najbrž ponavljam že desetič), prosim delajte to utemeljeno.

V-i-p ::

Ni ga čez slo-tech... Človek se na to stran navadi kot na brata bognedaj, da bi jo ukinli

Mate ::

IceMan... Kaj zaboga mors vedno, kamorkol prids prnest en prepir pa zdraho. Kejrkol, ampak kjerkol kjer je kaj tvojega so prepiri... vsaj jest se nisem videl drugace. Zdej pa glede obiska, counter pa webalizer IN 100 si zabelezijo okoli 2500 obiska na dan. Se strinjam, unique userjev je manj.. samo jih je se vedno vec kot 800-900! poglej koliko je v forum prijavljenih, pa aktiviranih.
Kar se pa tice tvoje pripombe o pisanju novic... Novice so vsak dan.. dvomim da je bil v zadnje pol leta dan ko jih ni bilo... Novice pa uzamejo cas.. dost casa.... tko da prosm ce kej pises, pisi samo pisi utemeljeno in konkretno!

Jebiveter ::

Sedaj opazam, da stojim ob strani Slo-Techu skoraj od samega zacetka! Pa ne me narobe razumet, zal nisem bil takrat sposoben sodelovat v taksnem projektu, zaradi mojega OC-neznanja! Od takrat sem se na in ob Slo-Techu mnogo naucil in upam, da sem tudi sam mnogim pomagal iz zagate! Vem, da me vecina (vsi?) poznate kot Jebivetra se iz starega foruma zato upam, da se bomo lahko koncno spoznali v Portorozu! Se enkrat se 'opravicujem' da do sedaj nisem skoraj nic pripomogel k Slo-Tech skupnosti vendar se bo to kmalu spremenilo (OC Popotovanje #?)!

Zato upam da ne zamerite ce recem:

MI in VI smo in ste SLO-TECH!:D:D

undefined ::

Mate, kot sem že omenil, you guys take it too dead-seriously. Relax... inhale, exhale... inhale, exhale. :D

MRtwister ::

Ni res, da ko refreshas da na stran, kot da bi bil se en obisk vec.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696189 (4650) Dr_M
»

Slo tech-od koga

Oddelek: Slo-Tech
381802 (1192) (sic)
»

Let me introduce my self, I`m SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
101480 (1194) dexter
»

Slo-Tech 19XX

Oddelek: Slo-Tech
61409 (1280) Primoz
»

Pol miljona

Oddelek: Novice / Obvestila
252393 (2393) fictionel

Več podobnih tem