» »

Staro meso

Staro meso

Guru 3D - Danes sem pa kar malo užaljen. Vsi tako računate na slycerja (glej novico spodaj; Opravičilo) jaz vas pa redno in zanesljivo že cel teden zalagam z novicami. Šmrk, šmrk. A sem že tako star, da nisem več za nobeno rabo? Tako kot je zgledalo za Creative in njegov program zvočnih kartic dokler ni "spacal" skupaj Audigy zvočnega procesorja?
Ker Creative je, očitno, vstal od mrtvih in odšel v nebesa. Danes so se pojavile podrobnosti o prihajajočem Audigy zvočnem procesorju. Pa si jih poglejmo:
za gamerje so pomembne predvsem te nove funkcije:
  • omogočal bo ADVANCED HD
  • do 4x hitrejši od vseh dosedanjih zvočnih procesorjev
  • Multi-Environment; poslušalec lahko istočasno posluša štiri audio okolja v realnem času
  • Environment Morphing; omogoči naravni avdio prenos iz enega okolja v drugega z realnočasnim morphingom karakteristik posameznega okolja
  • Environment Panning; omogoča relno-prostorsko odmevanje zvoka od površin in odbijanje od le-teh nazaj k uporabniku
  • Environment Filtering; uporablja high-pass filtre za generacijo natančnih zvokov zunanjih in notranjih okolij
za navdušence nad digitalnim zvokom pa je Creative pripravil to:
  • Audio Clean-Up; odstrani neprijetne šume in hreščanje iz MP3 formatov
  • Time Scaling; pospeši ali upočasni skladbo ne da bi spreminjal kvaliteto zvoka
  • EAX ADVANCED HD zvočni efekti; omogoča uporabo cele palete prostorskih zvokov in efektov
  • DREAM (Dynamic Repositioning of Enhanced Audio & Music); ustvari prostorski zvok iz stereo sistema zvočnikov s tem da spremeni pot posamezne frekvence
Kot vidite je novih funkcij ogromno! Za večino si lahko samo predstavljam čemu služijo. no ja, bom že ugotovil, ko izidejo Audigy zvočne kartice.

7 komentarjev

Huey P ::

Kdaj (približno) pa naj bi te zadeve izšle?

hatch ::

prav je da si uzaljen... saj slycerju po pisanju novic ne sezes do kolen.

paper ::

matr si bogi.. koga briga ce si ti uzaljen? nehi se matrat z novicam ce ti je odvec

btw.. odkar je nekdo v forumu omenu da vedno ampak res vedno butnes zravn novice cist nek X naslov sm postal pozorn na to in opazam da je res.. to je posteno mim & motece

*TV* ::

pa pi*** ste idioti. Človek pise novice ne da bi za to karkoli prejel, vi pa ga skos sam pluvate. Pa idite vi pisat vsak dan novice pa jih prevajat. Pol se pa razburjate zaradi nekih kozmetičnih napak.

Sram vas bodi

zile ::

*TV*: Točn tko kot si napisu. Sram vas bodi.
Pretorijanec: keep the good work :)

Highlag ::

A na gonilnike bodo pa spet pozabili?[:\]

hatch ::

Novice naj pise nekdo ki zna...

Jaz bi pisal novice, vendar tega ne delam ker priznam da sem pri tem slab!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Creative Labs bo začel prodajati svoje procesorje

Oddelek: Novice / Procesorji
364131 (3028) Jst
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796260 (4727) strumf666
»

5.1 problem z AC97

Oddelek: Zvok in slika
162150 (1640) glinik
»

Test Audigy-ja

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
61617 (1617) elfin

Več podobnih tem