» »

Test Audigyjev

Test Audigyjev

Slo-Tech - In spet nov članek (sam smo pa res pridni)! Tokrat sem za vas spisal test dveh najnovejših Creativovih zvočnih umotvorov: Sound Blaster Audigy Player in Platinum.
Eden je malce dražji in eden malce cenejši... katerega od njiju če sploh katerega? Preberite si test in se odločite. Klik!

50 komentarjev

«
1
2

miha ::

Nehajte se hvalit.

alien-w ::

zakaj pa? Valda se je treba... a sploh ves koliko casa gre za en takle test?

PsiHO ::

a se sam men zdi al je zdej ko je luni sov velik testov???:D

Sergio ::

to je golo naključje.

Binji ::

Miha: jst bi se tud tko da nej se kr. :D
So res poprijeli zadnje cajte - svaka vam cast fantje!

teac ::

Valda da se hvalijo, ker so tak samo fegeti...eden napiše en članek, pol pa je pravi frajer...
Klik!

lordgreg ::

nene teac... ti ne razumeš slo-techa. ne samo, da so frajeri, ker pišejo članke, novice itd... AMPAK... so še luštni povrhu. škoda da ne prodajajo samih sebe v plišu.

aja,.. nekaj me zanima.. klko fafijev ste potalali za oglas v PC gamerju in za vašo p(r)asico na email.si?? še jih kar talate?

Sergio ::

blagor ubogim na dugu, teac... sej veš kako gre naprej.

Highlag ::

Na kakšni mašini in os-u ste pa kartice testirali?

Al sem slep?:8)

snejksi ::

:D:D:D:)8-)Teac ti si ponos vseh Slovencev!!!
Kar se pa tiče tebe LordGREG,nimam sploh besed.Lahko dobim tvojo Telefonsko.
:D

Klik!

Mate ::

Ni mi jasno, kako da se vedno nekje, povsem vseeno kje najde nekdo, ki misli da je on vse in glavni ter da delo drugih ljudi ne pomeni cisto nic. Iz mojega posta je verjetno razvidno, na koga tole leti in me res zanima kaj je on ustvaril v svojem velicastnem zivljenju, ali pa kaj je krivo za tak odnos, ki ga ima - so to morda tezave v mladosti, slaba druzba, ali pa kaj drugega - kdo ve... verjetno tudi on sam ne. No še vseeno pa bi vaju prosil, da pokazeta kaksen podoben projekt kot je Slo-tech, ki je zrasel skoraj brez kakrsnihkoli sredstev in samo z dobro voljo lunija, Primoza, Sergiota in se nekaterih drugih, ki svoj prosti cas namesto za kritiziranje dela ostalih ljudi, porabijo raje za Slo-tech in ljudi, ki to stran obiskujejo. Pa mi uporekajta, teac in LORDgreg. Pa še tole, nekonstruktivne pripombe me nikakor ne bodo prizadele... zmislita si rajsi kaj boljsega.

BigFoot ::

bom pa še jest reku eno (zelo konstruktivno). občutek imam da sta njunima materama (saj vemo čigavima) kar velikokrat padla iz rok na betico.

Boeing ::

LORDgreg in teac, sej sta pametna. pa konstruktivna tudi. in pokazala sta, da znata biti tudi zelo žaljiva in nasploh sta oh in sploh. škoda da v sloveniji nimamo še več takih. bi mogoče sezidali še en zaprti oddelek v vojniku...
alien-w, odličen članek... že čakam nove ;)

lordgreg ::

no, pa začnimo..

