» »

Izšla je Mozilla 1.3

Izšla je Mozilla 1.3

Mozilla.org - Mozilla 1.3 je na voljo! Najprej je bilo zavračanje slik, nato smo dobili zavračanje pojavnih oken, zdaj pa je na voljo tudi filtriranje elektronske pošte. Med novosti sodijo tudi samodejno prilagajanje velikosti slik, API za urejanje obogatenega besedila spletnih strani, filtri za novičarske skupine, dinamična zamenjava profilov, skoraj 2000 popravkov in še marsikaj. Za natančne informacije preberite opombe k izdaji. Slovenska različica je že na poti, zato jo lahko pričakujete v naslednjih dneh!

19 komentarjev

upirna ::

upam, da bo sedaj lahko pisal sporočila na slo-tech-u, ker sedaj sem imel črno okno!!!:O

dr.J ::

??? kakšno črno okno?

Z Mozillo napišem prav vse komentarje in sporočila.

Edino smeškote in linke še vedno vedno postavi na konec, čeprav bi jih jaz hotel na sredi. Samo ne verjamem, da je to krivda Mozille.

skyy779 ::

Mozilla mi je ful v redu zaradi tab-oken v enem oknu, drugače pa moram še vedno dosti strani odpreti z IEjem, če jih želim pravilno prikazane in uporabne...res škoda.

Primoz ::

Slo-Tech dela na Mozilli (kar pa ne, se pa popravi ASAP).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

matter ::

Phoenix skos laufam. Ie pa res, ampak reees redko.

Lee_Nover ::

Samo ne verjamem, da je to krivda Mozille.

seveda je

Jeebs ::

Dr.J: Če poklikaš smeškote, ko že napišeš besedilo, potem tudi bodo na koncu. Če pa se že odločiš popravlat na koncu, potem pritisni enga smeškota pa njegov link cut&paste na ustrezno mesto.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Narcos Satanicos ::

Mozilla is the best.

Lunik ::

aleluja, znebili so se dinozavra ... :D

root987 ::

slo-tech je very ql and pritiy on mozilla..... jst ne opazim razlike.tsto raztegovanje pa ne vem a se je nehavo zato ko sm se neho jezit al pa je biv primoz al pa mozilla tim. pridn/i:D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

swar ::

Morm rect da Mozilla zadne case kr lovi ie....le tako naprej! >:D

Marjan ::

Jaz tudi samo še Mozillo uporabljam, in moram rečt, da je odlična (čeprav imam tudi vsaj dve pripombi).

Ma, ne samo dohiteva! Mozilla prehiteva IE.

Dr_M ::

ja mozilla seka. sam ucas ksna stvar ne dela, recimo java. upam da bo zdej delal k sm 1.3 verzijo instaliru.ampak za ksne stvari je pa IE se zmeri bols.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Roadkill ::

Še en glas za mozillo. :)

SkyNet ::

Zakon :D
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

JLP ::

Vsekakor zakon. Sam še na SLO verzijo počakam pa začnem z upgrejdom na kompih od znancev :) In Mozilla je že kr deleč pred Internet Exploiterjem.
Live long and prosper!

kuglvinkl ::

Če mi dajo ".mht", pozabim na IE
Your focus determines your reallity

root987 ::

mht??? kaj je pa to?? mislis htm???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

zile ::

Samo mht je del outlook expressa ne pa internet explorerja. *.mht so web arhivi. Klikni na strani: file --> save as--- > save as type ---> Web archive, single file (*.mht).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spamerji se z botnetov selijo na legitimne, a kompromitirane račune

Oddelek: Novice / Varnost
124798 (3632) Iatromantis
»

Sony z netbookom

Oddelek: Novice / Procesorji
444630 (3193) Bor H
»

Domače branje: "Henry David Thoreau: O civilni nepokorščini (On The Duty of Civil Dis

Oddelek: Novice / Domače branje
123804 (3295) poweroff
»

Antivirus in antispam zaščita na Arnesu

Oddelek: Novice / Varnost
163458 (3458) poweroff
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393159 (3159) CaqKa

Več podobnih tem