» »

Nadležna kepica veselja

Nadležna kepica veselja

Sergio ::

Soseda si je kupila psa. Kokeršpanjela.

Ta prokleta žival me s svojim lajanjem zbudi vsak dan. Prosim vas, najdite mi LEGALNI NAČIN, kako se naj ga znebim... Kakšna pritožba, soglasje sosedov? Prosim... I NEED SLEEP!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OrlyTM ::

Uh, kok smo nestrpni ... sam če preveč laja, se pogovor z lastnikom, ker je z vzgojo psa neki narobe. Moj je čist tih, pa je šele dobre pol leta star.


Sergio, mirne živce .. alpa še ti kuža kup, pa ga nauč, da bo nazaj lajov :D:D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ziga7 ::

Pol prblizn ves kako se pocutim jst? :Dnadlezno dretje 24/7/31/365?! ;((

Daedalus ::

Ja najbolš bo kr pogovor, vse ostalo lahk vodi v precej napete odnose s sosedo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tomi ::

Ne vem, če si v bloku ali ne, ampak če si, mora imeti lastnik dovoljenje stanovalcev ( vseh ), da lahko ima psa. Če ga nima, ga lahko naprej mirno opozoriš, da te lajež moti, in naj ga prepreči, če pa ne bo hotel ( ups, hotela ), pa lahko zagroziš, da ga bo morala odstraniti, ker ( če ) nima dovoljenja.
Drugače pa udari nazaj.. Obrni en velik gumb desno, ali pa premakni kar drsnik.. Dobra glasba preglasi vse:D ( ča lahko ob njej (za)spiš )
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

kastriraj ga >:D
pol bo sam še mal cvilu!

Mah, men grejo tud te psi tolk na jetra, res ne vem - a folk uživa, ko kupjo psa, da ga pol lahko zaklenjo v 2 m^2, pol se ga pa itak naveličajo čez pol leta!

Shit happenz, predvsem za pse!
;(

TESKAn ::

Jah, s pogovorom je tko: če je sosed debil, ne pomaga (lastne izkušnje - lepo prašaš, če bi psa lahko tko 'naštelal', da ne bi lajal lih ob 5h zjutri, nakar ti začne nazaj pol ure metat vse psovke, k mu lahk pridejo na pamet...mamu mu;((). Zdej lahko poskusiš, ni noben greh. Le glej, da se ne boš raz*****, če ti bo nazaj kake čudne začela metat. Zdej za znebit pa...dob si kakega hudega mucka (tiger™ bo kar dober>:D), pa počaki...čez neki cajta ju bo tiger™ sigurno popapcal, ti boš meu pa mir:P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mmisv ::

če ti začne kšne take bedaste nazaj metat ga/jo sam lepo gledaš kt da ti pripoveduje eno pravljico. pol se mu/ji bo pa zazdel da to nima učinka (vsaj po mojih izkušnjah). ej a maš ti dostop do psa(priklenjen na ketno pred bajto) al ne(zaklenjen u bajti)?
Čist trivialna stvar...

Hepan ::

legalna pot je dolga...vsak clovek ima pravico do pocitka...katre ure in od kdaj do kdaj si moras preverit...ce si tukaj moten potem ga lahko s civilno tozis...mozen je tudi pregon skupaj z upraviteljem hise...amapk raje se z sosedo pogovori...ce ne pomaga ji pac razlozi da mas ti tudi glasbo doma... ce se to ne pomaga bodi bolj vstrajen od nje in nabijaj glasbo cel dan :)))...

ahac ::

Veseli bodte, da je tko kot je...

