» »

Digit Lifov junijski 3Digest

Digit Lifov junijski 3Digest

Digit Life - Digit Life nas vedno znova preseneča s svojimi strokovnimi članki, pred enim letom pa so nas začeli razveseljevati s svojim 3Digestom. 3Digest je nekakšno maratonsko testiranje grafičnih kartic (na testu jih je bilo kar 42!!! ) in poročilo o novih gonilnikih, ki ga ekipa Digit Lifa opravlja vsak mesec. Če so vas drugi "miniaturni" testi grafičnih kartic razočarali, potem pojdite si oglejte 3Digest. Ni kaj, 3Digest priporočam vsem hardware manijakom in navdušencem nad grafičnim karticam.
Še zanimivost: ravno ko sem prebiral test V3 3000, sem ugotovil, da so pri Digit Life testirali tudi z IceMan-ovimi voodoo driverji. IceMan čestitam!

2 komentarja

[TOASTER] ::

Kje se da dobit IceMan-ove driverje za voodoo-jeka? Moj mail je matejamtko@yahoo.com

TheHijacker ::

Mene pa zanima, kako sploh lahko ostali izdelujejo gonilnike. Ali je izvorna kodo javno znana in lahko vsak, ki nekaj zna, poskuša izboljšati delovanje preko gonilnikov? Kako recimo delajo toliko verzij gonilnikov za GeForce? Ali jih to dela eden sam ali več ljudi po svetu in potem združijo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Masovni test grafičnih pospeševalcev.

Oddelek: Novice / Grafične kartice
182791 (2791) C_maniak
»

Od legend pa do danes

Oddelek: Novice / Grafične kartice
61713 (1713) Sid Izprijeni
»

Hercules 3D Prophet 9700 Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51594 (1594) AtaStrumf
»

GF3 - Doom3 makinja?

Oddelek: Zvok in slika
161153 (842) HEKO
»

Geforce 3 me je ZELO razocaral!

Oddelek: Zvok in slika
251701 (1099) OChack

Več podobnih tem