1. imel sem težko otroštvo.
2. grd sem bil že kot otrok,.. za razliko od lepotcev na slo-techu
3. ko sem padel iz vulve, me zdravnik ni pravočasno prijel in z glavo (IN NE BETICO) sem priletel na rob opeke..

projektov kot je slo-tech je več. z mojo pomočjo so nastali: neowin.net, dotproject.org, mircresource.com. brez denarja, samo za dobro voljo..

kaj čmo,.. ponavadi kdo sovraži monopoliste, kot so Telekom, Mobitel, Microsoft... nekateri jih pač ljubijo..

pač povem kako se meni zdi,... nisem bil dovolj jasen?

snejksi ::

Nebi rad šinfo ampak zdi se mi da BigFoot govori iz svojih lastnih izkušenj kako je padal na betico saj drugače ne bi imel vzdevka kot je BigFoot predvidevam da je ta nick namenjen njegovi buči.
Smatram pa tudi da je že zelo zgodaj shodil (cca 2. mesec starosti), ker je bil tako grd in otečen, da ga nihče ni več hotel nositi.
Lep pozdrav
>:D

alien-w ::

Highlag: gor je WinXP (pomankljivi driverji) sistem sicer nima velike finte, pa vseeno: celeron600@1017, 384Mb rama, Guillemot GF2MX, 26Gb diskovja, abit be6-II plata... te se kaj zanima?
ostalim, ki se nekaj pritozujete... napisite sami kaksen clanek, ga posljite na slo-tech (ali kam drugam ce nas ne marate) pa ga bomo/bodo morda objavili ce bo dober. Pa boste tako se vi frajerji... Sicer pa teli testi poberejo precej casa in zivce, zato sem kar vesel ko ga koncam in ga objavim, da ga preberejo tisti, ki jih zanima. Ce mislite da pisem teste zase se motite...
kar sama si ga testirajta LORDgreg in teac, pa bo najbolje, pa se ne bo nihče več hvalil.

lordgreg ::

testiram jaz samo kibl-flajš!

mojsterpeter ::

Kako težko nekateri sprejemajo dejstvo, da je na internetu v nasprotju z realnim svetom nemogoče biti v središču pozornosti! In verjetno jih zaradi tega ljubosumja že kar razjeda - sicer se ne bi posluževali takšnih gnojnihTM izpadov.Je pa to vsekakor slab način za samopromocijo in zbujanje pozornosti - skupek ničvrednih črk in besed bo kaj težko kogarkoli impresiral in prepričal da je pisec boljši od kritiziranih oseb - manjka jim namreč vsebina ter dokazi.Howgh..

Sergio ::

LordGreg: na tej strani nisi več zaželen. Tako da, prosim, bodi fer in se ne pojavi v tem communityju. Ker te nočemo. Bo šlo al boš vseen gor ostajal iz vzbujal srh v očeh drugih?

Ukvarjaj se s svojimi stranmi. Na Slo-Tech ne pridi več.

snejksi ::

Ancient you are really ancient
Do you love me?
Please call me very soon!

HAVE A NICE DAY :))

teac ::

Zato pa se vsi na slo-techu z Serđotom in Lunijem na čelu nekaj pederišijo češ, kaki tipi so oni oz. si mislijo, da se bo folk njim priklanjal, ker so pač ustanovili to "fenomenalno" stran SLO-TECH.
Serđo....kdo si pa ti, da boš enemu osebku prepovedal vsotp na stran. TI ne moreš NOBENI osebi preprečit vstop na eno stran.Sicer pa, tudi če LORDGrega izženete, nebi čisto nič izgubil!

snejksi ::

Sergio kaj se ti slučajno bojiš prijaznega LordGreg-a al zakaj v tvojih očeh vzbuja srh kateri nastaja predvidevam iz straha pred njim.
HAVE A NICE DAY :))
STILL LOVE YOU
PLEASE CALL ME SOON

teac ::

Snejksi...I LOVE YOU..
Aja...Klik!

snejksi ::

Teac kje ti je uspelo najti to stran, kateri je med nami surferji najbolj priljubljena (cca 1234 ljudi jo pregleda vsak dan)

Teac ti si ZAKON
:))

snejksi ::

Aja neki sn pozabo
:)
Klik

Pa prijetno deskaje

undefined ::

Hmm, par stvari, ki bi jih rad omenil glede članka...




>Tako bom omenil le nekaj pomembnejših tehničnih podatkov, če pa želite izvedeti še več, pa oddeskajte na Creativovo stran in si tam preberite točne specifikacije.




