» »

Mlacom je podn!!!

Mlacom je podn!!!

«
1
2

morphling1 ::

Danes sva s kolegom sla kupovat komponente za comp. ki mu ga bom sestavil in sva sla ram pac kupit v Mlacom , vzameva pc133 cas2 (7E) od Microna, ok. do tu se vse dobro , no ko se zvecer spravim vse sestevit , ugotovim , da ta ram niti slucajno ne dela na 133mhz, da pa ni kaj narobe s plato vem ,ker sem dva modula kupil ze prej tud v Mlacomu in sta pc133 cas3 (7.5E), in ko jih dam not vse lepo dela. Mislim od kje to K**** dobijo to skart robo , kupis hitrejsi ram pa dela kot kak pc100 ali pa se slabse , matr jih bom napizdil , ko jim ga vrnem oz. zamenam.
Pa podoben problem sem imel ze z Macase napajalcem.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)
  • spremenil: Primoz ()

StarY ::

nekaj ne stima... Micron 7.5E je ECC ram!

OldSkul ::

To itak!

EvilK|NG ::

Morphling1 dej ti men neki povej kaj teb pise med 3 in 4 PCI slotom ABIT --> pa se pol neki dej mi povej kaj tocno, ker se mkupil zdej novo ploščo pri mlacomu in mi piše ABIT in pol naprej je kr zelena nalepka gor in jst to učer da dol in vidm da piše KT7 a jst sm kupu KT7A RAID, pol un čip k je za RAID pa piše ABIT KT7A RAID na uni nalepki u čem je zdej fora, pa takoj k sm plato kupu prklopm CD-ROM in mi ga sfuka, in zdej morm novga kupt!!
Play your Cards Right !

OrlyTM ::

Mlacom je res podn. Odnos do kupca je katastrofalen. Pol robe, ki jo oglašujejo kot ekskluzivno v SLO, sploh nimajo na zalogi. Že večkrat se mi je zgodlo, da sm klicov k njim, če so dobil naročeno robo, seveda so jo in ko pridem po robo, izvem, da nimajo. Ma najraj bi enga ustrelu lih tam.

Ble so še prigode, pa ne vem, če bi lih še razlagov.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

_Mortal_ ::

Jaz gledam na internet strani za eno grafično mislim O.K. majo jo grem tm nimajo kartice vpeaša naslednji teden jo lahk dobimo pol so mi pa kr eno drugo hotl uvalit matr jim jebem
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Elemen_T ::

OrlyTM: Bolje da ne razlagaš naprej ja. Jaz sem imel s tem probleme. Na slotechu sem (kar) nekaj časa nazaj objavil thread da me je neko podjetje nategnilo (ne bom navedel podjetja sploh). No, oni so potem nekje našli moje podatke in me na DOMAČ phone poklical in začel težit kaj, da oni tega niso polomil in zakaj to pišem okol...skratka, skoraj je prišlo do tožbe iz njihove strani.

OrlyTM ::

Hja ... Moji podatki so vidni in dostopni vsakomur. Nimam pa se česa bat, ker to kar se je zgodl, se pač je an.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

_Mortal_ ::

Če on nikriv za to se pol nima česa bat
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

morphling1 ::

Stary , 7.5 E je samo oznaka za 7.5ns sdram in ni ecc.
EvilKing, med sloti pise KT7a,na cipu z zeleno nalapko pise pa KT7A RAID, sicer je pa ta cip na platah KT7 RAID in KT7A RAID enak , hpt370 , vsa razlika je v northbridgu, nevem pa zakaj bi ti unicilo cd-rom , jaz imam trenutno obe plati doma in mi delata brez problemov.
Tudi moji podatki so vidni, samo se bom jaz prej v Mlacomu razjezil , kaj se to oni grejo za en biznis.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ABX ::

Je že kaj tikal kar nebi smel.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Voyager ::

S katerim programom bi se dalo preveriti kateri RAM imam. Kater je najbolj zanesljiv da pove cimvec podatkov?

