» »

ABIT KT7E izšel

ABIT KT7E izšel

vir: Akiba
X-Bit Labs - Na Japonskem (normalno) so se začeli pojavlajati prvi primerki ABIT KT7E matičnih plošč. Te plošče so bazirane na VIA Apollo KT133E čipovju. Značilnosti tega čipa so identične značilnostim VIA Apollo KT133 čipa, le da je E verzija narejena v 0.18 mikronski tehnologiji, kar pomeni nižjo ceno čipa. ABIT KT7E torej uradno podpira FSB samo do 200MHz in ne (tako kot ABIT KT7A) do 266MHZ! Posebnost nove ABIT-ove plošče je še privlačna modra barva. Ja, saj vem. Tako kot Hercules-ovi Propheti. Danes imajo pač vsi radi modro barvo. Cena plošče na Japonskem je $110, kar pomeni, da bo stala v Sloveniji okoli $90-$100. Za fotografije si oglejte to stran. Za branje pa ni primerna, razen če znate japonsko.

11 komentarjev

undefined ::

VIA sux! Kdaj bo bodo za AMD na voljo še kaka druga boljša čipovja? Še en razlog več za nakup P3 namesto TBird-a.

R@C@ ::

Reku si še en razlog več, kateri je pa še?

Yohan del Sud ::

25ksit pa res ni dost.

undefined ::

Da so AMD plošče tudi dražje...

R@C@ ::

Sam moraš razmišlat še to da moraš na plato tud procesor dat!

zizi ::

Lepa barva pa še pocen je KT7-a je 50k ta pa pol manj

BigFoot ::

yeah, samo če ti za P3 kupiš kakšno plato ki uradno podpira FSBje nad 100MHz (naprimer ASUS CUSL2) boš pa za plato dal v bistvu isto kot za plato za Durona/T-Birda. pa še AMDjevi proci so veliko cenejši.

morphling1 ::

Yes, to sem komaj čakal, zdaj bom pa verjetno zamenjal staro dobro KT7 raid ter navil fsb do nebes.

R0K ::

ej, a mi lahko kdo razlozi to modro barvo? mam propheta ki je modr in vse ostalo, razen sound blasterja (crn), ki je zeleno. morma reci, da so bili acunalniki v notranjosti 5 let nazaj lepsi kot danes?! zaradi barv;(;(

Luka Percic ::

Wee. Ta ploščo sem mislil jaz kupit samo če ne gre čez 100Mhz ne bo nič!! ;((;((

andro ::

To je kar poceni, če bo se vredu OC bom jo kar nabavil.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VIA, izpovej se nam!

Oddelek: Novice / Matične plošče
392789 (2789) MrStein
»

512 MB SDRAM 133MHz ECC - čigav in kje?

Oddelek: Kaj kupiti
71556 (1449) ike
»

Matična za AMD z SDR ramom ???

Oddelek: Kaj kupiti
221528 (1188) BustA
»

Bad News for ABIT KT133/E/A Owners!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
533798 (2919) ChiefThunder
»

A podpira abit kt7 ecc?

Oddelek: Strojna oprema
121337 (1186) der_Alte

Več podobnih tem