» »

Nov ZZZ

Nov ZZZ

vir: ZZZ
ZZZ - Kot vedno odštekane teme. V tej številki preberite: o IBM-ovem poskusu narediti Dato (iz Star Trek: The next generation). IBM dela na projektu imenovanem Blue Eyes, ki naj bi omogočil računalniku zaznavati uporabnikovo počutje. Vse to bi potekalo ali skozi nakakšno kamero, ki bi, po obrveh, ugotavljala počutje človeka. Ali pa druga možnost, kjer bi imeli miško, ki bi merila pritisk, temperaturo,... in s tem tudi počutje človeka (sproščenost, jezo, strah,...). O univerzalnih očalih, ki bi se sama prilagodila dioptriji oči. O javnem prevozu, ki ga načrtujejo na Nizozemski univerzi. In še o par drugih stvareh. Spodaj: fotografija meseca No opombo bralcev sem popravil slovnične napake. Se iskreno opravičujem!

11 komentarjev

Anduril ::

Si se moru pa kr potrudt, da si tok napak v en post spravu, e? :>

tec ::

Vazno, da vemo za kaj se gre

undefined ::

"Si se moru pa kr potrudt, da si tok napak v en post spravu, e?"

Pravilno slovensko bi bilo:

"Si se moral pa kar potruditi, da si toliko napak spravil v eno objavo, kaj?"
("post" zaenkrat še ni slovenska beseda.)

Če tukaj preštejem, je Anduril-u uspelo spraviti vsaj 8 napak v en sam stavek.

Huey P ::

Heh, ta je dobra: "Violators will be shot, survivors will be shot again!"

sleby ::

je kje kksn link mogoce ?

OrlyTM ::

Vir: ZZZ

lp
OrlyTM

blank3_ ::

Na levo pod priporoceno je kot prvi ZZZ.

Anduril ::

OOOO, Iceman, un Iceman s prejsnjega SiCL foruma? Har har.




In ne, nisem delal napak, samo jaz pac ne pisem slovnicno pravilno ampak v 'internetnem slengu', medtem ko so tist dejansko ble napake. Lepo vidt (ce si isti), da si se zmer tok pametn. :>

sleby ::

"Error


The file you were looking for doesn't exist. Please go back and try again, if this is a broken link please feel free to tell us about it.





kot prvo .. tale url nekak ne dela, kot drugo pa, da, vem url ampak vseen bi moral bit v novici ker se mi pac ne da cele strani preiskat da najdem link .


undefined ::

Ja hvala Anduril, sem počaščen. >:D

Sam je pa zanimivo, da nekdo, ki popravlja drugega, sam dela še 10x hujše napake. :P

Anduril ::

Jahome, dojemi tole:




Jaz nisem komentiral njegovga stila pisanja, nisem mu moril, ker bi pisal v slengu or sth, ampak sem pac pripomnu zarad tega, ker je blo kar nekaj besed narobe napisanih, kar se pac obcasno zgodi, ce nisi dovolj pozoren.




Razlika je, ce jaz napisem namesto 'skoraj' v slengu 'skor', al pa 'skorja', ker se pac zatipkam, a ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podjetje imenovalo računalnik v upravni odbor

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
369822 (6983) Martin Krpan
»

Ogrevanje z elektriko cenejše kot na kurilno olje?

Oddelek: Znanost in tehnologija
134817 (4298) Jeronimo
»

Prosti radikali mogoče ne povzročajo staranja

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
124492 (3578) Arto
»

Znanost ali šarlantansvo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
975852 (4156) .:noir:.
»

Kako udobno delati z računalnikom

Oddelek: Loža
88965 (8686) moj_nick

Več podobnih tem