» »

Smo pridni, kajne?

Smo pridni, kajne?

Slo-Tech - Kot ste videli, se počasi, a zagotovo vračamo v tisti težki tempo. Tako sta moj test zgoščenkomatov danes dopolnila še dva članka: Medtem ko je prvi bolj ležerno ter zabavno večerno branje, ob katerem si spočijemo možgane ter se še kaj novega naučimo, je pa lunijev test pravi "showdown" petih osnovnih plošč, v katerem je opisana gola teorija ter sámo obnašanje plošče pod različnimi pogoji. Ogled obeh zelo močno priporočljiv.

25 komentarjev

Huey P ::

KT133? Ali pa KT133A???Popravi!

Tomi ::

Tina Turner bi rekla: You're simply the best

V-i-p ::

bravo luni, bravo sergio!!! pestro branje je blo...

ChiefThunder ::

Zares ste ql. :D

msmiha ::

Bravo!!! Članke pišete tak hitro da jih ne folgam brat

Senitel ::

Wait for me!!
Moj članek je že tudi na poti Luniju in upam, da vam bo všeč.

P.S.: Se iskreno opravičujem za zamudo.

alien-w ::

nice, very nice... morm se veliiik predelat! 2 much na enkrat!

TESKAn ::

Veste kaj je zanimivo? Da se članki pojavljajo v skupinah po 3, pol neki cajta nč, pol pa spet...

Huey P ::

Še vedno ni nihče popravil tam v novici, ko piše lunijev test Via KT133 namest KT133A plat...

OZZY ::

Pohvalno da so spet testi. Upam samo, da ne bo spet naenkrat ful testov pol pa spet dolg časa skor nič. Še enkrat vse pohvale.:))

Binji ::

Nejste:DNe ne valda da ste!

Luka Percic ::

Pa še kako so!
Ps: luni: a si proviral dat baterijo ven?

PsiHO ::

zakva ni Abit Kt7E
sej vem da ni kt133a ampak usen bi blo kul mal za primerjavo, ane????:D:D

kul clanki so vsi trije

BigFoot ::

mene pa zanima zakaj na testu ni Asusove platke?

DOLF ::

Tud jst bi rad vidu primerljiv test ASUS-ke.. Moja A7V133 lepo zdrzi tudi višje FSB-je..

Jeebs ::

Zelo dobri članki! Slava avtorjem!!! Pa tud pr tistmu modificiranju ohišja so cool! KJE SE DOBI TA ROBA???:D

element ::

Ful dobri članki! Dobr bi blo, da bi prhajal redno, recimo 2/mesec. :D! Jeba1, če bi člank prebral, bi spodi vidu povezave kjer so robo dobil! ;(

DrSergioDJ ::

wow, dans je garant moj dan. Prvo včeri nardim izpit ( dans sm dobu šele vozniško ) pol sm pa še na SLO-TECHU !!!!!!!:D:D:D Drgač pa tist kar je Luni pisu, o Abit Kt7a ( on o raidu, ma jest ga nimam ), bi rekel, da mam jest tudi slab primerek ! ;((

bostjan1s ::

Ja prav takšno popestritev je ta stran potrebovala8-)

R0K ::

sedaj čakamo še samo na test mišk

DrSergioDJ ::

aamm, bi lahko bil en popravek?? Ne vem zakaj vedno pise DR, ko mam pa Dr ( mali r ) Dejte plis popravit, ker je hudo moteče in zna se zgoditi, da bom imel drugače kasneje lahko travme iz otroštva :D

Jeebs ::

Glede mišk predlagam izkljucno Logitech in ostale firme brez GENIUS!!! Mislm, ker Genius pa sux on a long distance! A ja, zarad tega ne bo imel nihce travm iz otrostva...>:D

Luka Percic ::

Jeba: sej če so genius slabe miške se bo izkazalo na testu.:8)

DrSergioDJ ::

aamm, jest mam Genius netscroll optical, pa ga sekne do konca :D

R0K ::

Jst mam tut geniusovo ntscroll sam ni optical.Pa je tut vredna 990 sit klk sm dau za njo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test nForceII matičnih plošč

Oddelek: Novice / Matične plošče
182487 (2487) ||_^_||
»

nForceII osnovne plošče na kupu

Oddelek: Novice / Matične plošče
81864 (1864) alien-w
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
241614 (1614) MI_KO
»

EPoX 8KHA+

Oddelek: Novice / Matične plošče
131788 (1788) mark0_xp

Več podobnih tem