» »

Neoriginalnost

Neoriginalnost

Ace's Hardware - Novo ime prihajajočega, ampak ne v bližnji prihodnosti, AMD-jevega procesorja bo Athlon 4. To niti ni tako presenetljivo, če pomislimo, da je AMD ponavadi kopiral Intelove oznake. K6-II je svoje ime očitno pobral od Intelovega Pentium 2. Potem K6-III od Intelovega Pentium 3. Zdaj, ko je Intel izdal Pentium 4, bo AMD izdal Athlon 4. No ja, kaj hočemo? Tako pač je.

24 komentarjev

BigFoot ::

debilizem na kubik

Boeing ::

PALOMINO ne pa Athlon 4 !!!!!

Tjulenj ::

ne originalnost ali neoriginalnost? :D

Aggressor ::

Marketinško ustrezna poteza. Torej, ljudje morajo dobiti občutek za standarde. Tako je najlažje razumeti, da je nasprotnik Pentiuma 4 pač Athlon 4. Kaj več navadni smrtniki po navadi ne zastopijo.

BigFoot ::

ja sej, to je zato da bodo američani kej zastopili. po nej pa še kdo reče da niso glupi.

|klemen|(c) ::

Lahko to razumeš tudi drugače... ker je v bistvu res 4. različica Athlon procesorja (od leta 99). :)

BigFoot ::

yeah, samo nikoli se nista prodajala Athlon 2 in Athlon 3.

snow ::

važno da bo dober.

BigFoot ::

ja to pa itaq.

samo ime je pa še vedno glupo.

|klemen|(c) ::

Ne bi lihk reku da se nista prodajala...kot Athlon 2 lahk vzameš Socket A (462 pinsko) različico, kot Athlon 3 pa različico z 266 MHz vodilom (DDR)... [:]

msmiha ::

AMD zmeraj dobra imena pokvari;(. Tako kot je pokvaril ime Spit Fire z Duronom. Ampak imena sem se počasi navadil. Zanima me kako bo dali ime procesorjem z Morgen jedrom? Spet kaki Duron 4

Jeebs ::

Kakšen Palomino??? PALOMA>>skret papir!:|

ChiefThunder ::

Ja, no sej ime nima glih veze, važne so performanse, čeprav bi res lohka mal domišlije uporabl... kaj čmo.

fictionel ::

sj sta bla Atlon 2&3--> AMD K6-II pa AMD K6-III :)):)):))

hehe

Nemenej ::

ce bi imel vsak procesor svoje ime, bi bila grozna zmesnjava tako za bolj kot tudi manj inteligentne slovence in americane. pomislite, da bi se procesorji klicali kaktus, hribolazec, rdeca pega... vsem bi bilo zelo jasno, ane? :>

element ::

Hja, samo, bi blo zanimivo če bi mel mal domišlije... Osebno se mi zlo dopade ThunderBird! Pa kšn SpitFire al pa kej podobnga bi blo še bolš... :))

lordgreg ::

kaj se prepirate jaz ne vem.. amd rula.. izpodrinja intel.. tako je pač tudi intel primoran nekaj storiti.. hvala bogu, da se je vsaj nekdo intelu postavil po robu.. če ne bi bilo tega.. intel ne bi delal na vlko novih procesorjev, pa še cene ne bi tako hitro padale kot padajo..

Freak ::

upam da tud ceno ne bojo povzel po intelu!>:D

R0K ::

jap. cena! samo se tega se manjka, da bo velika pa smo v rit*..,..

BigFoot ::

klemen>>> pa ne pod imenoma Athlon 2 in 3

zizi ::

Sam da bo hiter za ime me pa itak boli k****:D

R0K ::

tud drag ne sme biti!

msmiha ::

Upam sam, da bo dosti hiter. Procesor bo itak 100% dokaj poceni (bolj od Intela). Ker drugače bo AMD propadu.0:);((

Thomas ::


Bojim se, da so pri AMD premalo originalni tudi pri koncipiranju (novih) procesorjev. Ampak upam, da se motim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

athlon in pentium

Oddelek: Strojna oprema
121345 (1204) dr.J
»

Procesorji za $200 in več

Oddelek: Novice / Procesorji
101667 (1667) xenon74
»

Intel in "problemi" s Tualatini

Oddelek: Novice / Procesorji
91770 (1770) ||_^_||
»

Apple kupuje PowerPC oddelek od Motorole

Oddelek: Novice / Procesorji
51919 (1919) A.L.T.
»

Neoriginalnost

Oddelek: Novice / Procesorji
242092 (2092) Jeebs

Več podobnih tem