» »

Adijo zvezda .

Adijo zvezda .

Jeronimo ::

No pa smo se jih rešili.

Pred časom je bilo že podpisovanje peticije v tej smeri, ki pa se takrat ni obneslo.
Sedaj smo vsi enaki, vsi drugačni, vsi enakopravni.
:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
  • spremenil: Tomi ()

ahac ::

Pomagal ne bo nič.

||_^_|| ::

jst tut mislm da ne bo mel kakšnega posebnega efekta

krucymucy ::

Nc ne pogresam - edin mal prazno je:D

blue96 ::

meni je vse ql. ce se vam zdi prazno bi pa kaksen smiley pasal.
.

Cosmo ::

Al pa Avatarji bi tud pasali pod nick :D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Elemen_T ::

Končno 8-)8-)8-)

Zdej bom lahko vsaj vsako sporočilo napisal brez razmišljanja :D

ChiefThunder ::

Ko so zvezdice ble, si mogu res mal premislt, da nisi bedarije napisu, drugače si bil prec obtožen smetenja in nabijanja. Mogoče bo zdaj kontra, pa bo folk krneki nabiju, češ, sej zdej ni več nazivov... nevem, no. :8)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OZZY ::

Chief: se strinjam. Sedaj bo lahko še več nabijanja. Upam sice rna manj ampak.... nikol ne veš.
Go with the flow.

R0K ::

zakaj bi pa blo več nabijanja zej ??? zdey ga bo manj ker prej so nabijaci nabijali za nazive ! nevem za kaj bi pa zej nabijal ...

Marjan ::

ChiefThunder in OZZY: ne ne, kontra efekta ziher ne bo!
Ponavljam: Prepričan sem, da se bo kvaliteta odgovorov povečala. Res je, da bodo odgovori manj pogosti, vendar tisti "pogosti" itak nisi bili vredni prikaza na forumu!
Mogoče bo folk kak teden težil "da je nekam prazno na levi", ampak to je le stvar navade.
SIMPLE, cool in pure - tko mora izgledati profesionalni forum - strokovno!
:)

ChiefThunder ::

upajmo, da res...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

`DoC ::

Tudi jst pozdravljam tale ukrep, ker se mi zdi da je bil že skor zaden čas no. Ljudje so se iskazovali z neumnimi pripombami in ostalimi bedarijami, ki so bile popolnoma neumesne. Webmastrom š8-)apo !
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

StarY ::

ma iz ene skrajnosti v drugo, ful je prazno.
se vsak forum ma eno tako obliko rangiranja, tok da bi blo potrebno nekaj zmislt (kaj pa vem, mogoce kake slikce kot jih imajo Luni, Sergio...)

sam zdele je pa res ful prazno...

Tomi ::

Jaz pa mislim, da je brez zvezdic čisto vredu, in da se boste že navadili na to. Nabijači pa bodo izginili, ker ne bodo imeli nobenega razloga več, da bi pisali. Kdor pa forum spremlja, pa tako ali tako ve, kdo je kdo, sicer pa po postih ugotovi:D
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Nabijači pa bodo izginili, ker ne bodo imeli nobenega razloga več, da bi pisali.
Zakaj pa nabijajo na Jokerjevem forumu???
Saj ne pišejo zaradi zvezdic, ampak zaradi nabijanja samega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tomi ::

Ker nabijajo zaradi nabijanja ( lartpurlartizem na nek način ). Na Slo-techu pa je bilo nabijanje za zvezdice.
Sicer je pa malo težko primerjati Joker in Slo-tech, ker en ima nadzor, drug pa bolj malo.
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Počakajmo nekaj tednov....
...in nabijači bodo še vedno tu!

Jeronimo ::

Sicer ne bi rad kompliciral, ampak v starem forumu sta bila dva naziva če se ne motim. Ko si spisal 50 postov si bil master in to je bilo to. Ravno toliko, da se je videlo kdo je novicec in kdo ni. Sicer je pa to že razvidno iz datuma prijave.

Če bi imeli radi visoke nazive, pa hito doštudirat in kakšen magisterij upisat, pa boste imeli nazive. :D Teli tukaj niso od življenskega pomena.:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Tomi ::

Jeronimo: imaš pa čisto prav, kar se tiče pravih nazivov. Sicer sem sedaj zelo v tem, kar praviš, ker imam pred sabo še en pasji teden ( z nekaj prekrivajočimi ustnimi, mogoče celo ), potem pa bo prva kljukica za mano...
Ampak lokalno:D
metrodusa.blogspot.com

fonzi21 ::

Res ne vem zakaj se nekateri tako sekirate, ker ni zvezdic. Saj na forumu sodelujete zato, da bi kaj pametnega povedal ne pa da bi zvezdice zbiral.

