» »

Danes na Infosu...

Danes na Infosu...

Slo-Tech - Zabavamo se, podučujemo ter se imamo čisto sejemsko. Jaz sem prevzel vlogo uradnega darovalca Slo-Tech listkov vsakemu mimoidočemu, ki se je slučajno znašel v območju petih metrov od dometa mojih oči. Ko se mi tega več ni dalo, je vlogo prevzel Morpheus, ki je tu prav zaživel, saj je pildkov kar zmanjkovalo. Vsa mu hvala. Sicer pa nas je na štantu bilo zelo dosti. TinkaPinka, luni, PaJo, Primoz ter moja malenkost smo se imeli zelo fajn - kdor še ni probal vdihovati helijevih balonov, zamuja dosti, saj salve smeha sprostijo dogajancijo še treh stojnic naprej. Sicer smo doživeli neodobravajoče poglede nekaterih odraslih oseb, za kar se jim iskreno opravičujem. Pokoril sem se - pustil balone ter se popolnoma posvetil razlaganja računalniških znanosti mimoidočim. Tri slikice (hvala, Brane), da boste videli Slo-Tech majice tudi v živo:
Če vas slučajno zanima, kdo so ti čudni ljudje, oblečeni v Slo-Tech majice zgoraj: Od leve proti desni Sergio, luni, TinkaPinka ter PaJo. Drugače pa - ker imamo preveč časa, sva z lunijem naredila še sliko Pajota. Premikajočo.
Pridite nas še kaj obiskat.

29 komentarjev

Jebiveter ::

Ocitno sem bil na stantu ravno takrat, ko se je najmanj dogajalo (cc. ob enih)! Kao mi je zal, da nisem ostal do konca in se malo povisel tam okoli!:O

R0K ::

hja jst sm pa s cela pa je to predauč da bi rinu u lublano sam zarad s-t štanta.....druga baje ni nč za videt.....

....

btw....kje pa je Primoz :)) kje se skriva da ni na sliki ;))

Elemen_T ::

hehe luni fotr >:D

Huey P ::

So to slučajno Slo-Tech majice, ki visijo od zadaj?


luni ::

Elemen_T da te naum enkrat okol kepe :P

Huey P ja... sej drugega nimamo za pokazat hee.

Neo32 ::

Sej je ze to dost da ste stant postavl. Najraj bi su dol na Infosa sam k je ta kurceva,********,*******,*******,*******,*****,******,******,*****,****,*****, glupa sola k mi mori 100 na uro. Kr neki no, a ne?

PaJo ::

Luni, Sergio AAAAAAAAAAAAAAAAAA:D

Dobro no saj sem pravi model:D

SLOWWWeb.net ::

Hej, moram reč da se bom tudi jaz juter uglasu>:D. Me pa nekaj zanima, res morate bit že kar nekaj stai, zato me zanima kaj študirate?

BigFoot ::

Pajo>>> najboljši si stari :D
če bom mel cajt vas pridem pogledat.

elfin ::

Jo PaJo, kolega, tak dugo te že nis'n vido, da s'n pozabo ko' zgledaš.


Fajn uživaj


R.J.

SkIDiver ::

Se vam vid da ste računalničarji:D ampak majčko bi pa jz tut mel da veste!!!!!!;((Matr bom pršu na infos pa vam jo bom ukrov>:D

chucki ::

he he he he! men se pa ne vidi da sem računalničar! ker sem lepi!!!:)
tinkapinka je tista ki men grozi!.............si bom zapomnil obraz če jo vidim na ulici.............:D:D

sirotka ::

Ej k je sploh kej za vidt(razn vs:)?

Tr0n ::

Heh, face.

BigFoot ::

sirotka>>> tko kot vsako leto je za videt en velik dolgočasen nič.
je pa cool da lahko rečeš kašno z Big Kahunami :D ane luni

PaJo ::

Glede starosti bom rekel tako, Luni, Tinka in jaz smo studentje, Sergio in Primoz(ki ga nega na sliki) pa sta se di(v)jaka:D

Drugace pa folk drugic, ce pridete mimo stanta, pac malo povprasajte kaj, pa se bomo ze kaj pomenili, ce pa ni intresa pa se mi sami tudi nene zmeraj cesa domislimo, tak pac je ce mas miljon stvari v glavi:8)

Sicer glede tistega komentarja, da nismo glih lepotci, pa kaj, glavno je da se zabavamo in da smo dobri prijatelji in da lahko tudi komu kaj pomagamo:)

birdy ::

moram priznat da razen pogleda na dolocene hostese in pa specificnih stvari(vsak ma svoje kar ga zanima) je pogovor z big gwanami(upam da je spelling ok-nkol nisem vedu kja to tocn pomen/kak se to napise)dalec najboljse opravilo na infosu...

pajo...pa ne mores tko rect-meni ste kot ta pravi fotomodeli(sam vem da niste ker nimate dovolj prostega casa-gre ves v slo-tech)

baah pozno je zame pa neumnosti pisem...noc in se vidimo

totimato ::

Ma, glavne legende ste :D

elfin ::

Moram rečt, da je PaJo meni enkrat, par let od tega, fejst pomagal. Pa takrat še ni blo Slo-techa.

Zaj če bi jaz cajt mel, pa če bi kera htela it z mano, bi se še pa jaz tam na Infosu oglaso.

LP R.J.

Monster ::

o bok pajo... :)

slycer ::

Jao, ste fotogenični :D

Enzo77 ::

Mam iste copate ko Luni :D:D:D

luni ::

Enzo77 mas dober okus!

sirotka ::

No ql, se vidmo v petek:)

tha_man ::

Jao, kaj imate male črke na tistem tamalem monitorju (čist desnem). Komaj sem kaj razločil. Sicer pa ste zgledali malo preveč nezainteresirano. Ampak vam oprostim, ker je bla že kar pozna ura, (okrog 4 popoldan),
in verjamem da vam je blo že počasi vsega dovolj (meni tud).

Sm drug teden ima da so ST majice ready :D

Makaron_hater ::

In kaj tam počnete, razen da mešate DREK in pijete pivo?
:|

lordgreg ::

zraven tega se še delajo luštne, dasiravno je mati narava rekla: "NE, naredmo enih par foto-NE-modelov" :P

-joke..

sinko999 ::

Luni edino škoda da si se ostrigel in skrajšal brado .
>:D>:D>:D

BigFoot ::

yeah, ga komi spoznaš :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali mislite, da imajo Big Kahune smisel za humor?

Oddelek: Loža
362119 (1343) jRk0
»

Danes na Infosu...

Oddelek: Novice / Obvestila
292352 (2352) BigFoot
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584696 (3722) Medved
»

Koliko jih je???????

Oddelek: Loža
262328 (1929) Klemenn
»

pooblastilo...

Oddelek: Novice / Obvestila
122324 (2324) Ribicija

Več podobnih tem