» »

VMware Workstation 3.0 Beta

VMware Workstation 3.0 Beta

VMware - Nova verzija (beta) priljubljenega navideznega stroja za okolji Windows (sedaj tudi XP Home in XP Pro) ter Linux, je na voljo za download. Seznam novosti je ZELO obsežen, iz spiska pa mi je potegniti le nekaj pomembnejših (no, kakor za koga, seveda):

  • podpora za Okna XP (kot gostujoči ter gostiteljski OS),
  • podpora za USB,
  • lažje nastavljanje omrežja,
  • nov grafični vmesnik za Okna,
  • izboljšana podpora za prenosnike.


  • Drznil bi si še postaviti vprašanje bralcem: Koliko vas 'redno' uporablja 2 ali več operacijskih sistemov na enkrat? Hvala

    12 komentarjev

    slycer ::

    Jaz grem na Linux ta teden :))

    Ziga Dolhar ::

    Priporočam ti SuSE 7.2 PRO : ] Če rabiš, povej, ti presnamem.

    Ziga Dolhar ::

    ... kako lepo je govort o presnemavanju in se zavedat, da je legalno :]] (no, vsaj pomoje :D:D:D

    slycer ::

    Ne nabijaj. Jest grem lepo na Red Hat 7.1 Konquror. Aja BTW, s kje pa si ti sploh?

    Klemenn ::

    kaj je to?

    Ziga Dolhar ::

    Jst? Iz Tržiča :] To je tam, na Gorenjskem, kolega Pisun. Pa ti? Maš morda svojo sliko? :D

    Ziga Dolhar ::

    Drugače pa bi ti vseeno bolj priporočal SuSE-ta, če je to tvoj prvi Linux...

    andrej ::

    ok, novica je sicer stara par dni, ampak kdo bi to stel:D

    kdo rabi? Uf dosti ljudi. Jaz tako uporabljam XP, v vmware pa imam w2k, NT4, Xp pro in .NET server. Zadeva je zeloo dobra ker lahko na eni masini simuliras omrezje vecih racunal... Pa ce hoces nekaj samo sprobat ne rabis instalirat zadeve na tvojo racunalo, se zezat z dual bootom , itd...

    CaqKa ::

    torej.. kaj lahko kdo rayloi kaj je to vmware?

    andrej ::

    vmware je program, ki emulira racunalnik. Dobesedno. Ko ga zazenes ti v bistvu zazene en racunalnik, znoratraj katerega lahko zazenes dolocene OS-e...

    slycer ::

    LordNinja: ne, ne vem kje je Tržič, ampak sem pa doma iz Gorenjske (ironija :)). Jah jaz sem sicer neuradno doma iz Škofja Loke, če pa te zanima točnejše lega, pa je to Sv. Duh. Saj veš tista ta razpotegnjena vas, ko se pelješ od Škofje Loke proti Kranju. Aja, nisem začetnik v Linuxu, ampak sem tega imel že kar lep čas na 486-ki.

    Ziga Dolhar ::

    Jest mam geo 2 pa vem kje je TRžič... jojmene!:D


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    Tudi nizozemski javni sektor plačal za podaljšano podporo za XP

    Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
    168844 (7158) bluefish
    »

    Microsoft, Adobe dostavila redni komplet varnostnih popravkov

    Oddelek: Novice / Varnost
    266115 (4729) sgdjkdlsugi4
    »

    LibreOffice 3.4.0. predogledna različica na voljo

    Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
    398959 (6951) ender
    »

    Predogled Internet Explorerja 10

    Oddelek: Novice / Brskalniki
    4211337 (9669) Cold1
    »

    winxp čez linux

    Oddelek: Operacijski sistemi
    101134 (1048) multiscan

    Več podobnih tem