» »

3G telefoni v Evropi

3G telefoni v Evropi

Microsoft - Omrežje tretje generacije v Veliki Britaniji se pripravlja na začetek delovanja v maju. Manx Telecom (lastnik je British Telecom), ki ima licenco tako za fiksno, kakor tudi za mobilno telefonijo na Otoku, je izjavil, da je maj mesec, ko bo omrežje začelo delovati. Ta datum naj bi bil absoluten in dokončen. NTT DoCoMo pritiska na podjetje in mu je določil 31. maj kot dan, ko mora omrežje zaživeti. Manx se bo verjetno moral zelo truduti, če bodo hoteli prehiteti Japonce, saj se bliža zadnji krog te dirke. Največje vprašanje je bilo, kateri terminali tretje generacije bodo maja pripravljeni in katere bo Manx Telecom uporabil. Pred kratkim so iz japonskega NECa prispeli terminali, nekaj sto telefonov pa naj bi prispelo v nekaj dnevih. Prve storitve v omrežju tretje generacije naj bi bile: video na mobilniku, linijske igre in informacije za turiste. Slednje se sliši malo čudno, saj bodo turisti prišli na Otok z navadnimi GSM/GPRS telefoni, ki ne izkoriščajo vseh možnosti modernega omrežja. 10x Dominik Mrvar!

3 komentarji

FireSnake ::

Dominik????
Ne se hecat, tale novica je skopirana iz www.mobisux.com !
Kako to vem, ker sem JO JAZ prevedel!!!
No, saj ni panike, sam da drugi jemljejo kredite za moje delo me pa lahko malo dvigne!
;((

element ::

3G telefonov pri nas ne bo še dolgo... Šmrc, .

FireSnake ::

Tudi ce bi bili, nam to nic nebi koristlo :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rast števila uporabnikov 3G v Severni Koreji

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
258318 (7377) poweroff
»

Prihaja Nexus S

Oddelek: Novice / Android
2812303 (10603) PrimozR
»

Prihaja opensource telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
799812 (6694) Vlady
»

3GSM World Congress od danes v Barceloni

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
143647 (3303) TRIROG
»

Roaming- Japonska

Oddelek: Mobilne tehnologije
61324 (1102) Spock83

Več podobnih tem