Moji sosedi imajo konje! Kar pomeni SMRAD. Ko 'učijo' jahanje se nonstop derejo, da bi jih najrajš ustrelu.
Imajo še cel kup psov. In to vsi sosedi. Za znort.
Verjetno ni treba posebej razlagat, da so konjski hlevi zgrajeni na črno. Konje pa švercajo iz Italije. Enkrat so bili na prvi strani Slovenskih novic. Konji so seveda bolani zato jih prodajajo (veliko predrago) 13 letnicam (starši itak kupijo vse).
Na drugi strani je cesta in šola. Omejitev 40km/h. Vozi se vsaj 90. Nesreče nonstop. Nekdo je že umrl na našem dvorišču (oz. v bolnici nekaj ur kasneje). Vse je bilo krvavo in razbito. Z avtom nam je podrl 2 majhni drevesi.
Policajev seveda nikoli ni (pravijo, da ni prostora za ustavljat avtomobile). Grbin ni, ker je to kao glavna cesta. Zraven je pa osnovna šola. Otroci se pa tud derejo, da je za znort. Eni drugi sosedje na svojih zabavah nabijejo radio do konca (muzka itak bedna da bolj ne more bit).
;(;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Reso ::

Sergio: navad se:D
Moj sosed ma tut enga pritlikavega psa(podgano) k se začne dret čim iz bajte stopm:|

||_^_|| ::

neverjetno kaj vse vas moti. :) Mene prov nc od nastetga. Nevem al sm cudn al kaj, ampak tud vrtanje v bloku me v vecini primerov ne mot.

Tomi: Men se zdi pa to totalno idiotsko da bi mogu met soglasje sosedov za psa. Ce je to tko, pol bi mogu met tut za dojencka:) k se isto dere. npr.

Sergio ::

ne ne... dojenčka ti ne privežeš na kratko vrvico ter ga daš na dvorišče brez vode ter hrane, da potem cvili ter laja...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

||_^_||: morda je, morda ni, ampak dejstvo je, da je potrebno za domačo žival v bloku imeti dovoljenje, ker če ne drugega, živali naj ne bi živele tam ( prostor, itd ). Seveda ponavadi vsi podpišejo, če ne pa, denar ima svojo moč ( ne govorim sicer iz lastnih izkušenj, ampak enemu znancu po ponujali denar, če bi podpisal>:D)
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Huh, ko berem te poste...vidim, da nisem edini. Aja, še cvetka iz okolice - en mojih sosedov je avtoprevoznik, kar pomeni dve stari kišti in smradenje (zadevi smrdita k hudič) večkrat na dan, tut ob pol desete zvečer in ob 6h zjutraj.
Aja, sergio, še ena ideja - konc mesa z primesjo česarkoli že. Probi mal kako močno uspavalo al pa odvajalo...po moje bi se ga mogu znebit tko vsaj za par urc>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

gkovac ::

Sergio... vem kako se pocutis ker bi jaz sam vcasih najraje ubil mojega psa k se dere k zvau(tm) :)

tomi ma tut prav... za to, da imas v bloku psa MORAS imet dovoljenje... sicer za dovoljenja vec ali manj noben ne sprasuje, ampak ce bi rad soseda grdo zajebal pac poves pristojnim organom, da ma pas v bloku brez dovoljenja>:D

kar se pa tice smradu... hehhee... zraven nase hise ima kmet nasad jabolk hrusk etc etc... in zdej je sevede pletje... pa gre model ob 1 popoldne... takrat k je zuni recimo da 33 stopinj komplet "nasad" polit z gnojnico... pa ne enkrat ampak vsak teden 2 krat!

zdej si pa predstavlji zivet v tem... vroce k svina... okna pa e smes odpret ker te drugac pobere od smradu!

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Elemen_T ::

heh serđez ti se imaš še dobr.
Meni 24/7 pred oknom nabija shiran petelin,...vse kar je na njem še "uporabnega" pa so glasilke ;((
Parkrat mi je prišlo na misel da bi mu zavil vrat...ampak jaz pač nisem in me morem bit tak 0:)>:D

ns-miha ::

NA VODNO HLAJENJE GA DAJ, DA NE BO HRUPA :D

ne fentaj ga. pa kaj bo ena kuzla manj na svetu. recept je tak:
1. vzames en kos mesa.
2. das not kak hud strup.
3. ruknes psu pod nos.
4. kuzla oblezi za zmerom.

p.s. al ga pa k nam prnes de ga ruknemo v pec na Glogu.
sovrazim niggerje, zide

JurijTurnsek ::

sposodi si zračno pol pa veselo strelanje...
http://www.slatnaskejta.com

SkIDiver ::

