» »

Izšel nov Divx -- verzija 5.03

Izšel nov Divx -- verzija 5.03

DivX.com - Izšel je nov DivX -- verzija 5.03. Kakšne izboljšave in novosti vsebuje si lahko ogledate tukaj. Dobite pa ga lahko tukaj. Sicer zadeva vsebuje precej popravkov znanih hroščev (in mravelj -- alien-w), nekaj stvari je spremenjenih, nekaj dodelanih, večina pa je dodanih na novo.

6 komentarjev

tha_man ::

DivX... če bi še en standard za zvok določili bi bilo zelo lepo...

Btw., a mi lahko nekdo pojasni, v čemu je razlika med DivX in XviD? Par filmov mi že ni delalo ker nisem mel XviD-a, pa me zanima ali potrebujem oba, ali je dovolj samo slednji?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Trupl0 ::

za filme ripane z xvid codecom nucaš xvid codec:D jst ne vem kaj je klele narobe pač instaliraj pa bo.
If you are going through Hell, keep going !

chuck ::

Xvid je še eden kodek na podlagi Mpeg4, vendar za razliko od Divx je open source in freeware.
Pogosto so filmi kompresirani s tem kodekom boljše kvalitete proti Divxu.
www.xvid.org
www.doom9.org

Gejmer ::

Zlo kul že downlodam.
Nanda yo?

Tr0n ::

Obrni DivX in dobis XviD :). Open source codec z malce boljso kvaliteto. Da vidimo 5.03 :).

freejack ::

Kot je blo povedano; glej na DivX in na XviD, kot na dva različna codeca. Lahko ga namestiš posebej, mislim pa, da se nahaja tudi v Nimo 5.0 build 8 paketu, čeprav nameščanje XviDa z Nimo paketom ni priporočeno; bolje je namestiti posebej. Za morebitne filme, ki še vedno ne bi delali (sicer lahko za to poskrbi npr. Nimo), pa je priporočena uporaba programa GSpot (najnovejša verzija je 2.11, mislim), ki ti pove, katere codece rabiš za predvajanje določenega filma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Opeku sm se z vročim oljem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547151 (5629) zee
»

wordlist - slovar

Oddelek: Programska oprema
93528 (1719) dunda
»

Joomla problem/pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
61443 (1375) cyborg077
»

LCD TV (MPEG-4)

Oddelek: Zvok in slika
204229 (1993) Alexius Heristalski
»

A je res da so v milki živalske maščobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416029 (14395) nevone

Več podobnih tem