» »

Slo tech-od koga

Slo tech-od koga

Klemenn ::

Mene zanima kdo se je prvi lotu izdelave slo-techa in kako je potem nastal. Ideja in nastanek me zanimata?

slycer ::

Kolkr jest vem, je bil pobudnik Luni.:))

PaJo ::

Ja seveda je bil luni, nas big kahuna. Zacelo pa se je z eno bedno podsanjo ki mislim da jo se zdaj najdete tule:slo-tech.robas.si:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

blue96 ::

a bi rad delez kupu..
pripravi 10.000.000 sitov.:D:\:)
.

R0K ::

a mate kake delnice:D

Loki ::

Nope, pajo ni vec.
Kukr jest vem, je ta Robas webhosting firma. Kako jih je luniju uspel prepricat, da so mu dal space zastonj???

Kere skripte je uporabljal na starem slo-techu? (news, forum)
I left my wallet in El Segundo

whatson ::

jaz bi rad še enkrat videl screanshot od starega slo-techa... oz... screanshote vseh verzij slotecha... malo nostalgije nebi škodilo :8):D

PaJo ::

Hm... Robas mislim da je neka racunalnisak firma, dali so mu pa virtualni web hostin v zameno za neke usluge, ne spomnim se vec kaj je ze bilo.
Na zacetko so se novice pisale na roko, nato sem se od nekod jaz vzel in sem luni-ju ponudil svoj server, ker je prvo laufal stari forum, nakar se je celotna stran selila h meni in novice so se pisale preko cgi news skripte in takrat smo tudi registrirali domeno. Nakar se je od nekod znasel Sergio, ki je polek pripelav se Primoza in ta nam je zacel pisat vse skripte in to kar zdaj uporabljate je vse njegovo delo, lepo a ne:D
Starih sceenshotov pa bo tezko kje dobit, zal;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

R0K ::

ma dajte mu ta naziv gnoj ce ga tak hoce met

Rott-von-weiler ::

al pa zobata ovca naj bo saj še takintak ni dobene --hepan--:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

Jah OWCO bi tud jst rad vidu; sam ne samega sebe:D

blue96 ::

PO MOJEM JE PA SAMO PTIC KI PREILETI IN ODLETI. SE DVA DNI, in pol ga ne boste pod tem imenom nikoli vec vidli...

mislim..:O
.

b4d ::

Dajte mi delnice please ki me bojo oča na cesto vrgla zarad net računa:'(
b4d.sablun.org

Tomi ::

Dagostino, pošlji mail Primozu in izrazi željo. Rad ti bo ustregel. Samo bodi tako dober in prosi na Zobato Owco..
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Kake delnice?
Zaenkrat se nismo d.d.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

abcde7 ::

Ma a je dost keša od reklam? Kok vam plačajo na mesec za en ta ta mal oglas kot npr. zzz online? A vi slo-techovci zaslužte dost a morte še kej delat poleg slo-techa?:\

sasox ::

ITAQ da morjo delat!

PaJo ::

Kolko zasluzimo z stranjo???

Ce ti po pravici povem se nismo zasluzli niti tolarja;(

Edino kar smo dobili je placala ena firma za reklamo in to je tudi vse, seveda pa bo ves ta kes sel za novi server, ki upamo da se bo realiziral kar kmalu.
Kar se pa tice dodatnega dela, pa smo vsi po vecini studentje ali pa dijaki, tak da ce kaj sluzimo je to preko studentskega servisa:D

Drugace pa upamo da se bodo stvar kmlau spremnile in da se bo tudi v slo na internetu dalo kaj zasluzit z reklamami:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Klemenn ::

Sam neki PaJo. Kako polj, da se lahko zastonj oglašuje na vašem strežniku? Ma ste pa dobri. Pa še nekaj, če si del te slo-tech ekipe kako to da ne pišeš novic? Nisem še nikol vidu tvoje novice? Sm kr dobru vprašanje zastavu da je tolk odziva od folka, a?:D:D:D

Nemelk ::

men nit ni važno, kdo in kdaj, sam d JE!:))
Nemelk ™

Tjulenj ::

to se jest vem :) oglasi so zato ker so firme dale kose za server. pajo je pa castni clan slo-tech ekipe ker je prvi prijazno ponudil server luniju :D a mam saj mal prov? :D

