» »

Zvezdice

Zvezdice

Pretorijanec ::

A ce napise clanek pa mi ga objaute na slo-techu, a dobim zvezdico?
  • zaklenil: Primoz ()

Huey P ::

Kakšen članek bi napisal?
..::DOOM III: The Legacy::..

Pretorijanec ::

O modificiranju ohisja, kako nardimo eno stvar,...

Binji ::

Kaku tocno pa se sploh dobiva te zvezdice?

ChiefThunder ::

dvomim....

Huey P ::

TO SEM HOTEL!!!
Modifikacija ohišja, to treba napisat, narisat, poslikat, zmerit, predstavit,...
..::DOOM III: The Legacy::..

Primoz ::

Dobiš točke... če jih je pa dovolj za zvezdico je pa odvisno...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Pretorijanec ::

Kako pa postanm admin na Slo-tech u?

g0Run7 ::

...tako da kupis nov server...>:D

alien-w ::

pa kaj vam je tolk za te zvezdice? URG?! ;((

3LeR. ::

jebes zvezdice
sej zato berem stran de se kej naucim pa kej prasm itd..
kerga brigajo zvezdice
patetika!

Huey P ::

"Ko pogledam nebo vidim tebe, ko pogledam zvezde vidim tebe, ko pogledam naravo vidim tebe... pizda umakni se!!!"
Fuck the goddamn stars and shit like that, we´re the Slo-Tech muthafuckazz!
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

zvezdice...
clovek.. ce ti je za ZVEZDICO vredno pisat clanek... potem je pa z tabo nekaj narobe :D

Pretorijanec ::

Ne to. Zaj zvezdice me glih brigajo. Rad bi sam, da bi lahk novice pisu. To pa lahk sam ce mam dost zvezdic, ker so te dokaz o neki strokovnosti, a ne? Torej ce napisem clanek, dobim zvezdice, lahk pisem novice. Za zvezdice me pa glih briga. Sicr so dobr pogruntauscina sam mene bol zanima to kar ti napises na kaj ti pise pod nickom!

alien-w ::

ni res. Novice lahko pises, ce ti Primoz ali Luni dovolita (no ja, morda tudi kdo drug). Za svoj clanek jaz osebno nisem dobil nobene zvezdice ali tocke (vsaj ne da bi jaz vedel :8)). Aja, zvezdice niso izraz "strokovnosti", ker pac nek folk sam nabija pa nima pojma, eni imajo pa veliko pojma, pa se jim ne de komentarjev pisat oziroma replyat na vsak post.

Dalmatinc ::

mugoče bum jst tud napisu članči č o modifikaciji ohišja; dam ne za zvezde......... buuuu:D

Pretorijanec ::

Ej, ne mi tezit! Sm lepo pojasnu, zakaj bom pisu clanek! Da bi lahk pisu novice! Za zvezdice me glih rit boli, ker sm vidu ze take kavazistrokounjake k so mel po 3 zvezdice in prave storkounake k so mi ful pomaga k niso mel nobene. Sam nism ved, da lahk pises novice tut ce nimas ful zvezdic. Tko da alien-w hvala za pojasnilo!

Jeronimo ::

Pa dejte že enkrat nehat težit s temi zvezdicami !!!!!!!!!!
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Tomi ::

Dalmatinka, mislim, da nisi najbolj primeren za razpravo o zvezdicah.. Tvoje napredovanje je čudežno ( pa še napredovanja dveh ostalih tudi, oba imata po štiri črke v nicku.. )

Sicer je pa invader samo vprašal, kje je tu problem?
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Ah... dalmatinka nabija poste... po novem se to kaznuje z odvzemom najmanj dvojne količine nabitih točk (glej pravila) iz česar sledi da bo nabijanje v prihodnje odnašalo točke zelo temeljito......
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Pretorijanec ::

tomi, Primoz: HVALA!

Tomi ::

Invader16, ni na čem..

Sicer sem že nekaj časa spremljal "napredovanja" nekaterih osebkov, pa nisem hotel dregati v ta "osir", sedaj, ko se je pa oglasil Dalmatinka, pa je bila tema primerna, pa se mi je zdelo, da lahko to povem.. Ker nova tema o tem ne bi imela nobenega učinka..
Primpž, kaj ni bilo že prej tako, da si dobil -2x točke.. Če se dobro spomnim, je bil vsaj en tak primer..
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Tudi prej je bilo... samo zdej je to v pravilih in se bo izvajalo bolj striktno...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dalmatinc ::

OBRAMBA NA NAPAD Nekaterih osebkov;

1. Ćudežno napredovanje...mogoče mal hitrej k drugi; sam z mnogo, mnogo truda

2. Nabijanje postov; Mislite par tem k sem jih odpru; no vam povem da sem v njih razmišljal v določeni stvari za dobro ljudstva in nimam nobenega namena se tle bockat za zvezde: vem in verjamem da imajo nekateri osebki z 0 zvezdami več pameti v glavi in se bolj spoznajo na računalništvo...

3.Nevem, zakva ste tolk faušaritni da je kr kej.... Ok, če pač ne prenesete da je nekdo bol dejaven v forumu od drugega....pač žalost....

4. Ponavljam "nabijanje postov" kot se je izrazil naš administrator Primož ni imelo nobene veze; ponavljam dobene veze z pridobivanjem zvezd.

