» »

Mind control?

Mind control?

Slashdot - Zanimivo novičko so objavili na Slashdot-u: Znanstveniki so uspeli podganam v možgane vsaditi elektrode s katerimi lahko, zaenkrat zelo uspešno, nadzorujejo njeno gibanje. Ja, dejansko jo premikajo naprej, nazaj, levo, desno in še kam [:D]. Kot pravijo sami, samo še vprašanje časa je, kdaj se bo to izvajalo na ljudeh.
Za celoten članek pa sem: Klik!

15 komentarjev

Paramedic ::

Sej to že zdej počnejo preprodajalci drog svojim 'upnikom' :D.

A so te miši na kabl, al na daljinca >:D?
End transmission.

Filo ::

:D he he sam da, sam da.....:D
šefeti ugradiš v glavo....a bom dobu povišico? NE!! dej mi povišiso pol pa z balkona dol marš..ja se sliš dobr he he:D

VASkO ::

me zanima, kdaj bodo ustvarili terminatorje

blizamo se zacetku konca

Gandalfar ::

Ukradeno iz /. komentarjev:







Makes me picture pinky and the brain. (Score:2)

by t0qer on Sunday August 11, @06:05AM (#4049796)



Brain: Pinky we have to get out of here

Pinky: NARF how we gonna do that brain

Brain: Pinky what is that riduclous thing on your head?

Pinky: ZOGG! Oh this? The nice lady put this over my head so my mind control implants can't be set off by radio's

Brain: That's it! We'll reverse engineer your mind control implants and adapt them to humans. We'll control them via radio waves!

Pinky: Why would you wanna do a thing like that brain?

Brain: WHy, WHY TO TAKE OVER THE WORLD!



Smorny ::

no good. no good. The end is coming, soon. Very soon.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

root987 ::

rejs uzmo pistolo pa se sami ustrlmo predn terminatorji pridejo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

tao_s ::

hm.. mene bolj zanima kako jo prisilijo...

načeloma se bi dalo vsilit premikanje vsaki živali - tudi človeku... naprimer, da daš v možgane štiri elektrode - eno čisto spredaj, druga zadaj in dve ob strani...

če potem pustiš po elektrodah zelo šibek električni impulz, ki pa še vedno zaboli >:D se žival hoče bolečini spredaj izogniti in zato stopi korak nazaj... je pa to čist na mojem zelniku zraslo in kolk je kej prav... :D

dr.J ::

Saj danes to že počnejo - sicer ne s čipi, pač pa z reklamami... interspar, baumax, persil, mr.muskolo, always-xy, coca-cola... In potem gre folk zares tja... Jebiga, vpliv višjih bitij na nižja! :D

Marjan ::

tao_s: Ne, ravno obratno pravzaprav. Najprej sprožijo elektrodo v centru za pomik levo npr. in ko stopi levo jo nagradijo z el. sunkom v predel možganov za užitek.

CCD ::

Ja, saj se mi zdi da je bilo to tu že enkrat prej objavljeno...torej če zadeva zaenkrat dela na podlagi tega, da je miš NAGRAJENA, potem se nam verjetno še nekaj časa ni treba bat terminatorjev...Če bodo začeli s kaznovanjem za nepokornost, pa smo že korak bliže...>:D
In če iščemo destruktivne sile se raje potrudimo, da nas bo tisti asteroid čez 17 let res zadel...:D

Fury ::

Predstavli si ti da ti na usakmu koraku pride :) Jest bi fejst ubogu :)

SmiLe_ ::

Heh.. saj to so že na ščurkih delali. Tudi na finto "nagrade z el. sunkom", vendar je bil problem v tem, da je s časoma postal imun na določeno voltažo in ni več reagiral tako, kot bi moral. Zato so mu jo morali zvišati, s tem pa se je življenjska doba ščurka zelo skrajšala. >:D Mislim, da bo s časom folk začel pisati članke "Kako OCjat zlato ribico" in podobne :).SmiLe

A.J. ::

Čez nekaj let:
"Mami grem lahko igrat Flight Simulator?"

"Ja samo pazi da nam ne boš spet papige ubil!">:D

msmiha ::

Ta novica je že stara kake 4. mesece. Takrat sem jo namreč prebral v Računalniških novicah. Boljše pozno kot nikoli:D;)[:\]
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

CCD ::

Saj se mi je zdelo, da sem nekje že prebral...ampak čudno, S-Tech je navadno pred Računalniškimi novicami[:\]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Dell Vostro A860

Oddelek: Strojna oprema
314543 (3522) Mare2
»

borilne veščine, trening duha in telesa :)

Oddelek: Loža
404190 (3415) Tac20
»

dolg program

Oddelek: Programiranje
101628 (1300) Loki
»

Ezoterični nič in neskončnost

Oddelek: Loža
202800 (2516) Saladin
»

merjenje obratov

Oddelek: Programiranje
121621 (1413) neoto

Več podobnih tem