» »

Nekaj zanimivih hladilnikov

Nekaj zanimivih hladilnikov

več strani - Čeprav pričakovane polimerne revolucije še ni razvoj zračnih hladilnikov nikakor ne stoji. Naj posredujem nekaj modelov, ki se meni zdijo zanimivi:
  • Silverado: Gre za malce starejši hladilnik, toda škoda bi bilo, če bi ga naši novi bralci zamudili. Proizvaja ga nemško podjetje Noise Control, njegova posebnosta pa sta dva močna Nidecova ventilatorja in srebrno jedro. Test najdete tukaj.
  • FO-BE25D: Izdelek podjetje Thermal Integration bi težko označil kot originalen, saj gre za dobro znani Thermosonicov Thermalengine hladilnik, ki so mu dodali večji ventilator in bakreno jedro. Menda tožbe že potekajo, test pa tukaj.
  • CNPS5000: Korejski Zalman je znan kot inovativen proizvajalec, ki je zaslovel predvsem s čudnim designom svojih hladilnikov. Tudi njihov najnovejši potrjuje inovativno naravo podjetja, saj je resnično "drugačen". Test tukaj.

3 komentarji

msmiha ::

Zadnji hladilnik zgleda ubijalsko pa še dobro hladi>:D 2v1. Zanima me kje bi se ga dalu kupit

mojsterpeter ::

Zadnji hladilnik hladi dobr ampak je preglasen..

zizi ::

Kolko stane tisti silverado ker je dost dober hladil...:D
Ne zanima ma zarad mene H2O ampak tista srebrna plošča je po moje drga ko svina[:]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305352 (1525) FireSnake
»

Katera grafična za gamerja??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8716746 (14853) Meizu
»

Rabil bi načrte za CPU / GPU blok ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
554443 (3622) steev
»

Thermaltake Volcano 9 in Thermaltake CoolMod

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
52016 (2016) Dj-Prah
»

Test DigiDoca5

Oddelek: Novice / Modifikacije
61786 (1786) msmiha

Več podobnih tem