» »

ATI s certificiranjem Radeonov

ATI s certificiranjem Radeonov

Warp2Search - Kanadski grafični gigant ATI se je odločil uvesti nov sistem certificiranja vseh grafičnih kartic, ki jih njegovi partnerji izdelujejo na njegovih čipih. ATI meni, da bo tako manj težav s stabilnostjo ter posledično nezadovoljnostjo uporabnikov, prav tako pa bo lahko le-tem nudil hitrejšo ter kvalitetnejšo pomoč ob morebitnih težavah. Za kaj torej v bistvu gre?

ATI bo vse kartice s svojimi čipi peljal skozi test, kjer bodo preverjali:
  • Enostavnost namestitve gonilnikov
  • Dvanajsturni test v 3D aplikacijah
  • Dvanajsturni test pri predvajanju DVD filma
  • Kvaliteto slike na zaslonu
  • Pakiranje kartice skupaj z vsemi dodatki (kabli, pretvorniki, CDji ...)
Vse kartice, ki bodo to mučenje uspešno prestale, bodo dobile naziv Certified by ATI, kar bo pomenilo da za njihovo kakovost jamči posredno tudi sam ATI. Spisek že certificiranih kartic ter originalna novica na tem naslovu.

8 komentarjev

daylight ::

pošteno. samo kolk bo stal ta "Certified by ATI" [:\] verjetno ne bojo kar iz dobre volje testirali vsega tega, če sploh bojo to res delali.

darh ::

good point daylight...
Excuses are useless! Results are priceless!

BendeR ::

To bi blo res super dejanje če nebi nabili cene zaradi stroškov testiranja.
:=)

Boeing ::

Huh, kolker vidim bo očitno res ratalo "in" če maš radeona in ne več geforca... hja, times DO change... :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Filo ::

...ehmmm....ja to je ql ja ta certifikat, ampak kako bo to deloval z kakovostjo slike (DVD) pa tud ne vem...mislm nej mi en pove kakšno boljšo idejo, ker jest mam zaenkrat to, da bo tm mogu gledat mau pa vidt, kr pa zlo dvomim, da bo, al pa da mu sploh plačajo za to...he he:D

Radiant ::

ce smo tocni je za DVD testiranje treba preverit ce dela macrovision IDCT in Adaptive deinterlacing po tem pa samo pustis 12 ur laufat da vidis ce slika in video ostaneta sinhrona in da ni v 12 urah nic dol padlo verjemi mi razlika med adaptive deinterlacingom text enhancment ter pre pixel gamma korekcijo je ocitna! Ce to enkrat mas noces vec nic druga za video!Zato nvida za mene ni tema in to kar sem videl od parhelie tudi ne!(sem pac video in audiofil;) ;)

Se ze veselim na AIW 9700PRO ki jih nebo distributiral hercuales amapak direktno Ati TUDI V EVROPI. Prodajali pa jih bodo v MEDIA MARKTU ki ima ekskluzivni deal z Ati-jem! Taka da jaz se samo cakam da se na molickah v Grazu pojavi novi AIW!

Highlag ::

Mislim, da bi bilo bolje če bi poskrbeli za boljše gonilnike. Bi bilo ljudstvo bolj zadovoljno>:D

Sicer pa lepo da skuša skrbeti za svoje ime.

Boeing ::

kar se pa driverjev tiče, pa svaka čast nvidii... to majo pa pošlihtano, res...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI 5770 - kateri proizvajalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
644573 (3067) _geek_
»

1 grafična,več proizvajalcev

Oddelek: Strojna oprema
471968 (1042) Pyr0Beast
»

[M-XXXX] Primerjalni test Radeona 4870

Oddelek: Strojna oprema
121763 (1523) DJ MartiNi
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292325 (1852) miha

Več podobnih tem