PaJo ::

Jebediah>> na tvoj vprsanje ti je odgovoril Tjulenj, novic pa ne pisem ker enostavno nimam casa za kaj takega, zato pa poiskusam folku pomagat na mojih predelih foruma, saj ce pogledas sem moderator na dveh koncih in ce gre pogeldat tael linkKdo smo?, bos tudi opazil moje ime med ustanovitelji:D
Glede reklam je pa tudi res, vecino reklam(razen ene, za katero sem ze rekl da smo dobili placilo) je protiusluga za sponzororanje kose nasega serverja in za naso pipico v svet:D

Upam da sem bil dovolj jasen, mogoce pa se bo v prihodnosti zgodilo da bom celo zacel pisat novice, samo ne verjamem:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Klemenn ::

nič novic? :D

Tomi ::

Jebediah, samo povej mi, od kod si ti privlekel tole temo. Zadnji odgovor je pred tvojim je bil postan več kot leto in pol nazaj?
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

hehe, jebediah>:D

root987 ::

po moje je hud nostalgik :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

PaJo ::

Zgleda da res, ma prevec casa, katerga mi ostali nimamo>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Quickbeam ::

Prejšn dizajn je zgledal nekako takole:
http://web.archive.org/web/200009300249...
Starejšega pa poiščite sami, če poznate točen naslov.
;)

R0K ::

Kmalu prve GF2 Ultra kartice

Ahhh. Ko si bil še car, če si mel kej tazga. Ne pa zdej :D

Loki ::

glede na to, da stara stran se zmerej obstaja na tem streziku (vsaj vcasih je), me zanima, ce bi se dal nardit kak link nanjo, se posebej na forum (nostalgija me daje); alpa vsaj portajte forum na sedanjega/ phppbb/ ..., ce je tista prevec resource hog (kar je nekoc izjavil primoz).

Klemenn ::

ko gledam avtorje in čas pisanja...matr je mogu met luni velik dela..več kot pisci vsi skupi dans :\

jah..mal sem gledal po starih temah...no po vseh mojih temah v katerih sem sodeloval..pa sem sm prvih 5 uspel pregledat..gremo naprej :P

Tomi ::

Jebediah: če je kaj pametnega, potem ja, če ne, pa raje porabi čas za kaj bolj pametnega. Petek zvečer je, pojdi ven in najdi kakšno punco, s katero kvalitetno preživi preostanek večera.
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

ponavadi bi bil trenutno že ene 2-3 ure pri šoli al pa kje tm..pa sem čeri avtoamtika pral..voda prišla v frgazar...pa ga bom mogu razdrt..med vikendom ne bom mel cajta..tak da bo mogu počakat :\

Tomi ::

To je pa res jeba, če se ti kaj takega zgodi.
Samo to še vedno ne pomeni, da lahko smetiš po forumu.
Daj se umiri...
metrodusa.blogspot.com

McHregec ::

Drugače pa lahko najdete še popolnoma delujočo staro stran Slo-Techa tukaj. :D
Destroyer Of The Worlds.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHregec ()

Jebiveter ::

Oh ja, dobri stari cajti!:D

Kljub temu, da je Slo-Tech kriv za to, da vsako leto v racunalo zmecem kar nekaj denarja, sem hvalazen vsem ki ga so/ustvarjajo/mo. Kar tako dalje!

Jebediah pa ima ocitno res prevec casa! Vsaka druga tema v 24ur je njegova...:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

R0K ::

'popolnoma delujočo' lih ne...

Ker men forum noče delat spljoh :/

Stran (po večini) dela, pr forumu mi pa sam oddelke pokaže (Slo-TEch, Loža, strojna oprema) pol pa ne gre več nikamor naprej...

TESKAn ::

Uhhh...nostalgija...:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

(sic) ::

Kaj pa je z lunijem? Vas je zajebal pa odšel tja, kjer se denar služi (khm, Joker, khm)?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696199 (4660) Dr_M
»

Oglasi na slo-tech.com

Oddelek: Slo-Tech
231411 (948) ToniT
»

kuk folk pozna S-T (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534954 (4340) goranTNT
»

Slo-Tech 19XX

Oddelek: Slo-Tech
61410 (1281) Primoz
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605883 (5883) Sergio

Več podobnih tem