» »

Jaz grem pa hitro Windows .Net Server vunpotegnit

Jaz grem pa hitro Windows .Net Server vunpotegnit

Microsoft - Microsoft je včeraj pričel velikodušno (narekovaji niso potebni) akcijo v okviru 'Windows .NET Server Customer Preview Program'-a, v kateri zainteresiranim ponuja strežniški operacijski sistem (beri: obstaja 99 % možnost, da tega tudi dejansko ne potrebuješ [:D]) Windows .Net Server v različicah 'Standard', 'Enterprise' ter slednjega v 64-bitni varianti. Sistemi so seveda verzije RC1 (Release Candidate; za nepoučene: verzija, kakršna bi se sicer lahko že pojavila na policah trgovin, a v primeru Microsofta 1 ali 2 različici pred finalno verzijo :]), katere lahko legalno uporabljamo kar 360 dni, pa še to na celih 10 računalnih -- konec koncev, gre za strežniški sistem, ki ga nekako ni možno stestirati na enem računalo v mesecu dni, ne?

OS lahko pridobite v okviru brezplačnega vunpotega, ali pa za stroške medijev ter pošiljanja (predvidoma 20 - 30 USD) prejmete izvirne CDje. V vseh primerih vam je omogočen dostop do posebne novičarske skupine. Klik!

Kako pravijo? Če hočeš vohuniti za ljudmi, jim ponudi zastonj izdelke...

5 komentarjev

andrej ::

ps: na download in CD-je bo potrebno pocakat nekaj casa - par tednov za navadne smrtnike

Ziga Dolhar ::

... med tem ko nekateri že veselo tankajo ... ;)

andrej ::

kaj mores, life in not fair:D

Ziga Dolhar ::

Ne ne ne, poglej iz druge strani... Medtem, ko se bodo nekateri mučili s sesuvajočimi .Net računali, bom jaz še vedno uporabljal stabilne Win95! ;)

andrej ::

ahem, Net strezniki so ze v prvi beta verziji bli bolj stabilni kot win9x kdajkoli8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn Alpha

Oddelek: Operacijski sistemi
211375 (789) DixieFlatline
»

Longhorn Server: Ne objokujte me

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
72088 (2088) andrej
»

Imate vprasanja za MS programerje?

Oddelek: Operacijski sistemi
322574 (1568) andrej
»

Screenshoti novih Windows?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
82217 (1273) undefined
»

Win XP SP1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
554554 (3306) CaqKa

Več podobnih tem