ABX ::

Eden je sisoftsandra. Pove točno specifikacijo rama na CAS3 in CAS2.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

G[e]c ::

Mlacom tud zame najbols zanic firma v slovenji po odnosu do strank. Najbolsa mi je pa Bocom res prijaznost na visku.

EvilK|NG ::

Morphling men pa piše med slotoma ABIT in pol so v mlacomu dal nalepko čez kjer bi moralo pisati KT7A, in dam jst nalepko dol in mi piše KT7, WTF8-O.
Play your Cards Right !

asPeteR ::

Tudi jaz sem bil zaprisežen kupec pri MLACOMU zdej pa jih tud povoham ne. Kakor so dejali že nekateri; oni še niso slišali za prijaznost, ustrežljivost, hitrost,...
Včasih so bili v redu sedaj pa so bolj na dnu. DEJTE SE MAL POTRUDT!(vem da berete>:D)
Sedaj mi rula JAE ter DAR abakus.

Paramedic ::

Tudi js opažam, da ko rečejo, da imajo na zalogi, v resnici nimajo in tja pridem brezveze;((Pa še ta huda: zlomili so mi senzor za temp. pod procom!;((
End transmission.

Lordjosh ::

Ah ja pa kaj ce clovk napisat kdo je sploh se posten nevem ce bi se dal na eni roki na prste nastet prodajalce racunalniske opreme v sloveniji ki so korektni in posteni do svojih strank;(
IF WE DO NOT LIVE FOR THIS,SO WHY DO WE EXIST ?!?

OZZY ::

Jest nisem mel problemov z njimi razen enkrat, ko sem kupu abit kt7 pa mi je prišla v konflikt z grafično. Samo to niso bili oni krivi ampak plata. Jutr grem pa kupit k njim tud ram. Zaenkrat jim zaupam.
Go with the flow.

||_^_|| ::

EvilK|NG: a si jim pol vrnu plato?

cyber ::

no tud jaz sem bil njihov potrošnik vendar do zdej nisem imel problemov kar sem naročil sem zelo hitro dobil verjeten nisem kaj dosti zahteval verjeten zarad tega ker tisto kar sem naročil itak noben ni hotel kupit hehe.
Tko da sem zadovoljen z njimi dokler me ne prevarajo pr kakem nakupu.

Koci ::

če bodo tko nadaljevali bodo šli kmalu po poti Jerovška
Panta rei!!

Nigga ::

kakšna je te jerovškova pot oz. kaj so storili takšnega?
Too Drunk to Fuck

Enzo77 ::

Kaj pravte na tole: nabavu bom sistem od mlacoma za 300k preko hitre poste (sem med CE in MB ;().
With a license to gib :)

Dami ::

300k prek pošte?? Ni šans da naročim prek pošte čez 50k sit. Iz mlacom pa sploh. Povej k boš dobil, pa če bo brez problemov (v kar dvomim:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Reso ::

Morphling1: To z ramom se je tut men dogajal pa sm pršov do mlacoma ves tečen 2x (ta drugi ram tut ni delu) pa so mi pol razložil da se moja plata "krega" s tem ramom. K so mi zastonj zamenal ram se drugič mi je pa čudežno začel delat:D

l

Shadowman-x ::

Kaj je z vami fantje, ki hvalite JAE, firma je vendar v postopku za stečaj. Verjetno zaradi zelo dobrega poslovanja.

G[e]c ::

Sm slisu da je PCXu tud neki na bed, zgleda da bo bolj mal rac. firm ostal na slo trgu.

ABX ::

Juhu, cene se bojo drastično dvignile.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeLonghi ::

yap. to je precej slabo za nas..posebej pa še, če so te firme kakšni generalni uvozniki al pa nasploh veliki veleprodajalci
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

StarY ::

ce je kaj sranje, je monopol; cene visoke, storitve nizke...:\

OldSkul ::

Mlacom kupuje pocen pri šiptarjih pol pa proda za naše razmere po nizki ceni.In kaj pomeni to :
Samo eno!!!DA SO KOMPONENTE ZANIČ!Sicer ne vse toda velika večina.Pa še prodajalci so zelo posrečeni,al so slabe komonente ali pa te preprosto nategnejo!