5.Moje mnenje o zvezdah: Če bi jih ukinli bi bilo prav; ker potekajo takšne n drgačne polemike okoli njih in se prsneto sprašujem ali so jih vredne te k**** zvezde

6.Osebno bolj cenim osebke ki mi konkretno pomagajo: Ala Brody, Luni, MSMiha,.... kot pa tiste ki pišejo brezvezne komentraje ala Anze,.....; tak da če menite da sem jaz dal kje kak brezvezen komentar, razen v Loži ki je za ta shit namenjena, se globoko opravičujem; med forumaši ki so mi največ pomagali sem pozabil omeniti Senitela, ki pa je pri pomoči res poglavje zase (človek je mali geni na področju gafike) ..

7. Upam da sem vam podal mojo razlago na zvezde in "poste" ki naj bi jih "nabijal".


lep pozdrav

Dalmatinka>:D

Rott-von-weiler ::

primož

kot si povedo dobivaš točke za poste pa me zanima kak se to kontrolira al se samo vrjetno ne sedi tam edn pa gleda kaj je not priletelo pa totemu dam točko ovemu pa ne:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

Ukinite te preklete zvezdice, ker se narod zaradi njih samo prepira. Mislim, da je dovolj, da vidiš kdaj se je uporabnik registriral in ne kako dejaven je.
Kot je Dalmatinka rekel : "če pač ne prenesete da je nekdo bol dejaven v forumu od drugega....pač žalost.... " ---- stvar je v tem, da so nekateri uporabniki manj dejavni na forumu, nekateri pa neprimerno bolj.

In kaj je v tem nabijanju postov, a uporabnik ne sme odpreti več tem, saj zato se je registriral, daa lahko vpraša več stvari, ki ga težijo. Brezvezne teme se zaklene, ne pa da tu težite s temi zvezdicami, in presojate o tem kdo nabija točke, kdo ima več zvezdic in nenazadnje kdo je "prehitro" napredoval z zvezdicami.

Upam pa, da se bodo zvezdice ukinile razen, če ne najdete miru in se ne boste "žalili" kdo nabija točke in kdo ne.
..::DOOM III: The Legacy::..

Rott-von-weiler ::

jas bi se pa sam javo da mi odvzamete zvezdice pa da pol ne nastajajo več če seveda gre verjetno že mogoče bi to mogli postopoma delat :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

Rottweiler tudi jaz se javljan, da mi odvzamejo zvezdice!!!
..::DOOM III: The Legacy::..

Rott-von-weiler ::

huey

no vidiš sma že dva mogoče bi morali odpret novo temo pa začet zbirat podpise pa me res zanima kolko bi se nas zbralo vrjetno kr nekaj vsaj jaz jih poznam kr veliko:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

Me res zanima kolko bi se jih podpisalo...
..::DOOM III: The Legacy::..

Dalmatinc ::

Ja; jst sem že ved vami :D

Tomi ::

Prav neumno se mi zdi, kako nekateri odreagirate, če napišeš nekaj, kar jim najbolj ne paše..
Dalmatinka: niti slučajno ti ne zavidam tvojih zvezdic, ker imam svojih čisto zadosti.. Glede na čas, ki ga imam, da sem na forumu/internetu, je to ravno dovolj..
Glede zvezdic pa tako, saj ljudje sami ugotovijo, kdo kaj ve in ne, in nekatere pač ignorirajo..
Primož: predlagam, da temo zakleneš, ker bo spet prešla v prepir ( čakam, da pride še kdo od trojice.. )
metrodusa.blogspot.com

alien-w ::

men je cist vseeno, kaj bo s temi zvezdicami. Lahko so, lahko jih pa tudi ni. Sicer v takih temah ne sodelujem rad, toda danes bom povedal kar mi leži trenutno. Ne bodite tolk "fouš" za te zvezdice, sej niso nič takega. Jest osebno ne gojuim do njih nobenega "custva" so pac del skripte, ki malce razgibajo in obarvajo forum. Meni je cist vseeno, a jih vzamejo stran al pa ce ostanejo. Jest bom ostal enako dejaven na forumu in bom se naprej skusal pomagati tistim, ki imajo probleme. Bo pa verjetno res najbolje da se temo zaklene, ker take stvari ne peljejo vec nikamor. Ce se bo zvezdice brisalo iz skripte SEM za, ker bomo s tem omejili trapaste topice in replye in bom tako lazje pregledal cel forum, ne dfa bi mi bilo treba caz 10minut spet iti od zacetka. S tem bi dosegli, da bi bilo manj "bas" in vec pravih ali vsaj dobronamernih odgovorov.

Rott-von-weiler ::

tomi

pa kwa si ti neki policaj al neki redar al ka nič ti ni prav pa praviš da mi nabijamo brezvezne poste:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

3LeR. ::

jst jih tko nimam velik pa mi je cist vseen ce so alpa ne
dejte na anketo kdo jih hoce met in kdo ne

orkan ::

Zdaj pa poglejte kam ste že prišli z temi zvezdicami!!!! Pa mislim da Invader16, ni načel temo kdo hoče zvezdice in kdo ne!! tako, da vas lepo prosim da se držite vprašanja, ki ga je postavil!?! Pa prosim nekoga da zaklene to temo, ker to nikamor ne pelje, ker vse to nima nobenega pomena. Prav tako je bedno brati poste, ki potem totalno zaidejo iz zastavlejnega vprašanja!!

Lp Orkan!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Točke

Oddelek: Slo-Tech
221510 (1109) Primoz
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694596 (3741) Tomi
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382345 (1843) Pretorijanec
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322728 (2148) Tomi
»

Nazivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
513938 (3408) bluehacker

Več podobnih tem