KoRnholio8 ti si tud en norc. Z zračno mislš da boš psa ustrelu LOL. Jz še srake nism mogu sklatet z zračno pa boš ti z nevem kako psa.

ahac ::

Zračna deluje.
Moj fotr je z njo lepo naučil sosedovega psa. Sedaj utihne že ko nekdo odpre okno v spalnici. >:D

Binji ::

Heh, jst pa lepo v bajti, pol kilometra od sosedov in je MIR! Sploh pa kadar jst spim me ne zbudi niti ce mi telefon pol ure pod usesom zvoni (preverjeno). Drgaci se pa mal deri nazaj, ce ne pomaga si kupi pa cepke za usesa.
ns-miha: dej pazi ku bom jst to metodo na tebi sprobal
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

krucymucy ::

Dejte no, sej zracna ni tok huda - kolega me je pred leti ustrelil v rit - ne zanalasc!!!
Res pa je, da si lahko hitr ob oko...

Z zracno sem jest odganju pse od nase psicke (cas gonjenja:D) pa kar deluje morm rect! Pa se nobene skode, sam mors pazit, da te ne vid soseda:D

Binji ::

Pol je odvisno kolk je mocna. Jst strelam na strelskem z zracno ma ce te tistu zadne te ne sam pece, je se kej hujsega
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

miha & kornholio: jst bi tut vaju ustrelu al pa vama dau strup za žret če bi se slučajn muska mau preveč slišala iz vajinih stanovanj/hiš al pa če bi se kej drla.

Krucymucy: tebe bi pa šicnu če bi za mojo sestro letu (če bi jo meu:))

BlackHole ::

Ljubi ljudje ("Sulc"), pa menda ja nimate odprtih oken, ko je zunaj 33 stopinj.

SkIDiver ::

Sulc prjav ga. Gnojenje z gnojnico ni dovoljeno kukr jz vem. Ampak ob taki uri met okna odprt je pa res konjsko neumn.

omejc ::

Si ze slišal za cianid ali Tramal. Cianid je hudo močan strup vendar ga ne boš nikjer dobil. Če pa imaš staro mamo, ki jo hudo boli križ boš pri njej sigurno našel Tadol. To zdravilo je kar močno 4 tablete zavij v mleto meso in cucku bo odpovedala življenjska sila.
PS: V mleto meso lahko streseš tudi podganji strup

Želim ti lepe užitke pri izvajanju likvidacije.

Če pa ga nočeš ubiti si pa kupi čepke za v ušesa po možnosti silikonske ( uporabljal sem jih na dirki F1 pa sem slišal bolj malo )
>:D

`DoC ::

Evo ti bom jst zdej en preverjen nasvet dal. Kako politično eliminirati glasilke psa (pes pri tem umerje).

Vzames gobo za ablo bristat, jo namočiš, daš v moko nato v jajce in še v drobtine ter jo lepo prepražiž na olju v katerem si predhodno že pekel kakšno dišeče meso. Nato ta izdelek ponudiš pesu, in garantrano ga v enem tednu nese, pa še noben ne bo vedu zakaj!

lp>:D>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

sketch ::

Sergio jest bi naredu naslednje:

- mau počakat, da vidš če se bo pes umiril
- pogovor s sosedom
- če te sosed ne jebe 5% oz. ti tvezi zgodbice pa nič ne naredi, pol poklicat policaje (resno - zarad motenja miru, ne?) / zagrozit s civilno tožbo
-omenjene stvari z zračko in podganjim strupom - zadnja rešitev....

Have a nice dogcatching day! :D
Adapt and overcome.

Simko ::

ah, pa daj nehajte s temi morilskimi no.... gabite se mi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati zlo glasno mrcino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9515692 (2100) FrRoSt
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132395 (16232) Invictus
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920365 (13855) Unknown_001
»

Sranje psov po dvorišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12131834 (26935) Pšenični
»

Sosedov lajajoči pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111748 (10303) VidKo

Več podobnih tem