» »

Zdej pa res ne vem....

Zdej pa res ne vem....

Tejc ::

Mal ste mi otezil zadevo glede nakupa plate.procesorja in spomina pri Mlacomu... a so res tako ne zanesljivi, A dobite stvari v originalnih skatlah.
LP
  • spremenil: whatson ()

OldSkul ::

Samo to ti povem.Stran od Mlacoma!!!

ChiefThunder ::

če že kupuješ, kupuj po delih. matično dobiš v box, nekatere proce tud, za spomin pa nevem, najbrž ne. vendar mam tud jz slabe izkušnje z mlacomom. ;((
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asPeteR ::

Podjetje je malce zaspalo na lovorikah (saj vemo katero). Zato že ostali prodajalci ponujajo več,...V glavnem tam še vedno dobiš robo po dokaj ugosnih cenah, toda ostalo pa vse šepa, žal. Če koga zanima kaj vse mislim pod tem naj pove.>:D

Paramedic ::

Js še nimam tam slabih izkušenj, AMD proce dobiš 'v roko', rame tut, plato pa povsod v škatli...tako kot drugje...
End transmission.

OrlyTM ::

Jest sm večino robe dubu OEM ... v vrečisah ali brez. Recimo zanimivost. AMD TB 1333, ko je prvič prišel v SLO. Cena je bla čez 100k/sit ... dobil sem ga pa v enem plastičnem okvirju od procov, prelomljenim na pol. OK, se ni blem, sam vseen se ti mal zamal zdi, da morš ful pazit, kako boš prinesel ta proc domov, da se mu kaj ne zgodi.

huh ... preveč slabih izkušenj, da bi lahko rekel dobro besedo.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

premik v "kaj kupiti":)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Johny ::

ja, vztrajnost nekaterih osebkov tlele je pa res neverjetna.
Orly, sadarj79, pa se kdo se ze od vekomaj vedno pojavljajo v vseh postih o mlacomu. Pa ce je kaj tehtnega al pa ni, v zvezi s pogovorom al pa ne.
Verjetno dozivijo ta hitr orgazm, ko lahk mlacom popljuvajo.

Kot da bi nekdo prav prosil, da mu zravnajo fasado v kaksni temni ulici (ta najbolj prosec in gorec je lih sadarj79).

Kdo je pa zaspal na lovorikah, pa lahko vidimo dosti iz casopisov in to so po vecini vsi ta veliki. Ta prvi je bil Jerovsek, ostali pa se prihajajo.

PS: tako al pa tako pa so na tem forumu pljuvali ze po vseh firmah, ki kaj v sloveniji pomenijo

undefined ::

Jaz sam imel OGROMNO slabih izkušenj s servisom Mlacoma. Ne bom se spuščal v podrobnosti. Edino kar je dobro pri Mlacomu so nizke cene, stvari lahko enostavno dobiš v škatlah po želji, sestavljenega računalnika se pa tam ne splača kupiti. In kot sem že omenil, ne pričakuj zanesljivega servisa, ali menjave komponente če ti slučajno shodi. Govorim iz lastnih izkušenj.

Johny ::

slabe izkušnje, ki si jih pa verjetno že večkrat omenu na tem forumu:\

||_^_|| ::

Johny: a si iz Mlacoma al kaj?:))))))
človek človeku svetuje no

Johny ::

Ja seveda, khm.
Samo pazi, kaj pa ce sem recimo iz Jaeta al pa Megahita al pa ne vem iz kje, pa sem zdele ful dober do mlacoma, pol bom pa ful udaru po njih.

ja, za premislt je, a ne?

Mislim, tko bedno da bolj bedno sploh ne more bit.:\

primer: Orly
"Recimo zanimivost. AMD TB 1333, ko je prvič prišel v SLO. Cena je bla čez 100k/sit ... dobil sem ga pa v enem plastičnem okvirju od procov, prelomljenim na pol. OK, se ni blem, sam vseen se ti mal zamal zdi, da morš ful pazit, kako boš prinesel ta proc domov, da se mu kaj ne zgodi."

Ja, madona, pa ga ne bi kupu, a so te s pistolo silil, da si ga kupu. Pac
ga ne bi kupu.

OrlyTM ::

Hmm .. Johny ... sej si sam vse povedal. Če mački stopiš na rep zacvili.
Jaz sem samo dodal svojo izkušnjo v post, kjer je že poprej bila slaba izkušnja nekoga, ki jo je imel s tem podjetjem.

Lahko bi povedal še kaj, pa se bom vzdržal, ker se nimam namena prepirati na forumu.

Argument, naj artikla pač nebi kupil, če mi kaj ni bilo všeč, je SRAMOTA za vsakega trgovca ter odlično prikaže vaš odnos do stranke.

Lep pozdrav
Marko Kolman
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Hm ja no zaenkat kakih velikih problemov nism mev. Edin kar je blo je da sm lih mal nazaj kupu proc pr nih pa mi rečejo da ne dajejo garancije na proce. Hallo, sej ne morjo dat mn garancije kukr jo pa da proizvajalc hardwarea. Če majo pa tok problemov nej pa nehajo prodajat an. Pa tud proc k sm ga nabavu ni delov na deklariran hitrost. Naštimov se je že na to kot bi mogu bit pa use sam se je že med installom Win2k use obeslo. Sm mal znižov procu frekvenco iz 1200 na 1133 pa je vse lepo delal in še dela.
Sm pa že od mnogih ljudi slišov, da so pr mlacomu res ornk povešni pa da majo slab odnos do strank. Nej to sam na zananje uzamejo pa se poravjo. Sej noben nč slabga noče. Kritika je zato da jo upoštevaš. Gost/kupec ma vedno prov.
Live long and prosper!

ABX ::

Ma kdo vas sili v nakup artikla?

Če je braz garancije ga ne kupiš, pa ne glede na ceno. Če je OEM in ti to ni všeč NE KUPIŠ.


Meni so všeč nizke cene, za drugo me boli kurac, ker v trgovino grem kupovat ne pa klepetat.

Gost/kupec ima vedno prav. Ma pejdi spat, če rabiš koga da ti govori da si lep in pamete se obrni na mamo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Enzo77 ::

Nekje sm na tem forumu prebrau, da se sistemi pr mlacomu ne splacajo kupt. Zakaj?!?
With a license to gib :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NE KUPUJTE PRI MLACOMU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
835107 (3407) Primoz
»

nekaj vprašanj!

Oddelek: Kaj kupiti
201008 (759) Pretorijanec

Mlacom je podn!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535557 (4509) Primoz
»

MEGAHIT ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
221562 (1105) R0K
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544748 (43361) Tjulenj

Več podobnih tem