» »

Mljask, mljask

Mljask, mljask

Guru 3D - Na AMD forumu, ki je potekal na Japonskem, je SiS predstavil zmogljivosti svojega SiS735 čipa. Odkrito povedano, impresionirale so me (zmogljivosti namreč).
Kot veste, je na tržišču že mogoče dobiti DDR333 module (delujejo s hitrostjo 166MHz DDR= FSB 333). No, SiS je na tej predstavitvi pokazal, da se čipovje 735 počuti odlično pri takih hitrostih. Skupaj so sestavili RAM (ki podpira DDR333), procesor (za katerega nočejo izdati, da je šlo za navitega AMD-ja) in čipovje samo. Da bi bila slika še lepša so v AGP režo vtagnili še SiS grafično kartico in prokazali "ta popovno SiS ponudbo".

4 komentarji

krucymucy ::

Res ni slabo! To, da je navit pa je jasno - ker procesor pa sicer deluje pri FSB-ju 333MHz! Dobr so ga navil!!!8-O
Pretorijanec: pise se popolno ne popovno:D:D:D
Mal sale!

Simko ::

Kakšen naslov :(
Človek ne ve ali naj prebere novico ali ne.

Pretorijanec ::

Simko: pač je naslov, ki sm si ga zmislu. Da ne bi blo use tko dolgočasno in monotono, dajem drugačne naslove. Če bo VEČINA slo-techa rekla, da je to glupo in da naj tega ne počnem, bom nehal. Do takrat pa novice pač beri takšne kot so. Ali pa jih tudi ne. Meni je vseeno!

HEKO ::

Simko -----> kakšen naslov ba bi ti dal no?!!!

Naslov je čist ok, drgač bi res blo vse monotono...
Hvala bogu, da mamo vsaj take pisune. Drgač pa me taka mašina ne bi motla na moji mizi :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pomenijo številke pri RAM-ih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
205040 (4424) Hayabusa
»

maticna (ABIT ali MSI)

Oddelek: Kaj kupiti
111558 (1347) imi
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372123 (1700) freejack
»

Katero matično ploščo

Oddelek: Kaj kupiti
131463 (1142) giuseppe
»

Kje kupiti DDR333

Oddelek: Strojna oprema
301754 (1350) kuglvinkl

Več podobnih tem