Takih komentarjev se je za izogibat v takšnem in podobnem članku. Namreč zelo pokvarijo izgled. Ali podaj vse podrobnosti, al pa sploh ne omenjat, da naj si folk to ogleda nekje na eni tretji strani.




>Škatla je tu malce večja in precej težja. Kaj je notri, da je toliko težja, vas zanima? Ven izvlečemo kartico, ki je popolnoma enaka tisti od Playerja. Tudi nobenega dodatnega vhoda nima, nič, niente, nada...




Kaj si pa še pričakoval drugega? Kašno manekenko, da bo ven prletela? Žal, no such bundle yet.




>Minusi


- gonilniki za w2000 in XP




Se vse dobijo na netu, sploh ni po moje tak velik minus, da bi ga bilo potrebno omenjati.




No, omenil sem le minuse članka, nasplošno pa je bil članek spisan zelo v redu, vse pohvale, alien-w. In predvsem dobrodošli komični komentarji Sergia.




Kar se pa tiče LordGrega in teaca - can't you ban those assholes?


Pri slo-techu ste se v zadnjem času nasploh izkazali s članki, sploh ne pomnim nazaj take aktivnosti kot ravno v zadnjem mesecu. Pohvalno.


Sam pa tudi raje vidim, da vas pohvalimo mi, bralci, kot pa sami sebe. Let the honor upon you be bestowed by others rather than yourself!

franci ::

alien-w: dober članek.
Kar se pa tiče LordGrega in teaca, me pa boli kurac...tako kot
za sosedov gnoj[:\]

Binji ::

LORDGreg, Teac&Co: jst se nikoli nejsm opazu da bi se Slo-Tech tako obnasal do nas uporabnikov, kar tud potrjuje ta test, pa sm ZELO obcutljiv na take stvari. Tko da.. **** off!

alien-w ::

IceMan: hvala za obrazložitev, bom probal malce argumentirati to, kar sem napisal.

1. Podal sem precej podatkov, ki so splošno znani oziroma so tudi napisani na škatli ali v priročniku, zato sem jih napisal. So pa skoraj življenjskega pomena in so bili potrebni za pletenje članka.
Drugače je pa ta tretja stran kar domača stran proizvajalca, kjer je kar nekaj strani tehničnih specifikacij se mi zdi, in teh res nisem hotel vplesti.
Se bom drugič ognil vseeno...hvala.

2.Za škatlo: to je fora! :D Pač, da je članek bolj razgiban.

3.Minusi za driverje. Je ze res, da so driverji na netu, pa da ni blema to dol potegnt, samo ce si si dobro prebral clanek, bos opazil, da tecnarim zaradi nezanesljivosti le teh, ter težav z njimi. Samo to je minus, pa seveda tudi to da jih ni na CDju, toda to je bolj stranskega pomena

Hvala vsem za pohvale, za sergiota sem pa preprican, da bo se naprej stresal sale.

Ok, za naslednjic vem, da se dobro blago samo hvali. :D Toda kaj morem, ce sem imel pa se celo pravico sam napisat novico! :) Forgive me!

Dobite se trumo clankov, pa naj vam bo vsec ali ne!>:D

luni ::

eh fantje ne pustite se sprovocirat takim tipom kot sta teac in lordgreg... mislim da je bistvo njujinih ipadov lepo oznacil ze Ancient, jaz pa bi njun motiv oznacil s se eno lepo slovensko besedo:

FOVSARIJA

navsezadnje vsi vemo, da sta ba avtorja bolj ali manj propadlih strani...

