» »

Soltek SL-75FRN-L

Soltek SL-75FRN-L

AthlonXP.com - Na Athlon XP so naredili test matične plošče proizvajalca Soltek na nVidiinem nForce2 čipovju. Kot vsaka taka plošča, tudi ta podpira Dual DDR, AGP 8x, 333/266 MHz FSB, USB 2.0, za zvok pa skrbi Realtekov ALC650 čip. Ponuja tudi dobre overclockarske sposobnosti - FSB je možen tudi do 200MHz. Zraven plošče pa dobite tudi CD z gonilniki in mnogo programi (med njimi je tudi Antivirusni program PC-Cillin 2002, Virtual Drive 7, DriveImage 4), ploščico za zadnjo stran ohišja, kable ... In ne smemo pozabiti, je metalno zlate barve! Če pogledamo ceno - 88$, za to kar nam ponuja ni pretirano draga. Klik!

13 komentarjev

boštjan ::

Zraven plošče pa dobite tudi CD z gonilniki in mnogo programi

Popravite programi v programov,saj nismo albanci da bi tak govorili.

MrX ::

pizda si ti en pametljakovic tle na forumu!

maksimvs ::

Ja, Boštjan sicer cenim tvoja mnenja na forumu, ampak odkar si postal moderator si malce preveč zagnan (beri zatežen). Sicer pa... s kom ali s čim - s programi!
Pa brez zamere.

alien-w ::

Tole je cist prov.

Ziga Dolhar ::

Saj dobimo CD z mnogo programi, kajneda?
Ali pa dobimo CD z gonilniki, in mnogo programov.

Pač odvisno od interpretacije. Ampak ker CDji in programi ponavadi v škatli niso ločeni [beri: programi so na CDju], je obstoječa verzija primerna.
https://dolhar.si/

maksimvs ::

Hehe, tako nekako. Treba dvakrat premislit preden kako zineš.

boštjan ::

Sorry my mistake,sem malo drugače naglasil.:D
maksimvs,hvala ker jih ceniš,a bi rad vedo kje točno sem zatežen,da odpravim to hibo in postanem bolj prijeten:))

Tarzan ::

Kaj ko bi kdo članek komentiral >:D

alien-w ::

Definitivno je to plata z nForce 2 ... :D

tec ::

Jest jo hocem v vijolcni barvi, z mavricnimi sloti in zelenimi ventilatorji :-
...uglavnem...men je prevec kriceca barva

(sic) ::

Meni se zdi, da se napiše: in veliko programjem... - not sure.

Sicer pa Soltek itak rula - samo ne v SLO, ker imamo komercialne debilne uvoznike, ki ne poznejo drugo kot Abit in Asus.

Fuck you all!!!

Sid Izprijeni ::

Jst mam Soltek. Solidna plata. Včasih jih je uvažala Elektra-ST, sam zdej so čist prešaltal na neki druzga. Škoda. Mislim, pa da po naročilu ti jih dostavi tudi Kotar.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

maksimvs ::

Boštjan!
Vem da to ne paše sem, toda nisem te našel v imeniku za zasebna sporočila!
Z zateženostjo sem mislil to, da ne planeš takoj po nekom ki mogoče nima čisto pojma kako stvari tukaj na forumu potekajo. Opazil sem tudi da si večkrat združil teme v forumu: naprimer, vse o nforce platah, vse o xyz....ipd. Vse lepo in prav vendar se mi zdi da mi ni pootrebno brati 1200 postov če bi rad izvedel kako se hladilnik gor da. če imajo ljudje vprašanja naj jih postavljajo in če se da drugim odgovarjat naj odgovarjajo.
Drugače pa kot sem rekel pišeš trezno in cenim tvoja mnenja!
Lep pozdrav in brez zamere:) .
Boris


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov 3TB disk ampak uporabno samo 2TB!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71163 (751) metalhead71
»

Qdi kinetiz 7b + Athlon 1800+

Oddelek: Strojna oprema
61894 (1701) Blinder
»

RAM problem

Oddelek: Strojna oprema
251811 (1588) drLinux
»

Program za navijanje rama

Oddelek: Navijanje
271448 (1287) mtosev
»

Optimalne nastavitve za KT7a/KT7a RAID????

Oddelek: Pomoč in nasveti
181666 (1463) BoO

Več podobnih tem