» »

OpenGL za Kyro 2

OpenGL za Kyro 2

Lyu ::

A mi lahko poveste kateri OpenGL uporabit za Kyro 2 in kje ga najdem?

JLP ::

OpenGL driver (ICD) je že zravn drajverjov za Kyro II kartice in ne nucaš nič drugega.
Live long and prosper!

Lyu ::

Meni nobena igra ki dela preko openGL mi ne dela, in če pogledam če sploh imam instaliran openGL ga ni nikjer, trenutno uporablam ta zadnje driverje ob powerVR.

JLP ::

Ja zgleda da nimaš prov inštaliranih drajverjov. Probej one od Herculesa. Zadnji so 7.114 in so mal popravleni PowerVRjovi.
Live long and prosper!

Lyu ::

Tako ti bom povedal nekaj sem naštimal sam še vedno igre kot so SERIOUS SAM in pa SOF se mi ne zaženejo MDK2 pa teče blazno počasi, nekako sram me je povedat samo ko poženem test od MDK2 mi vrže 1 do 2 FPS.

D.J. ::

jst mam kyro 2 od herculesa, zaenkrat še z driverji iz CDeja pa mi SS šiba k strela, grafika je neverjetna, še posebi ob 4x FSAA>:D>:D>:D
SOF mi dela normalno (ne pozna 32 bitnih barv |O)

Lyu ::

Nekaj sem ugotovil in to da se najbrž krega z eno od komponent zato ker sem jo stestiral pri kolegu in je delala brez hibno. A mogoče veste skom je Kyro nekompatibilen in da zaradi tega noče zagnat openGL iger.

o ::

a v direct3d ti pa dela brez problemov
pa povej kaksen sitem mas

JLP ::

Mal preglej nastavitve u BIOSu. Mogoče maš tam kej narobe.
Live long and prosper!

Lyu ::

Tako je v direct3d igre delajo. Sistem pa je sestavljen iz sledečih komponent:
Abit Kt7 Raid, Duron 600/običajno navit na 1000 trenutno na 600, 3D Prophet 4500 z zadnjimi drajverji od Herculesa, SB live, mrežna kartica, pa modem. Glede komponent sem vrgu vse ven in pustu v sistemu samo grafično in vseeno ne dela.

Lyu ::

Aja z BIOS-om se nisem nič igral ker nevem kaj štimat, če pa mi lahko bilo kako pomagaste, prosim z nasveti na dan.

D.J. ::

Ja to je pa res sranje. Še enkrat odinštaliri in inštaliri gonilnike. Če pa ne pomaga: FORMAT C: >:D>:D>:D
Moralo bi delovati...aja verjemi splača se...:D

Lyu ::

Verjemi mi da sem to že naredu predno sem sploh prišu po pomoč na forum.

Lyu ::

Sem probal tudi tako da sem na novo instaliran win-se in instaliral smo grafično in pognal openGL aplikacije. In vedno isto, se zastopi nič.

JLP ::

O BIOSu naštimej Vide in Sytem BIOS Caching na Disabled. Pa Videp Shadowing tud na Disabled.
Live long and prosper!

o ::

tolesi poglej

o ::

zazeni se tale program in pokazi long report
kateri direktx imas instaliran

Lucio ::

Lyu je prinesu njegovo kartico k meni. Stvar sem dal noter in vse je delalo normalno (imamo sicer iste komponte razen grafične) - Serious Sam kar leti.

Nato jo je ponovno nesu k sebi in sem tudi jaz vidu da stvar ne dela.

Končno pa smo dali v BIOS-u na defoult settings in tudi OpenGL lavfa.
Kje je bla napaka pa ostaja skrivnost.

X-Files!!!:D:D:D

Lyu ::

Fantje hvala vam za pomoč, končno tudi jaz lahko uživan s to kartico.
LP

o ::

ni problema sam da dela


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament

Oddelek: Igre
121655 (982) shadeX
»

Nov članek: Čudežno popotovanje skozi grafični cevovod - 2. del

Oddelek: Novice / Nova vsebina
414639 (3393) SavoKovac
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574923 (4228) Shadowman-x
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604475 (3749) Senitel
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441874 (1223) YiMMi

Več podobnih tem