» »

Nov 3DMark rekord

Nov 3DMark rekord

MSI - Veliko ljudi kupuje najmočnejše računalnike, najdražje komponente in navija vse kar se naviti da. Čemu? Eden izmed razlogov je zagotovo tudi doseganje astronomsko visokih številk pri testnih programih. Pred kratkim je padel nov rekord v 3DMarku, saj je računalnik pri 3DMark2001 SE dosegel kar 25.214 točk, kar je za nekatere skoraj nepredstavljivo veliko. V novejšem testenem programu -- 3DMarku 2003 -- pa so se cifre ustavile pri 8.194 točkah.

14 komentarjev

njok ::

Heheh. MSI si ze nekaj casa dela reklamo z opptainerjevim dosezkom, zanima me kaj ima mozicek od tega, sam pravi da cisto nic. :)
Je pa zanimivo kako pozno so nekatera podjetja ugotovila (nekatera se niso sploh), kaj je swiftech delal nekaj casa nazaj.

mrTwelveTrees ::

jaz mam pa najboljši compter tralala hopsasa, ti pa ne ! hahhahaha
:D

ma dej, škoda besed... ;((

daking ::

Hehe, očitno je folk na MSIju čist nepismen, al majo pa kšne stare podatke, k rekord ni bil 25.214 točk ampak kr 25.676 točk. Podatki direkt iz Futuremarka.
Your only possession is time...and you are wasting it!

frenk ::

No sj bi se jih loh tlele ene par zmenil pa usak prnese kšno dobro komponento, morphlinh pa nardi blokc za dušik za grafično, pa proc, pa nbridge pa tko naprej pa se podre svetovn rekord:D

DjTonic ::

Točno daking rekord je 25676 točk ;) .Mljask kr sline se mi cedijo. Torej imam jaz enkrat slabši kompjuter :(

Jaka83 ::

Zakaj se folk sploh ubada s tem, kolk pik dobi v 3DMArku?!
Je že res, da lahko stestiraš za kolk si izboljšal sistem, ampak kar je pa preveč je pa preveč, sej modeli že živijo za 3DMark.

kuglvinkl ::

Odvisno kako gledaš na zadevo. Za tak score je treba, hm boga nekam prjet. Je merilo, do kje gre kišta. Če gledaš na to drugače, ... .
Your focus determines your reallity

Dami ::

LOL
Tist rekord je bil najprej ja in to z MSI plato. Sam 25676 pik je pa tip dosegu z:
Mobo Manufacturer ASUSTek Computer Inc.
Mobo Model P4C800
Tak da se lahk novica popravi in nardi reklamo za Asusko:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

largie ::

u, ta dva ki imata prek 25 ktočk imata zdaj ziher vsaj 5 cm daljšega... :\ :D

upirna ::

imela sta za 5 cm dolgo številko na računu:D

morphling1 ::

Eh, kako ste eni smešni in kažete svojo zavist s tem da se posmehujete 3D mark tekmovalcem. Biti na prvi strani nekaterih kategorij zahteva, kar nekaj izkušenj, biti na prvi strani v skupni kategoriji pa poleg veliko znanja zahteva še trenutno najboljše komponente. Zakaj bi se posmehovali takem hobiju, če pa je stvar enaka recimo avtomobilskemu tuningu, ali pa katerem koli drugem ljubiteljeskem tekmovanju, kjer se premikajo meje zmogljivosti račuanlniških komponent, sicer pa tak stil komentarjev je možen samo v naši prelepi Sloveniji.

btw. MSi so pa navadni hinavci in se hvalijo z tujim perjem, pri tem pa niso imeli zraven niti centa sponzorskih sredstev, samo videli so lepo priložnost za reklamo, da je njihova plata osnova najhitrejšega osebnega računalnika.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

njok ::

Nekaterim ni jasno, da tisti, ki so na vrhu orba v katerikoli kategoriji naredijo nekaj vec kot sprehod do trgovine in nabavo najdrazjih komponent. Priporocam obisk kakega tujega foruma.

CaqKa ::

zakaj pa je tip uporabil dx 8.1 namesto 9?

kuglvinkl ::

sem ziher, da z razlogom. Manjši score.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2003 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
56631435 (15582) R33D3M33R
»

Slo-Tech 3D Team! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389302 (6712) TommyLee
»

Test mašin??!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7838 (702) falotXP
»

asus radeon 9600XT POMOČ!!!

Oddelek: Strojna oprema
381851 (1321) Dr_M
»

GF4 ti 4200 vprašanje?

Oddelek: Navijanje
81051 (834) Jux

Več podobnih tem