» »

kaj je z mojim GTS-om?????

kaj je z mojim GTS-om?????

chucki ::

Včeraj sem kupil geforce2 gts 64mb ddr z tv-out! 3d mark 2001 mi pokaže 1450 pik! Tolk mi je prej kazal na mx-u! Imam pa celeron 366@550, msi 6163 pro disk IBM 20gb ata100, 128 mb rama 133 mhz! gonilnike pa imam 6.88! pa ko pri 3d marku začne testirat se pojavljajo pikice na ekranu!

StarY ::

A ne bi probal s kaksnimi novejsimi detonatorji?

chucki ::

pa v igri se tudi pojavljajo pike! pri q3 arena mam 85 fps!je to vlk? pri resoluciji 1024x768 in 16 bit teksturam! detajli pa vsi na maxsimum!

asPeteR ::

Če se ti pojavljajo pike to pomeni preveč navita kartica.
Torej, odvij!

chucki ::

sploh nimam navito! kupljena včeraj! probal sem že s 4 gonilnikim! vedno isto! ko poženem igro se pojavljajo pike! grafična pa je hladna!

asPeteR ::

Še sreča, da obstajajo garancije.:D

Jaz bi ti predlagal da uveljaviš garancijo!

OrlyTM ::

Fant, fant ... c366@550 in ti si šel zraven tlačit GTS-a ??? Popolnoma brezveze ... mogoče je res kaj z gonilniki samo bistveno boljšega rezultata pa ne pričakovat. C366 gladko počepne ob poplavi zahtev, ki mi jih fila GF2GTS. Fant, posezi v mošnjiček in si privošči zmogljivejši procesor, v nasprotnem primeru GTS-ovih zmožnosti ne boš videl.

lp
OrlyTM

PS: Glede pik ... si mogoče pomislil, da bi blo fino mal celerona odvit ?
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

asPeteR ::

Hitrost procosorja ne vpliva na "pike" v igri!!

Izključno grafična vpliva na pike.

D.J. ::

no Luni? problemi z geforci:P:P

OrlyTM ::

Hja ... v primeru da je proc overclocked, je (še posebej pri starih celeronih) tudi grafika bolj obremenjena. Vse skup se zna izrazit kot težave z grafiko pri igrah. Ali pač ? :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Senitel ::

chucki: Če se ti po zaslonu pojavljajo črne pike, potem je fuč ram. Nesi v trgovino, da ti zamenjajo kartico pa je. Pol pa dej gor še zadnje uradne driverje (12.41), ki jih dobiš na NVidini strani, prej pa še počisti prejšnje driverje.

ChiefThunder ::

Sentinel: kako popolnoma odstraniš stare gonilnike za grafične karte. a poiščeš v upravitelju naprav, pa pol skenslaš? sej win2k majo to že lepo porihtan...

a si kartico kupu v mlakomu? >:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

MaD_Mavr0 ::

Oprosti; vendar je C366 "prešvoh", da bi stal ob strani GeSili; tako, da bo treba proc tudi "updatat";

Lp;:\

chucki ::

Pr mlacomu sm ga kupil! procesor nima veze s grafično kartico! Grafična kartica ima še rajš če procesor dela na 100 mhz FSB!

chucki ::

pa še na celeronu 667mhz sem probal! isto!

ChiefThunder ::

ma, nes nazaj... mlacom, ja... ;((:(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asPeteR ::

Ja kot skoraj vedno spet drži rek:
Mal d'narja mal muske'!
Zgleda, da je bil dobaljen od "šiptarjev"!
Vsaj tako se je nekdo izrazil v temi o Mlacomu,...

Senitel ::

chucki: Nesi kartico nazaj in zahtevaj, da ti jo zamenjajo...

Detonatorje se popolnoma odstrani tako, da greš na add/remove programs in odstraniš nekaj v smislu "NVidia display drivers". Računalo se potem, resetira in se boota v "slavnem" 640x480 16 colori. Potem daš gor Detonator 12.41 pa je vse OK...

ChiefThunder ::

ok, mislu sem nasplošno za vodoo alpha bilo kero drugo grafično...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Senitel ::

Nasplošno tako, da odstraniš grafično, resetiraš mašino z "standard VGA" driverjem in se ziher spravi gor v 640x480 16 barv, potem pa inštaliraš driverje za grafično...

ChiefThunder ::

se pravi, da stari driverji ostanejo gor.
oprost k najedam.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

HEKO ::

In kaj je zdaj z grafično?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

NightHawk ::

dej povej od katere firme je ta gts

Dami ::

En moj kolega ma tud probleme. Ma amd 1ghz, 512 rama, ibm dtla 15gb in gf2 mx, pa mu na 3d marku 2001 pokaže 800 pik (!!!). Mislim da je tud tu problem karetica kr je krnekifirma mx.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

chucki ::

ne bluzit!!!!!! firma kartice ni pomembna! na vseh karticah se peče isti procesor! razlika je sam v tem kdo da gor hitrejše rame! in kolk jih je! firmo mam pa yuan! dans mi je čist crknila! prižgem računalnik in po zaslonu so same črte! pisane!

asPeteR ::

A jo še nisi nazaj nesu?

No, ja kartica je dokaj pomemba od katega prizvjalca je!!

Lej to je isto kot bi rekel, da so vse mati plate iste, ki majo tud isti chipset gor!
Vsi pa vemo, da to niti slučajno ne drži!
To pomeni pa je zelo važna firma!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017164 (6037) Doc
»

Zelo slab 3D Mark rezultat

Oddelek: Pomoč in nasveti
191508 (1254) Bockor
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604470 (3744) Senitel
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261979 (1597) boko34
»

3D Mark 2001

Oddelek: Novice / Grafične kartice
211806 (1155) AndrejX

Več podobnih tem