» »

HPT370 čip

HPT370 čip

Windi ::

Skopiral sem si najnovejše driverje za HPT370 čip, pa jih ne znam inštalirat. Lahko kdo pomaga?

Kriko ::

V nadzorni plošči/upravitelji naprav najdi kjer imaš Raid in klikni z desnim gumbom ter lastnosti in pojdi pod gonilniki kjer boš videl spodaj posodobitev gonilnikov. Že prej si jih razvij v določeno mapo. Ko boš kliknil na posodobitev te bo vprašalo ali driverje najde sam ali jih mu nakaži, potem pa po standardnem postopku inštaliranja driverjev!!

Windi ::

Sem naredil to kar si napisal in po ponovnem resetiranju mi winsi zmrznejo, če imam na raid priključku priključen disk. Ko ka priključim na navadni IDE ne zmerzne več. Je to problem, ker imam ATA66 disk na RAID-u ali je lahko kaj drugega.

Kriko ::

Tudi sam sem imel disk na ATA66 disk pa je podpiral ATA100. Dobro jaz sem imel tako dokler nisem zamenjal IDE kabla, ker če želiš imet več kot ATA66 moraš imet 80 žilni Ide kabel!! Zakaj ti zmrzne ne vem, vem pa da če imaš samo en disk ti RAID ne pomaga, zato lahko probaš RAID v biosu izključit in disk priključit na Ide1 aki Ide2 odvisno kaj imaš, CD-R, CD-RW .... Če razumeš angleško ti lahko dam nekaj linkov in si boš prebral nekaj o RAID-u!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP ne zazna enega diska

Oddelek: Operacijski sistemi
151467 (1372) Marjan
»

ATA 133 okrogli

Oddelek: Kaj kupiti
251823 (1508) Caligula
»

Pomoč pri prestavitvi diska na RAID kontroler

Oddelek: Pomoč in nasveti
151146 (961) schurda
»

RAID kontrolerji na mama platah

Oddelek: Strojna oprema
91503 (1206) Pizzicato
»

RAID kontroler (abit kt7)

Oddelek: Strojna oprema
271985 (1786) Igor

Več podobnih tem