V-i-p ::

Prvo kot prvo. Za razliko od vaju, mihec (po izjavah sodeš si še majhen, kajneda?) in teac (škoda da kvariš ugled firme Teac) znajo fantje na slo-techu napisat res dobre teste, da ga je človeku v užitek brat, pa čeprav stvar ni zanimiva za nakup. Kot drugo, nevem, mihec, zakaj te tako hudičevo moti da je alien-w napisal "sam, smo pa res pridni"?? Kaj je pa tuki narobe? Sej so res. Sam resnico je povedu, a ne. Če vama ni všeč, hvala lepa in nasvidenje, pojdita drugam, ne pa s takimi smetit. Jst (in drugi) pa bomo še naprej z užitkom bral teste na slo-techu, ki pa zagotovo niso napisani v parih sekundah, kolikor traja, da se vajini (mihec in teac) možgani spomijo napisat kaj takega. Eh, bo že bolje, ko bosta tam, pr enih 15ih letih. Zdaj je itaq razumljivo...

mark0_xp ::

In kaj ima to prerekanje zveze z Audigy-em ????>:D

Sergio ::

torej... vecina meni, da je test dober, tisti, ki se sprdujejo, pa... ah... grem raj novice pisat. bolj produktivno.

Highlag ::

Pa še malo o testu, glede da skoraj vsi govorite o čem drugem.

Pri testu pogrešam mogoče kake "teste hitrosti".
Sem že bral test zvočnih kartic, na katerem so imeli tudi podatke o zasedenosti procesorja računalnika z uporabo različnih zvočnih kartic.

Prav tako bi rad mogoče več slišal o problemih, ki si jih je imel Alien-w z windowsi 2000 in XP.

So pa to samo predlogi in ne kritike!:D

Kar tako naprej![:\]

sirotka ::

Ampkteac in lord, ste pa pičke!!!:P:P:P Dejte jih zbanat, ka kurac se tle neki delate? No, da vidmo kolk sta nam vidva sposobna, pa kakšn člank napišta, al pa kej stesterejta!! Hmmmm.....nočta? Dej pejta s takimi rajš matki al pa sestri težit:D

lordgreg ::

luni: favšarija ja... po tvoji pi**ki...

od kdaj pa je človeku v sloveniji odvzeta pravica govora? no ajde.. da slišim?

sirotka: enkrat še kaj slišim o moji mami, pa začnem po ip-jih iskat, oke?

Sergio: kar se pa tvoje lepote tiče.. ni problema, te bom ubogal. veš kdaj bo to... nikoli! sori... banaj me.. killaj me.. fafaj jim...

Elemen_T ::

:|

undefined ::

LORDGreg:




>luni: favšarija ja... po tvoji pi**ki...




Ja, folš si ja, saj si (še) ves zelen, a ne vidiš?




>od kdaj pa je človeku v sloveniji odvzeta pravica govora? no ajde.. da slišim?




Pojdi ti na policijsko postajo, pa jim začni tam govort, da so policaji kreteni itd, pa boš kaj kmalu ugotovil meje svobode govora.




>sirotka: enkrat še kaj slišim o moji mami, pa začnem po ip-jih iskat, oke?




Veš, kaj je rekla tvoja mat, ko te je rodila? "Damn, that's some big load of crap." Kaj boš zdaj, iskal moj IP? Evo, da ne bo treba: 127.0.0.1.




Get a life.

teac ::

Hja, samo oni na policijski postaji ne rabijo več plenič ponoči...tako kot npr....erm.....Serđo....
V.I.P........maš prav..res delam slabo reklamo za TEAC, zato se bom preimenoval v nekaj, kar mi leži na dnu duše....ok

teac ::

Aja...lahko mi račun skenslate(čeprav ne vem zakaj....saj konec koncev, si lahko izbereš kakšen nick hočeš..a ne)..torej....če pa že...se bom sigurno na novo prijavil.
Pa ne me policiji prijavit lepo prosim, tak kot ste že hteli nekoga (če se ne motim), v svoje dobro, ker se bo potem norca iz vsa delal cela policija.:D:D:D
Čao, my friends.
Za konec pa še stran, za katero bom večno delal reklamo, NOT Klik!

lordgreg ::

Slo-Tech, kot slovenska najpopularnejša overclocking stran, čeprav nikjer ne vidim, da stran ne teče o navijanju. žal je temu tako, tako se dogaja povsod, da se nekdo upre večini. vaši lastni uporabniki smo se začeli obračati proti vam,.. ni to žalostno.. ccc...

kaj čem rečt.. če bi pa šli morda za kakšen model oz. v šolo za manekene, se vam to ne bi zgodilo. ali pač?

bilo je lepo dokler je trajalo! >:D

snejksi ::

Jebemo mater v kakšni deželi pa smo da se ne smemo več kurcat. Jebem jaz mater vsem Sergiom, BigFootom, Boeingom, Ancientom, aliem-w. Da vam jebem krf pišačku mater vse povrsti. Teac in LordGreg delata pravilno, da vas vse jebeta. Prokleti buzerntje.
8-O
8-O

PA LJUBTE ME DALJE LAHKO ME TUDI POKLIČETE.