G[e]c ::

Poglej poglej delongi je vstal od mrtvih:)

Johny ::

Zanimivimo sadarj79, koliko ti ves o teh stvareh, pa po postih nisi prakticno nicesar kupil pri njih ali kupoval vsaj nekaj casa, da bi sodil.

Ocitno res prosis, da ti kdo zravna fasado v bliznji prihodnosti.

Sploh si me ti priklical semle, ker sem opazu, da mas v profilu Mercatorjev e-mail. Ne vem ali tistih 79 zraven imena pomeni dolzino tvojega penisa v mm ali pa inteligencni kvocient, ampak bi te pa v prvi priloznosti nafilal z enim jogurtim (dva dni prekoracen rok v eni Mercatorjevi stacuni - jasno pokvarjen) ter z enim sendvicem (1 dan prekoracen rok in ves plesniv odznotraj, jasno pred kratkim kupljen v Mercatorju).

Ne vem, al mam sam jaz tako "sreco", sam namesto da bi se tozaru z Jankovicem (sefom Mercatorja), bi prejle tebe nafilal s temle.8-O

OrlyTM ::

Johny,

a: si popoln možganski maloposestnik
b: si iz Mlacoma in si popolnoma jezen, ker folk govori, kako se pri vas dela

odgovor ?

PS: Grožnje obravnavam smrtno resno !!!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Johny ::

kva je?

on se izzivlja in zakaj se ne morem se jaz??8-O

cudno a ne?

OldSkul ::

Johny tako pač je ,bil sem že dostkrat v trgovini,kupil pa nisem nič ravno zaradi tega,o čemer mi govorimo.A nisem pameten.

Tukaj mi izražamo svoja mnenja,ti pa prideš pa mi tle groziš z jogurtom,pa verjetno samo zato ker piše kjer mam e-mail mercator.A si ti mal zmešan al kaj!!!;((Verjetno res delaš pri Mlacomu.Pa še nekaj mene si nakregu druge pa nisi ki pa so tud podobno govorli!
Kmalu te verjetno čaka naziv zobata ovca če boš takole zajebaval ljudi.Pa še nekaj kritiziranje ljudi se razlikuje od kritiziranja podjetja!

Johny ::

ti si edini iz Mercatorja (ce ti je zdele bolj prov)

kurc ce bi pojedu tist sendvic, bi bil verjetno zdele kje na Zalah.;(

Sicer so pa Siptarji zdele na fronti in bodo cene zelenjave visje.

Zobata Owca, bah, whatever, ce si jo jst zasluzim, si jo tud ti.

OldSkul ::

Prvič tist ni čist moj taprav e-mail,to je od fotra.Moj je drgačen kar pejd pogledat kje v male oglase pa boš vidu če kaj prodajam da je e-mail en drug!

OrlyTM ::

Kdo se izživlja, preberi zgornje poste ... človek ni bil zadovoljen z uslugo pri tem podjetju in je to javno povedal. Verjamem, da marsikdo šteje to v velik plus, kajti odslej bodo vsi, ki so to prebrali, previdnejši pri poslovanju s tem podjetjem.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OldSkul ::

Prav maš Orly!!!!

Vidim da si se prjavu zdej enkrat in z namenom da zajebavaš!

Johny ::

saj je vseen, mu pa sporoc, da naj mal bolj pazijo na te stvari (bi pa reku, da je ta pokvarjena hrana res od Siptarjev).

Orly: lepo te prosim, ce mece taksne neumnosti, kot to, da nekdo kupuje racunalniske komponente pri siptarjih, ki so skregane z zdravo pametjo (ustreza IQ=79). Pri siptarjih lahk kupis sam kaksno 486-tko.