Grow up!

Res pa je, da je sedaj ful prazno in nezanimivo.
Kakšne slikice bi zelo popestrile črnino.

Mr.B ::

Zakaj nebi enostavno naredili takole :
1. Nekdo postvi uprašanje :
2. Nekaj jih odgovori :
3. Lastnik uprašanja da točko , tistemu , kateri je dal pravi odgovor , za rešitev njegovega problema , ki ga je tudi na tak način rešil.

Sicer na tak način bodo nekateri med sabo spet med sabo izmenjavali točke , samo se jih da hitro ugotoviti , kdo so. Pa malo bolj bodo administratorji delali , ampak ,....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jeronimo ::

Ma ne komplicirajte.

Admini imajo že sedaj več dela kot si ga želijo.

Brez vsega je najbolje. Sigurno bo kvaliteta boljša.

Me prav zanima, če imajo na kakšnih strokovnih znanstvenih forumih zvezdice ??
Verjetno ne.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

TESKAn ::

Brez veze kake zvezdice dajat. Je čist uredu tko, kot je zdej, če pa že čete met kaj, naj bo pa tko, kot v prejšnjem forumu - dva naziva pa amen.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Marjan ::

Jeronimo: točno tako!

In prvi učinki so že vidni! :)
"nabijačev" ni več! Zelo dobro!

________
Ampak še zmeri nekam pačas vse dela(?)

OZZY ::

Jest mislim, da bi lahko obdržali vsaj lokalne zvezde.
Go with the flow.

Highlag ::

Jest sem se glih prvi zvestici bližu šmrc:'(

zetko ::

Sploh neve kaj pogrešate tele zvezdice. O.K. res da je mal prazno sam če bo to deloval se bo forum znebil nabijanja in to je bolš za forum kukr pa zvezdice.
Living it another way.....

AtaStrumf ::

Najprej sem ful pogrešal zvezdice, zdaj pa sploh ne opazim, da jih ni več.
Kar pa se nabijačev tiče, jih nikoli nisem videl in zato ne vem a so še ali jih ni več.
Tile razni nazivi so lahko zelo zavajujoči. Jaz sem vidu na Anandtechovemu forumu, kako so Diamond, pa Platinum, pa pa nevem kakšni še memberji spraševali čiste bedarije, ki jih vsak osnovnošolec obvlada.
Zdaj si bo vsak ustvaril svoje mnenje o tistemu s katerim komunicira in mislim da bo dosti bolj realno.

A mi lahko kakšen bivši Master Slo-Techar razloži sistem točkovanja za zvezdice. Kolk je bilo potrebno postov oz. kakšna statistika se je upor za dodelitev posameznih zvezdic in nazivov. Me mal ferbec matra.

Sergio ::

0-50 postov: Junior Slo-Techer
50+ postov: Master Slo-Techer
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SpiDEr8 ::

Aja pa še te fotke si dejte stran!!!! pol bo pa res čist bed
Je pa full prazn ke ni zvezdic!!! Ne moreš folk na neki navadt pol pa kr uzet ...... no nevem ..... :\

Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

ChiefThunder ::

pa kva ti utrujaš skoz neki s tem forumom...;(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

luni ::

mater res si ze tecn s tem... daj si v signature url pa daj mir ze 1x
Artificial Intelligentia

SpiDEr8 ::

oki oki em sorry 0:)
Sej drgač pa sm uredu ......
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

AtaStrumf ::

Sergio, jaz sem misli na tiste kriterije za zvezdice, ki ste jih sedaj ukinili, ne tiste, ki so bile dolg nazaj oz. te, ki jih sedaj nekateri predlagajo.
Ta sistem z mejo pri 50, ko iz nule rataš car, ima malo prenizko resolucijo, za moje pojme.

Sergio ::

ata: sistem zvezdic je zelo zakompliciran. v celoti ga pozna samo primož.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Sicer pa, zvezdic ni več, zakaj se še sploh obremnujete z njimi. Kot da bi se obremenjeval sam z maturo, ko pa imam pogoje za drugi letnik.. Halo:D
metrodusa.blogspot.com

AtaStrumf ::

Samo firbec me matra nič drugega!

Ko si že ravno maturo omenil, sem se pred kratkim nekaj sikeral zaradi nje, čeprav grem sedaj v četrti letnik faksa. Namreč za las sem zgrešil Medicino, zdej bom pač Farmacevt.

