» »

3D Mark 2003, odštevanje se je začelo

3D Mark 2003, odštevanje se je začelo

Futuremark -

Še malo, pa bomo dočakali novo verzijo daleč najbolj priljubljenega testnega programa za grafične kartice. Na glavni strani http://www.futuremark.com se vam bo odprlo majhno okence, v katerem poteka odštevanje do trenutka, ko bodo vsi strežniki počepnili pod obrementivnijo [:D]. Do izida bodo vsak dan v namigu dneva povedali kako zanimivost v zvezi s tem programom.

Za začetek so začeli s strojnimi potrebami:

  • Minimalne grafične zahteve: Z DirectX 9.0 združljiva grafična kartica z 32 MB spomina in ki se v celoti podreja DirectX 7.0
  • Minimalne procesorske zahteve: 1000 MHz z x86 združljiv procesor (PC mark 2002 rezultat čez 2500)
Tu sta pa še dve slikici iz testa, ki zgledata čisto enkratno,
Čakanja ne bo več veliko.

25 komentarjev

Airskull ::

komi čakam
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

GTi ::

Very nice :))

boštjan ::

11.februara naj bi bil že na voljo,zdaj pa grem stestirat PCmark

freejack ::

Hmm, kaj ko bi ga prenesli na kak SLO (oz. drug) strežnik, pa ga tam dol vlekli, ker bodo njihovi strežniki nabito polni.
Sicer pa, sline se že cedijo. (po drugi strani pa vem pa bom s5 v depresijo padel, ko bo vse skupaj tko počasi delalo :D )

Hammer ::

Še okrog 100 ur

Airskull ::

se prav da se bodo serverji čez 4 dni začel sesuvat>:D
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

PaJo ::

Bomo morali kaki slo mirror zrihtat, nikoli se ne ve:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

||_^_|| ::

sej bo na kazi tut takoj>:D

Bevcan ::

Kar se mene tiče bode te strežnike sesuvale čiste budale. Halo a ste vi normalni al kaj. A mi lahko en pove zakaj ima računalnik a zato da ga vsak dan trikrat testira s 3D markom al kaj. No jast računalnika nimam zato. Imam pa ga za gledanje filmov, igranje iger, poslužanje glazbe, brskanje po internetu... In mankrat se sesuje in manj imam nepotrebnega dela z njim in manj nadgrajevanja in testiranja bolj sem srečen. Tisti ki pa nimate drugega dela pa raje naredite kaj družbeno koristnega.

flipflop ::

freejack:kako si ti dobil 394MB SDRAM?
Bevčan:napiše se glaSba,in ne glaZba >:D

||_^_|| ::

Bevcan: Kaj si zakompleksan ker nimaš hitre linije al maš prešvoh mašino al ti tič ne stoji?
Jst bom 3dmark downloadu zarad lepega demota ki je vedno vključen, lepih testov in iz firbca da vidm score.>:D

(sic) ::

Uh kako zanimiva novica ! Le škoda, da je nisem jaz objavil veliko prej v forumu...

morphling1 ::

Sej sem jo že dal veliko prej, samo so lektorji že vsi spali in je šla šele zjutraj gor :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

tha_man ::

In spet se bo začelo večno optimiziranje gonilnikov samo zanj... [:\]
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

boštjan ::

morphling a niste vsi člani slo-tech tudi lektorji,mislim da član sam objavi novico,ne da bi čakal na lektorja

morphling1 ::

Ma ne, to dela news team :) Jaz tiste par novic, ki jih občasno pošljem, pač napišem, dam linke, kdo pa spravi v končno obliko je pa še meni skrivnost :D verjetno Ziggga ali pa McHuch.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Sergio ::

Danes je novico poobjavil Sergio, FYI. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

freejack ::

flipflop: :D Glih gledal, očitno tipkarska napaka, 384 :D

Dr_M ::

||_^_|| a ni skoda tok kesa vrzt stran za lepe demote? >:D >:D >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Star ::

LOL! Končno bojo vsi t pametni kok majo močne mašine utihnl >:D >:D

3Dmark 2003 pojedu jezik :P

the_unborn ::

sej bo morphling takoj razturil zadevo pa bo:D

Paramedic ::

Hmmm, moj comp je ravno še tik nad minimalnimi potrebami. Bo treba nadgradit, da bom lahk 3D mark poganjal >:D:D.
A napišem številko TR, da boste lahk nakazali prispevke?:D

Dr_M ::

hehe jest tut ze vidm 666 pik na z mojim compom...:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

||_^_|| ::

Dr_M: keša?

Tarzan ::

Sej veš za internet. Vsaka minuta stane >:D

Komej čakam da sprobam mojga starinskega Radeona na 220MHz FSB. Škoda da se ne morem kosat z najboljšim v skupini, ker ga je nekako svinsko uspel navit, ampak vseeno mam rezultate okol 5000 Pik, kar je precej lepo za Radeona 64 DDR>:D
Bo treba kupt 9500-tko, sam ne še prec, najprej spodobno vodno hlajenje>:D

Morphling, a maš ti že narjen za delat vodne bloke za Atijeve Radeone 9500? To bi blo kul, če bi lahko še grafo gor prkluču pa šel mal konkurerat:)) .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451928 (25264) Tilen
»

Problem z GF 6800 - POV/Asus

Oddelek: Zvok in slika
171466 (1197) bajsibajsi
»

Izdan 3DMark05

Oddelek: Novice / Grafične kartice
313134 (3134) lukanium
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231493 (1279) polde66

Več podobnih tem