» »

Zakaj imam tako majhen rezultat pri sandri za pomnilnik!

Zakaj imam tako majhen rezultat pri sandri za pomnilnik!

OldSkul ::

Imam 256 rama micron ki deluje cas3 pri 133 mhz,pa mi prikaže 385/480,mal je to imam pa še AMD tb 900,kaj bi lahko spremenil!

Sumo ::

Si vklopil 4-Way Interleave v biosu? Pa nastavu vse ram timinge na Turbo?

OldSkul ::

Ja imam pa msi turbo plato in ubogi 2.2 bios,rad bi ga flashal toda se ne upam.
Ja tisto funkcijo imam vkolpljeno!

Cosmo ::

Ti kar flashaj bios, nimas se cesa bat ce delas vse by the book. Tud jaz ko sem ga prvic flashal me je malo skrbelo samo je blo pol vse ok.:D

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

OldSkul ::

Ja sem že dostkrat zdej probal pa ko se mi bota z diskete napiše da ni sistema in mi ne gre naprej.pol dam disketo ven in pol se mi windovsi začnejo nalagat.Alahko zaženem tis award program tudi iz čistega dosa.Z disketo ali z diska.Me zelooo zanima!

DeLonghi ::

lahko ja...
dej si razpakiraj tisti .bin file (ce je bil zazipan v originalu z neta) kar v c:/..takisto naredi z awdflashom...potlej zazeni awdflash in sledi postopku (prej si napisi na listek tocno ime tistega .bin fileta, da ga bos prav vnesel)
pa glej, da bo tistih 10 sekund racunalnik ziher pod stromom! (da ni slucajno zunaj kaksne strele ;))

drugace pa je stvar ista z diskete, samo da jo se prej naredi sistemsko (v winsih se da to lepo naredit kar preko explorerja)
je dovolj jasno?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

megane ::

Če nisi še odpravil težave mi piši na n1panter@yahoo.co.uk poslal ti bom memory enabler za 4 way intraleve to je program, ki ga namestiš v windowsih. Dela samo za via chipsete določeni modeli KX 133, KT133 itd.

Kriko ::

Vsi čipi KT133A imajo funkcijo memory enable sigurno že v biosu, nekatere KT133 pa ne, lahko pa si ga dodatno namestiš. Ta funkcija naj bi zmanjšala oziroma povečala hitrost računalnika tudi za 20-25%. To pravijo tisti ki so testirali z raznimi benchmarki!!!

AtaStrumf ::

Na disketo moraš skopirati tudi sistemske datoteke. Foramtiraj in označi opcijo kopiraj sistemske datoteke, pol bo pa bil sistem. Pa seveda ne pozabi bios fajlov. Uporabi 2.7 verzijo, ki je autorun in naredi vse sama; ti daš samo disketo noter in gledaš.

Seveda ne dela brez sistemskih datotek tako da jih ne pozabit!!!

OldSkul ::

Sem že flashal prek trdega diska verzijo 2.8 in mi je ratal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

flash bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
151340 (1251) pierlo
»

Napačen bios :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
151450 (1131) Azrael
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421705 (1034) Marabela

HELP!- particije in še kaj

Oddelek: Pomoč in nasveti
10976 (819) CCD
»

flashanje stara inelove plate...

Oddelek: Pomoč in nasveti
111647 (1549) branko_bm

Več podobnih tem