Tomi ::

Kolega, kaj ti ni Krbavčič nič vcepil v glavo, da je biti farmacevt zelo plemenito?
Sicer je pa res, da je pri nas nekaj ljudi, ki so želeli na medicino, sedaj pa jim je prav všeč:D ( kaj je le razlog:\)
metrodusa.blogspot.com

AtaStrumf ::

Kolega Krbavčič mi je kvečjemu en velik kup živcev spil in sem prav vesel, da ga ne rabim več gledat. No mogoče še v 9. semestru, samo baje pol ni tko grozen.
Sej farmacija je cool, samo ene par farmacevtov(profesorjev) na našmu faksu je prav kretenskih, zato komaj čakam da se rešim tega faksa. Kar nekaj mojih sošolcev se strinja.
Tomi pazi se 2. letnik je jeba in pol (Organska kemija, FK II). Sicer pa zgleda, da si ful priden ko imaš že sedaj pogoje, torej ti manjka le še 1 izpit. Ker pa je?
-----------------------------------------------------------------------
Ostalim se opravičijem ker vam moriva s farmacijo.:8)

BlackHole ::

Pa se mi je zdelo, da nekaj manjka. Meni se na forumu, kar se statistike tiče, dopade le izpis števila postov. Slikice bi bile uporabne, le če bi si lahko vsak sam svojo naredil oz. da bi kr svojo pravo podobo prilepili zraven nicka.

Jeronimo ::

A bi se dalo Primožu narediti eno statistiko postov, koliko jih je sedaj manj ko ni več zvezdiv?
hmmm ali pa so za to krive počitnice ???:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Kekec ::

Zagotovo imajo tudi počitnice in dopusti svoj vpliv!

Tomi ::

Atastrumf: sicer se ne bi rad hvalill, ampak sedaj so vsi v prvem letniku pogoji, torej nimam nobenega več..
Sicer imam pa bolj slabo povrečje ( 8.17, za kar sta kriva Porenta in Mrčun ( matematika ), drugače sem pa kar zadovljen, posebej z analizno 9/10 in anorgansko 10/10:D).
Glede Krbavčič imam pa za potem nekaj cvetk...
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

v pravilih foruma piše, da se ne sme "sekati mimo" naslovne teme :\

heh, sankcije so pa še vedno v odvzemu zvezdic napisane :D, bo treba popravt pravila (admini) !!?!

SpiDEr8 ::

ja zdej sploh ni sankcij oz. je useen če si gnoj al pa ne!!! Če so še te nazivi ..... ???? :\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Tomi ::

Marjan: oprosti intermezzu, ker ni bil zlonameren. Sicer je pa tako ali tako ta tema kar nekaj ( še eno brezplodno kreganje ).
Sicer pa, kot sem že povedal, zvezdic ni več, kar pa ne pomeni, da lahko delate karkoli. Je pač tako, da normalen človek ve, kaj dela, in ne preiskuša svoje sreče. Drugače so se pa stvari izboljšale, kar je dobro.
Drugače so pa počitnice, tako da mogoče se kaj novega obeta, in verjetno se bodo tudi pravila prilagodila.
BlackHole: in server bi šel v večna lovišča? Lahko bi bili, če bi si jih res želeli, če bi bil boljši server, in če bi se jih dalo izklopiti.
metrodusa.blogspot.com

BlackHole ::

Ja saj to sem imel tudi v mislih, da bi lahko vsak izbral pred vstopom ali želi nalaganje slikic ali ne sicer pa je mini čist vseeno če so al ne, je samo ideja.

AtaStrumf ::

Tomi moram reci, da sem kar impresioniran. Tudi s povprečjem.. hene je tud mata najbolj hecala v prvemu, samo smo imeli ene druge profesorje.

Ok dost o temu.

A mogoče kdo ve kakšen server ima slo-tech in kakšnega bi radi imeli, da bi lepše delalo. Mogoče bi bilo to fajn to napisat v novice da bi folk pol raje kaj doniral za nov server. Jaz se že cel tedn odpravljam nakazat dnar, pa mi kar zmanjkuje cajta. Dons pa res grem! Upam da še kdo.

Primoz ::

Mamo... ath550, pol giga rama, 50GB IDE diskov.... nič pametnega....

Hočmo... boljši sistem, več rama, SCSI diske...

There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi od mnogih drastičnih ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
654799 (4799) tejo
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645084 (3962) OZZY
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382339 (1837) Pretorijanec
»

Peticija

Oddelek: Loža
341734 (1340) Tomi
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322714 (2134) Tomi

Več podobnih tem