» »

MEGAHIT ??

MEGAHIT ??

Horhe ::

Mislm , ne vem kaj nej recem, vsakic k kej kupm tam mi crkne, sej do zdaj so mi vse zamenjal, sm vseen... , dons kupm plato MSI + Duron 750 in ugotovim da proc ne dela :(, mislm kva ...kaksne so pa vase izkusnje ?

p.s.: upam da mi ga bojo zamenal
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

miranpozar ::

Imaš verjetno res smolo! Jaz nimam z njimi slabih izkušenj.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

BlackHole ::

Jaz tudi kupujem tam (MB), pa ni bilo problemov to zdaj, če pa so bili pa smo jih rešli.

Horhe ::

JA, sej fantje so cist u redu...sam tko...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

OZZY ::

Verjetno se te drži smola. Jest sem kar dost kupoval pri njih in je vedno vse delalo BP. Boš mogu jit k kerem voodoo mojstru da te odčara slabe karme.>:D:D
Go with the flow.

slycer ::

Ja so kul, ker niso dragi:))

R@C@ ::

V Megahitu sem kupil najcenejši HUB v Sloveniji, ter še ene par stvari, pa se mi zdijo modeli not ful ustrežljivi, tko da sem bil zadovoljen. Zgleda da enim nekatere štacune niso usejene, meni naprimer Comtron in Mlacom nista!

DOLF ::

Edino kar je še O.K. pr nas je Megahit. Pri ostalih mam preveč slabih izkušenj da bi še kje drugje kupval(in servisiral) kot pa v Megahitu!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Simko ::

Tgovina res rula.

Ko sem pri njih kupoval monitor, so dali vse od sebe (no mogoče ne vse :), da sem na koncu odšel zadovoljen. Pa čeprav so mi v dveh(treh) tednih menjali tri monitorje. Resda imam kot potrošnik določene pravice, vendar kje drugje bi ziher zakomplicirali zadevo.

Pa vse se da dogovorit.....meni oosebno je naj rač. trgovnia v mb. Vedno ko kaj potrebujem, najprej pogledam na njihov cenik.



Edina stvar, ki me malce moti, je tista zapeljiva gospodična. v mb. poslovalnici. Zakaj? Hja, imam slabe izkušnje s prodajalkami v rač. stroki

:(



LP

Lara-K ::

Pol pa pejd v Mlacoma kupit, ce je kej narobe mi tam zamena se isti dan k prnesem nazaj. Pa se na dom prpele , no ne vem ce to tud drgac delajo, men je ze, mogoce zato k zivi v moji blizini.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Sumo ::

Al pa zato k si zenskega spola :D

VASkO ::

mogoce zato, ker si baba:D:D:D

OldSkul ::

Ja megahit je d-best,sicer sta se mi že dve plati MSI TURBO skurli pr njih,toda vedno so mi jo zamenal v nekaj minutah(servis je odličen).
Pa v kamniku majo dost stvari tudi na zalogi,pa prodajalci so zelo dobri.....

Ne pa mlacom ,ki je pajzl,ko sem prišel notr,mater ej tud prostora ni(se vidi da je to garažna štecuna),pa še drago te pride čeprav majo vse pocen(zarad windowsov)......

Pri megahitu me je vse prišlo cenej ker imajo tud 8% popusta pri vsaki komponenti,pa še programja ti dajo nekaj kar pri mlacomu ne delajo!!!!

Snipe ::

Ja fant dons sm bil jest v Megahitu, ki moram rečt men zmer na roko hod, pa sm vidu tvoj procesor (na mizi) in in nč kej lepo zgledal. Sej je to un procesor k je okrušen? Če pa že sam natikaš procesor bod saj mal pazliv al pa prepušči delo strokovnjakom. Jest ko sm vidu ta procesor si nisem mogu pomagat da si nebi mislu kakšen trot je mogu to natikat.:D

Snipe ::

heh

Ashrack ::

Jaz sem doma v Kamniku, in hodim v MEGAHIT-CENTER. Tam imam zmer probleme. Saj hardware dobim dober ampak zmerom se mormo kregat. So nesramni, ne znajo se obnaat, prideš tja , da boš nekaj kupil a on govori po telefonu pol ure. Ce ti je to kakšna ustežljivost pol pa ne vem. Upam da MEGAHIT v drugih poslovalnicah po SLO dela bolje
....

3LeR. ::

na žalost jst nimam tok dobrih izkušenj z njimi
prva mašina k sem jo kupo (c 400) pred 2 leti je bla cool delala skoz BP

zdej sem pa pr njig nadgradil in ko sem prpelu domov sem bil v ibr razočaran. Zadeva se je svinjsko pregrevala (max 65 ne nenavit full load)
pregrevala se je zato ker niso odstranil nalepke s proca (WTF!!!???)
cd rom je delal počas ker so dal cdr na master namest cd rom, disk so prklopl na raid kontroler čeprov je sam eden in ni razlike v hitrosti
sem rabu kar ene dobre 2h de sem vse spravu v red doma pa se garancijo sem kršil ko sem to naredu

nikol več ne kupujem tam ;(

Horhe ::

Hmnj ja to je biu un okrusen proc, sam , ej sraufam pcje ze 5 let pa se mi kej podobnga ni zgodil.. pa sm jih skup vrgu ze miljon, , fak je k nism pogledu al je ze biu tak, jebiga.. bom pa drugic bol pazu..;(
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

krucymucy ::

Men se tud zdi megahit kr kul!
Ko sem kupoval plato so jo mel sam tam (mogoce so mi zarad tega kul, k sm biu ze cist obupan)
Zaenkrat mi se dela

appz ::

jz sem tud ze mrskej kupu pr megahitu in to kr pocen (najbrz zato ker so uvozniki)in vse dela ql..opa..zaenkrat in ce bo se naprej delal bom se sov in nabavu kar bo potrebno

1309976 ::


Morem rečt,da če sem že pri nas kaj kupil,sem tudi jaz šel v megahit,
a žal ....................................................................
prepozno,ker sem najprej kupil butl kot sem bil cel comp. pri Powerplusu,kar sem obžaloval celi 2 leti garancije....

ti pa priporočam da predn kaj kupiš sedeš v avto in greš mal v Avstrijo pogledat,ker sem do sedaj vse novejše stvari kupoval gor in pri vsaki min 5 jurjev prišparo(pri printerju celo nad 20 jurjev, epson 680....

||_^_|| ::

jst sm pr megahitu (kamnik) kupu že en kp stvari (KT7, duron, graf. kartica, cd rom...) in use dela ql, pa še folk je gud

R0K ::

razn mlacoma, comtrona in izjem so vsi v slo za en pi**i


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMISIJA.SI

Oddelek: Kaj kupiti
415105 (1204) Han
»

Spet Mlacom

Oddelek: Kaj kupiti
413148 (1904) Ziga Dolhar
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544748 (43361) Tjulenj
»

nategovanje slovencev in slovenk

Oddelek: Loža
161988 (1547) whatson
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261596 (1075) mojsterpeter

Več podobnih tem