LOVE YOU ALL

Klik!

V-i-p ::

Slo-tech Sux, pravš, da boš po ip-jih iskat? Pa nč o mamici rečt? Veš kaj ti jst povem? S tvojo zlato mamico je mogl bit neki hudo narobe, da je tak stvor nardila, k si ti. Verjetno je jedla nore gobe, a? Mah, s takimi kot si ti, se je brez veze ukvarjat. Želim ti, da se ti izpolnijo skrite želje, pa fajn se ukvarjaj z mojim Ip-jem, he, he. Upam, da ti ne bo vzelo preveč časa.>:D

sirotka ::

Ej, če vam tle ne paše, pač ne hodte več sm! Alien-w, pa sergio, pa vsi picsi in vsi ki se TRUDTE za to stran, svaka vam dala:), ker če bi bla stran tako slaba ne bi blo po 3000 obiskov na dan

sirotka ::

Pa še neki me zanima, zaka vam gre ta stran sploh na kurac?

V-i-p ::

Še neki mi leži na "tipkovnici" SLO-TECH SUX: ""projektov kot je slo-tech je več. z mojo pomočjo so nastali: neowin.net, dotproject.org, mircresource.com. brez denarja, samo za dobro voljo.."" Dvomim da je s tvojo kurjo pametjo kej nastalo, prej bi reku, da je kej propadlo.

""kaj čmo,.. ponavadi kdo sovraži monopoliste, kot so Telekom, Mobitel, Microsoft... nekateri jih pač ljubijo.."" Poleg tega, da je tvoja zlata mamica papala nore gobice, k te je delala ti revica uboga ni podarila niti toliko pameti, kot je snega v afriki. Mobitel že dolgo ni več monopolist... Kar se pa testov piše: Upam da se fantje ki pišete teste in članke ne boste pustil takim kekcem. In Slo-tech Sux, a veš kaj? Fantje (z alien-wjem na čelu) so res pridni, ja. Z razliko od tebe ki pa si poreden fantek in nebodigatreba. Zdej se pa od tle umikam, svoje sem povedu, kar mi je ležal na duši ti pa smeti še naprej, če hočeš, koristnejega dela verjetneje tako ali tako nimaš. Aja, še tole, kej napreduješ z mojim ip-jem? Pošilja ti namreč lepe pozdravčke, pa predno se srečata, vzemi kakšen teden dopusta... ali pa dva... >:D

luni ::

V-i-p brezveze se razburjas. Kaki tekmeci neki, to so komedijanti.

V-i-p ::

Luni, se popolnoma strinjam s teboj, ampak, mal človeka zaboli, ob takih bedarijah, k mi ni vseeno za tako stran, k je slo-tech. Dost znanja si mi dal ti, k si bil, dost znanja so mi dal moderatorji, obiskovalci, alien-w z članki in testi in vsi drugi k delate dobre članke! Le tako naprej. Sux in ostali podobni, pa se zakopljite v zemljo...:D

undefined ::

Svet je poln bedarij in kretenov... 3-je od teh so prav v tem columnu tukaj... samo lep vzorec, kakšne popačene stvore je zmožna roditi mati narava.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hladilnik za amd procesor socket am2+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172288 (1939) KuhaR
»

Test ATI grafičnih kartic družine X1000

Oddelek: Novice / Grafične kartice
213372 (2891) Senitel
»

Ali je to navijanje

Oddelek: Navijanje
9924 (745) kuglvinkl
»

Lastniki Maxtorjev

Oddelek: Kaj kupiti
221384 (925) tec

Več podobnih tem