OrlyTM ::

OK, tu imaš prav, si se pa pri vseh ostalih izjavah izkazal kot povsem neprimeren sogovornik, zatorej splošni vtis ostaja.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OldSkul ::

Jap to je res!

Johny ::

Ma Orly, prav nic ti nocem, sam vedi pa, da je tipicno (sem ze tolko star - sadarj79 pa z 13 leti verjetno ni) v tej nasi Sloveniji, da ima folk velik za povedat o drugih, se preden pometejo smeti pred svojimi vrati.

vem pa kaj je izzivljanje, verjemi mi in tole s strani sadarja je izzivljanje.

Ma kaksen vonj je imel tist v polivinilu hermeticno zaprt sendvic, no comment.;(

asPeteR ::

Janez(Johny) poglej vaše podjetje (M), je pač malo "zaspalo". Pred časom ste bili zelo v redu, vedno kupoval pri vas; in sem bil tudi tako zadovoljen kupec.
Sedaj je slika drugačna. Nič (skoraj) nimate na zalogi, prodajalni neprijazni, počasni,...
Potem če pokličeš za določeno komponento pravijo, imamo imamo, le pridite, ko pa prideš pa ti zavijajo z očmi to pa mi res nismo rekli, etc.;((
Lahko bi še o tem še besedičili.
Sedaj ste se potobnili v sivo povprečje slo abak trgovine, škoda.
Ma pa tudi konkretne predloge kako bi izboljšali vaš ugled. V prvi vrsti sigurno, zanesljivost, prijaznost, ustrežljivost, hitrost uslužbencev.
Potem pa kakšen (s)ekskluziven ram (npr 150 cas2 SDR, DDR)
Veliko aftermarket hladil, veliko slo-techerjev bi uletelo k vam, sem prepričan!
Potem kakšna odlična, poceni platka ala EPOX 8k7a(+), za katero še slišali niste,...

Janez (&co) tako pač je, kupec ni (več) takoj zadovoljen!

Johny ::

asPeter, pejt k psihiatru al se pa kje zaposl (mogoce pr kaksnemu Jerovsku)>:D

asPeteR ::

Če si res iz Mlacoma potem Vam NI pomoči!

Dexxx ::

Ej, Johny, supr odnos do potencialnih kupcev ni kej...
Al ste u Mlacomu res tolk zaruk** al si prenapet mozolar mogoče pa tud kašn saboter od konkurence?????>:D

G[e]c ::

Johny kaksen pa si ti pa da nisi un z ocali pa crnimi lasmi, ker unmu v Mlacomu ni vec pomoci.

Ne res k me je tok nategnu da bi ga kr ustrelu, zdej bom pa res natanco opisu kako je blo
Iskal sem plato abit kt7a, ko sm bil ze cist obupan sem klicu v mlacom(to zato ker sem mel ze prej enkrat slabo izkusnjo) tipcek mi je reku ja mamo na zalogi. ok sm reku pa hitr v avto pa letu do mlacoma ma prisu sm v enih 15 minutah nakr mi je un kurac z ocali ne morm drugac rect reku v obraz da nima te plate na zalogi!!!!!!!!!!!!!!!

Mislm to je blo pa zame visek vsega da te pa tko nategnejo, men se to ne zdi noben prav odnos do strank in mocno dvomim da bom kdaj se vstopu v mlacom, sicer roko na srce mate par produktov, ki se jih drugje ne dobi sam to je pa tud vse.
Aja pa vsec mi je k cenik updejtate na netu redno!.

To je pa tud vse zdej pa ti Janez povej men a se teb nebi zamirla taka firma??
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301423 (991) gorazd
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271603 (1373) evoice
»

Hud problem !!! Nujno !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
391467 (1035) roscha
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261974 (1592) boko34
»

>> HOT ROD 100pro << Uporabil kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151313 (1135) MUC

Več podobnih tem